Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Dacic se ne vrijeme sklonio sa vjetrometine - sada sam uvjeren da je namjerno imao traljavu kampanju i da je namjerno izgubio izbore... I eto ga za 3 godine opet u koaliciji na vlasti - ko god bude pravio vladu.  Sada jos da Vucic kaze da je on tu samo protoklarno i da se zna da je po Ustavu vlast u rukama Ane Brnabic, pa da Kayzer Sose plati ceh...

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ters said:

Dacic se ne vrijeme sklonio sa vjetrometine - sada sam uvjeren da je namjerno imao traljavu kampanju i da je namjerno izgubio izbore... I eto ga za 3 godine opet u koaliciji na vlasti - ko god bude pravio vladu.  Sada jos da Vucic kaze da je on tu samo protoklarno i da se zna da je po Ustavu vlast u rukama Ane Brnabic, pa da Kayzer Sose plati ceh...

 

 

 

Ma kakvi, izasli su ko popisani na konferenciju, Antic zamalo zaplakao sto vise nece biti direktor Koridora nego Omladinske zadruge Sremcica. SPS zivi od bivstvovanja na vlasti, oni nemaju veliko clanstvo kao pre, ali imaju kontinuitet u odredjenim drzavnim preduzecima koje koriste za funkcionisanje stranke, uhlebljavanje clanstva i slicno. I oni imaju spiskove sigurnih glasova, organizacije na terenu, lobiranja za zaposljavanje, ali na mnogo manjem nivou od SNSa. 

Oni cesto funkcionisu po principu: Ti si biznismen, ja sam ti zavrsio nesto sto je trebalo od drzavnih sluzbi, kad ti bude trebao radnik, javi se meni da ti posaljem nekog iz stranke ili slicno i tako obezbedjuju glasove sebi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ters said:

Dacic se ne vrijeme sklonio sa vjetrometine - sada sam uvjeren da je namjerno imao traljavu kampanju i da je namjerno izgubio izbore... I eto ga za 3 godine opet u koaliciji na vlasti - ko god bude pravio vladu.  Sada jos da Vucic kaze da je on tu samo protoklarno i da se zna da je po Ustavu vlast u rukama Ane Brnabic, pa da Kayzer Sose plati ceh...

 

 

 

Taktika je da cale i ostali laju izdaja izdaja a on onda kao covek razuma kaze eto prihvaticemo preporuke ep-a. Eskalacija da bi onda on ispao deeskalator. Vec vidjeno 1000 puta.

Link to comment
Share on other sites

Zna Carlson gdje je stvarna moc u svijetu - nakon intervjua sa Putinom, evo ga i sa premijerkom ekonomskog tigra... Sada cekamo objasnjenje analiticara koju poruku to salje i kome...

 

94571162465c9b87c272de618056423_v4_big.j

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

https://n1info.rs/vesti/preminuo-novinar-petar-lukovic/

 

Quote

U Beogradu je jutros, posle duge i teške bolesti, preminuo novinar Petar Luković, saopštila je porodica.

 

Rođen 21. januara 1951. godine u Kraljevu, pohađao je Šestu beogradsku gimnaziju i završio Mašinski fakultet Univerziteta u Beogradu, navodi se u biografiji Lukovića.

 

Karijeru je započeo 1976. kao novinar „Duge”. Kao politički i rokenrol kritičar pisao je za mnoge novine i časopise, kao što su „Džuboks”, „Mladost”, „Polet”, „Nedelja”, „Nedeljna Dalmacija”, „Politika”, „Oslobođenje”, „Vjesnik”, „Rok 82” i „Rok”.

 

Bio je glavni i odgovorni urednik portala „E-novine”, radio je za beogradski nedeljnik „Vreme”, gde je jedno vreme bio i zamenik glavnog urednika, pisao je i za „Našu Borbu”.

 

Za hrvatski satirični nedeljnik „Feral Tribune” pisao je od osnivanja 1984. godine. Sarađivao je sa časopisima „Reporter” iz Beograda, „Dani” iz Sarajeva i „Mladina” iz Ljubljane.

 

Bio je glavni urednik časopisa „X Zabava” i radio za RTV Pink.

 

Objavio je i tri knjige: „Bolja prošlost“, „Ćorava Kutija“ i „Godine raspada – hronika srpske propasti“.

 

Nagradu „Dragiša Kašiković” je dobio 1994. godine, a nagradu dnevnika Danas „Staša Marinković” je dobio 2001.

 

Za počasnog građanina Sarajeva bio je proglašen 2010. godine.

 

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ters said:

Zna Carlson gdje je stvarna moc u svijetu - nakon intervjua sa Putinom, evo ga i sa premijerkom ekonomskog tigra... Sada cekamo objasnjenje analiticara koju poruku to salje i kome...

 

94571162465c9b87c272de618056423_v4_big.j

 

 

...zbog urodjeno finih manira i takticnosti mi je malo neprijatno da pitam da li carlson nosi periku - to bih pitala one analiticare - ako to ne znaju neka zauvek cute, i tako su culi za carlsona tek one noci kad je s pukijem pravio intervju i to je radio u inat svim pratiocima karnevala u Riju. Sramno.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Joker said:

Šta je potrebno da se pokrene procedura oduzimanja državljanstva R.Srbije ?

Pitam za drugare#marinika#pavle#radomir#nebojša

 

 

....to sto pitas, pitas kao da je to nagrada ili kazna, nejasno je. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Joker said:

Šta je potrebno da se pokrene procedura oduzimanja državljanstva R.Srbije ?

Pitam za drugare#marinika#pavle#radomir#nebojša

 

Promena ustava, koji kaže ovako:

 

Član 38

Sticanje i prestanak državljanstva Republike Srbije uređuje zakon.

Državljanin Republike Srbije ne može biti proteran, ni lišen državljanstva ili prava da ga promeni.

Dete rođeno u Republici Srbiji ima pravo na državljanstvo Republike Srbije, ako nisu ispunjeni uslovi da stekne državljanstvo druge države.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...