Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kakav je ovaj Jericho Sims i šta mu fali da bi bio Timelord? Meni deluje kao impozantan atleta, a pošto znamo da ni Timelord nije neki intelektualac, baš naprotiv, možda bi se od Simsa mogao isklesati par exellance defanzivac.

 

zapravo je pokazao i solidne začetke tehnike u napadu. neke rolinge, igru leđima, čak je u stanju i da spusti loptu na parket i kratkoročno povede kontru kad pokupi skok. sve je to rudimentarno i u povoju ali ima svega pomalo

 

ja iskreno nisam očekivao da produže mitch loba, zato što ovaj dečko izgleda kao kompletniji igrač u teoriji, iako nije tako lud bloker kao mitch

Link to comment
Share on other sites

Dragić says he already wanted to sign with Chicago last year, but things went different & he signed with the Nets: “It is what it is”. He said he played with KD and Kyrie, and added: “It was quite hard, because it wasn’t about the team, but more about individual performances.”

Link to comment
Share on other sites

 

Phoenix has until Saturday night at 11:59PM ET. to match the largest offer sheet in NBA history.

The contract is binding and a sign-and-trade cannot be completed. 

If Phoenix matches, Ayton has veto power on any trade after Jan. 15. He cannot be traded to Indiana.

 

Kao sto rekoh, Ayton ce dobiti svoj novac. Bravo za Indijanu.

Edited by Miki28
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Zvezdinho said:

Nije bi jasno zbog cega su Dzezeri krenuli u ful ribliding nakon sto su dali Gobera. Ja Michela ne bih dao igradio bi tim oko njega. Pojure nekeko Ejtona, nisu mi jasni.

Zato sto je poluefikasan trpac i rupa u odbrani na kojoj je Brunson zaradio ime u proslom playoffu jer ga je zaobilazio kao da ne postoji. Mitchell nije neko oko koga se gradi tim a i dalje je ime i vrednost mu nikad nece biti veca nego sad. Pritom je vise puta nagovestio da mu Jazz nisu dugorocan plan. Da je zatrazio trade ili da je odigrao jos jednu sezonu u kojoj bi bilo jasno da ne moze u snu da dovuce ekipu ni blizu playoffa, ne bi dobili ni priblizno koliko ce dobiti sada. Ainge nije glup i procenio je da je pravo vreme za full reset i pocece ga sa ogromnom gomilom asseta od dva najbolja igraca, pika prve runde sto je izvukao od Netsa za O'neala a uskoro ce da trade i Bogdanovica i Conleya. Pravi potez po meni.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 said:

 

Kao sto rekoh, Ayton ce dobiti svoj novac. Bravo za Indijanu.

Najveca implikacija ovoga je da, bez obzira da li Sunsi odluce da matchuju ili ne, Ayton vise ne moze da bude deo bilo kakvog trejda bar 6 meseci. Sanse da KD zavrsi u pustinji su sad znacajno manje.

3 minutes ago, Zvezdinho said:

On je all star igrac, draftovali su ga, odlicne statse ima, ja ga nikad ne bi trejdovao i pretvorio tim u prasinu iz koje se nece dugo izvuvci, sta ce da dobiju ako budu sve trejdovali, nista.

Bolje prasina sa gomilom pikova taman pred draft koji je jedan od najiscekivanijih u poslednjih 10 godina nego treadmill tim koji nece videti ni play-inn bez obzira koliko Mitchell bude dobro igrao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

... tačno bih im dao sve sem grimesa i pazi sad, reddisha, pošto bi njih dvojica + barrett zapravo doneli odbranu i gabarite na SG i SF a svi su dobri šuteri sem barretta koji komotno cepa spotup i svi su dobri na ulazu sem grimesa, koji se ne stidi da upadne u reket ako mu se pruži prilika

 

PG brunson - rose - mitchell

SG mitchell - grimes - reddish

SF barrett - reddish - feron hunt

PF randle - reddish - hartenstein?

C mitch lob - hartenstein - jericho

 

12 igrača, thibs fura 10 prošle sezone, moglo bi da bude i gledljivo i smsileno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...