Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

5 minutes ago, uini said:

 

a šta znam, meni je makoluma simpa lik. mada sam i sam sebi baš simpa, tako da nisam merodavan.

Uini>Lebron+Russ u narcisoidnosti 👍 e na tom polju sijes CJ-a kilometrima.

Salim se naravno, okej si😀

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, freethrow said:

Ma naravno, pa i meni kao čoeku je pre svega važno da se ispoštuje Klej i njegova legacija, a ako se usput prospe poneka utakmica ili titula, pa Bože moj, biće utakmica dok je junaka.

In Klej we trust.

Rešiće Klejara jednu tekmu i to u sred Bostona. Gravitacija je neumoljiva, zato igra Klej, a i gotiva je lik

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, freethrow said:

Sve dobro zbori. Klej šutira protiv Bostona 30% iz igre, trice 26%, ima jedno bacanje po utakmici (!), napravio je ukupno 1 faul. Nije u stanju da gura ovaj nivo basketa. Nije ni Igoudala. Što bi rekli u Direkciji za gracko građeinsko zeište kada smo ih pitali zbog čega je komšija napravio garažu od cigala u parku na livadi: toe sada tako!

 

Ne znam, meni je blasfemija uporedjivati stanje u kojem se nalazi Igudala sa KlejOm.

Link to comment
Share on other sites

Океј, ово је већ озбиљна игра... Максимално експлоатисање Карија у одбрани, феноменална тимска одбрана, транзишн офенс, бјутифул

 

Бојим се 3/4

 

Едит: Какав џинкс ударих

Edited by Big Ticket
Link to comment
Share on other sites

Ovo nisam ocekivao stvarno. 

 

Ipak se nastavlja da 2 tekme zaredom ne mozemo izgubiti. Svaka cast za tekmu i za napad. 

 

Kad se Smart pojavi ofanzivno, moze Kari davati sto trojki pet koraka za linije. 

 

Smart > Curry. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...