Jump to content

Pariz


Boxy

Recommended Posts

3 minutes ago, Martin Mystere said:

Novaka treba gledati samo do trenutka kad servira za set/meč a onda zarad svog duševnog zdravlja isključiti TV i sačekati rasplet gema.

Treba i ja da ne gledam, morala sam da izađem posle prvog brejka u trećem i taman sam se vratila na meč loptu :heart:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni nije bio potreban ovaj meč da vidim da će Medvedev posle Novaka biti naslednik i vladalac 5+ slemova, jer je čovek neverovatan i pritom konstantan. Možda Novak izvuče još ovaj AO na svoju ruku, za dalje betonske slemove usled godina i slabije igre Novaka, Medvedev će preuzeti tron.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Bravo Novace !!!!!

 

Pre meca je bio na tv ovde malo Danilov trener Zil Cervara inace vrlo diskretan jako retko daje itv a vrlo popularan. Pricao je kako su on i Danil danima proucavali sada Novakovu igru i pripremali taktiku za mec jer je to najvaznije, a rekao je na kraju da se jedino plasi da ce Novak da ih iznenadi sa necim, da su ubedjeni da ce u odnosu na USO da unese neku novinu, i da nije siguran da su sve mogucnosti uzeli u obzir ali trudili su se, ali to ga plasi !!!!

 

Inace rekli su na tv da je ovo tek drugi put u istoriji da finale igraju svetski broj 1 i 2, (to @Milutinov Tata sigurna zna ali ja naprimer nisam) prethodni put je bilo finale Edberg-Beker ali je trajalo samo sest udaraca i onda je Beker predao jer je ustvari vec bio povredjen - voditelj danas je rekao da garantuje da ce danas biti finala i da su i Novak i Danil fizicki u super formi, jes  :87:

 

Nije Novakov francuski toliko los, gresi pomalo ali tecno govori ustvari, ne zaboraviti da on pored srpskog govori odlicno engleski, zatim italijanski, nemacki,  francuski , spanski  - malo li je, mozda sam neki i zaboravila

Edited by ciao
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ciao said:

Nije Novakov francuski toliko los, gresi pomalo ali tecno govori ustvari, ne zaboraviti da on pored srpskog govori odlicno engleski, zatim italijanski, nemacki,  francuski , spanski  - malo li je, mozda sam neki i zaboravila

Zna malo da bekne na kineskom, ali ja mislim da je to unapred spremljen govor

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...