Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

RW, THT + pik za Irvinga i Joe Harrisa. Naravno da bi idealno bilo Sethen Curry umesto Joa, ali Harris je definicija catch&shoot lika koji bi se odlicno uklopio

Da li ce Sruder uspeti da nadje neki tim da igra za vise od minimalca ? Bio je pre 2 sezone u top3 izbora za 6th man of the year u OKCU, odbio masan ugovor od Lakersa i sada je potpuno zaboravljen. Trezzacha nekako od 6th mana pre 2g i lika koji je imao vaznu ulogu u LAC nekoliko sezona postade najobicniji journeyman i nabijac statsa. 

 

   Netsima je bolje da imaju i polupanog RW-a nego nezadovoljnog Irvinga, posto ovaj ladno moze da ne igra uopste ako nece

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam čitao, ne žele Džo Herisa, jer je na većem dvogodišnjem ugovoru i takođe se ne zna situacija sa njegovim skočnim zglobom. Kažu da je bila veoma teška povreda i da je imao dve operacije, bio je upitnik i njegova karijera, ali isto sada kažu i da bi trebalo biti spreman za trening kamp.  Ne znam, on je verovatno najbolji trojkaš u ligi, ako ne računamo Karija, ali je veliki rizik uzeti ga.

Link to comment
Share on other sites

Pricamo o potencijalnom otarasavanju Westbrooka, a treba da da se ciganisemo za Joe Harrisa. Pelinka koristi takozvani serbian-jew double-bleff da posalje poruku Netsima da nismo ocajni i da ga Michael Jordan smara za Russa danima a nudi Hejvorde i Roziere. 

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Milos 3.14 said:

Hteo sam da kažem da ako ekipa juri titulu obično ima 2-3 igrača oko kojih se sve vrti i obično su bar dvojica od te trojice na spoljnim pozicijama. Minesota radi kontra od onoga što je trend, ali ok možda su oni neka avangarda.

Meni lično bi ovo bio top potez kad bi trejdovali KAT-a, mada nisam siguran da je to sad moguće i po pravilima 

 

ne znam koliko je kontra trenda, evo boston, moze se reci i milwaukee godinama igra sa dva centra, cak je mozda bolja paralela portis-antetokounmpo gde je isto jedna rupetina a drugi dpoy igrac. statistika iz prosle sezone kaze da je sa portisom umesto lopeza milwaukee bio bolji.

 

48 minutes ago, Radalek said:

Za takvu odbranu moras da budes spreman za mnogo preuzimanja, ali bas mnogo. KAT mi ne uliva poverenje tu. Cak ni Edwards koji ima fizikalije za solidan man to man ali kad krenu preuzimanja, jos mi je zelen za to. Ko zna, kao sto ti kazes mozda to zalici na nesto do kraja sezone kad se uigraju malo ali opet, koliko god je Gobert dobar, ako KAT ne uspe da se snadje prevelika to pukotina a on u 7 godina nije pokazao da moze da mu se veruje da je sposoban za to.

 

edwards me iznenadio protiv memphisa, tu je zalicio na igraca koji moze biti koristan u odbranu u buducnosti. videcemo, nece ni townsa toliko loviti iz pnr ako je gobert iza njega...ko zna.

 

zato bih ja trejdovao russella ako je nekako moguce za nekog korisnijeg igraca u odbrani. bar da u tom slucaju treba sakrivati samo karl townsa, a ne dvojicu, ako je to uopste moguce. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Pricamo o potencijalnom otarasavanju Westbrooka, a treba da da se ciganisemo za Joe Harrisa. Pelinka koristi takozvani serbian-jew double-bleff da posalje poruku Netsima da nismo ocajni i da ga Michael Jordan smara za Russa danima a nudi Hejvorde i Roziere. 

Eee moj delgisa, dokle si dosao. Sva jaja su ti u jednoj korpi zvanoj Irving😂😂😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni i dalje ta kombinacija KAT - Gobert izgleda smehotresno.. hajde da je izvedu nekako samo u PO, pa zbune protivnika u seriji. Ovako će svi imati celu sezonu da ih skeniraju. Mogu da zamislim kakva poslastica za Luku npr, ili kad sa druge strane bude GSW npr, pa u nekoj smallball varijanti na 4 i 5 budu Wigins i Drejmond. U napadu ako KAT može da ne dodiruje vlažna muška tela, samo za tri da pripaljuje. 

Edited by medobrundo
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

Vi navijači Lejkersa bi sad trebalo da budete ujedinjeniji nego ikad, znači svaki po sveću i kandilo i molite se da Irving dođe. 

Zavrseno je to, brat KAI stize u LA.

Ali mogu delgisa i grof komotno da rade to sto si napisala, ipak je King na kraju. Steph ima 4 titule, opasno prijeti. Zamisli Steph uzme 5 a ovaj jurio MJ a sjebao ga Steph😂😂😂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Irving će doći, to je sigurica. Sad je samo pitanje da li će Lejkersi da dovedu Karija ili Herisa uz njega.

 

Inače sam za to da se Vestbruk, pik prve runde i jedan swap da za Irvinga i Karija.

 

Kakav će to apgrejd da bude u bekovskoj liniji. Odjednom se dobiju dva igrača sa 40% za 3.

 

A to i dalje nije kraj, uvek se može trejdovati THT za jos jednog tricasa, kao Ros iliti, defanzivac Garris.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Zavrseno je to, brat KAI stize u LA.

Ali mogu delgisa i grof komotno da rade to sto si napisala, ipak je King na kraju. Steph ima 4 titule, opasno prijeti. Zamisli Steph uzme 5 a ovaj jurio MJ a sjebao ga Steph😂😂😂

 

Njima treba po sveća i kandilo i za to da u eventualnom osvajanju nove titule Kinga glavna mustra opet ne bude Irving.

Link to comment
Share on other sites

 

Odlicna ponuda Majamija.

4 minutes ago, Dracarys said:

Irving će doći, to je sigurica. Sad je samo pitanje da li će Lejkersi da dovedu Karija ili Herisa uz njega.

 

Inače sam za to da se Vestbruk, pik prve runde i jedan swap da za Irvinga i Karija.

 

Kakav će to apgrejd da bude u bekovskoj liniji. Odjednom se dobiju dva igrača sa 40% za 3.

 

A to i dalje nije kraj, uvek se može trejdovati THT za jos jednog tricasa, kao Ros iliti, defanzivac Garris.

 

Sta jos da trejdujemo? Nemoj da stajemo. Mora se kraljici omoguciti najbolji moguci tim.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

.Ali mogu delgisa i grof komotno da rade to sto si napisala, ipak je King na kraju. Steph ima 4 titule, opasno prijeti. Zamisli Steph uzme 5 a ovaj jurio MJ a sjebao ga Steph😂😂😂

Broj titula ne znači puno i Rasel ima deset komada. Takođe, Kari samo u jednoj tituli ima FMVP. To je težak minus.

 

Tesko da Kari može biti ispred Brona. Bron ima najteži longevity kome se još uvek ne zna kraj. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Paket Finiksa je nekoliko puta bolji. Ejton je bolji od Hiroa. Robinson je obična rola kao i Džonson. Dok se Lauri ne može upoređivati sa Bridžisom. Lauri je jednom nogom u penziji, a Bridžis ima 10 godina ispred sebe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je najrealnije ovo poslednje - Mičel i Tajler Hiro i KAT i Irving u Lakersima, Gober, Westbruk, Ingles i Mitrović u BKN, ostali da se ravnomerno podele između Jute i Finiksa, ali tako da Batler i Adebajo budu sa KDjem.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

I ja bih pre Sethena koji mi je gotivan jos iz Dallas dana, ali da se ne lazemo i Kyrie+Joe Harris paket je vrhunski.

Prica se da bi trejd mogao da se desi do kraja danasnjeg dana, tako da vecer provodim sa slemom na glavi iako je nesnosno vruce, postajem vernik do sutra i molim se uz kandilo i svecu da do ovog trejda dodje. Za KD je mnogo bolji prelazak u Miami, za Netse mozda nesto jaci paket Sunsa.

 

  

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dracarys said:

Paket Finiksa je nekoliko puta bolji. Ejton je bolji od Hiroa. Robinson je obična rola kao i Džonson. Dok se Lauri ne može upoređivati sa Bridžisom. Lauri je jednom nogom u penziji, a Bridžis ima 10 godina ispred sebe.

Ne moze Ayton u Bruklin ako se radi S&T, i ja sam prevideo jednu bitnu cinjenicu a to je da je Bruklin hard caped i kad je tako, ne moze ekipa da odradi S&T. 

Zato je i kompleksan trejd jer moraju da nadju i 3 tim pa mozda i 4 tim.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

I ja bih pre Sethena koji mi je gotivan jos iz Dallas dana, ali da se ne lazemo i Kyrie+Joe Harris paket je vrhunski.

Prica se da bi trejd mogao da se desi do kraja danasnjeg dana, tako da vecer provodim sa slemom na glavi iako je nesnosno vruce, postajem vernik do sutra i molim se uz kandilo i svecu da do ovog trejda dodje. Za KD je mnogo bolji prelazak u Miami, za Netse mozda nesto jaci paket Sunsa. 

Lebron javio? Da stavljam i ja slem?😀

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, freethrow said:

Ne treba nam niko osim 1 najviše 2 jaako jeftina igrača sa iskustvom kojima glavna motivacija treba da bude kao Otto Porteru - da nauče šampionski basket, dignu sebi cenu 5x i imaju divno životno iskustvo.

 

Javljam se volonterski, dolazim za dž tj. samo za to životno iskustvo. Bonus je ako naučim Ayeshu Curry da zavija sarme.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...