Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 minute ago, delgado said:

 

 Nema sut sa poludistance ??

 Jasno se vidi razlika u prve 2 utakmice i nakon povratka posle pauziranog poluvremena, da nije ovako deep in the playoffs ne verujem da bi igrao

 

Pa tacno je tad i poceo da ga cuva Time Lord, lik je danas blokirao 3 korner trojke pri tom je svaki put krenuo da izazove sut dok mu je 1 noga jos uvek bila u reketu.

 

Kad mu oduzmes to guzenje pod kos i dobar footwork koji koristi dobices za nijansu bolje od ovoga i od zdravog Butlera...

Link to comment
Share on other sites

Brane mu dobro poludistancu i pune reket a na trojci ga ostavljaju 5m samog kao da je Shaq. Ima i Boston itekako problema sa povredama i umorom. Jednostavno je Boston kvalitetnija ekipa, Heatu puna kapa i ove 2 što su dobili, Boston je bio bolji u jedno 90% ove serije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Pa tacno je tad i poceo da ga cuva Time Lord, lik je danas blokirao 3 korner trojke pri tom je svaki put krenuo da izazove sut dok mu je 1 noga jos uvek bila u reketu.

 

Kad mu oduzmes to guzenje pod kos i dobar footwork koji koristi dobices za nijansu bolje od ovoga i od zdravog Butlera...

 

 Ma jes kad bi sve bilo tako jednostavno. + je u ovom plejofu i trojku gadjao pristojno, ali ajde 

 Bas da vidim kako ce se ovaj odvratni my turn-your turn Boston provesti protiv Warriorsa. 

Link to comment
Share on other sites

Na stranu sto je Boston defanzivno strasna ekipa i dosta toga ti oduzme u startu.

 

Majami je nesto najgore sto je hodalo po finalima konferencije u zadnjih 10 godina barem sto se tice nastupa.

 

Oni su danas imali 10+ airballovoa iz totalno otovrenih suteva. Butleru se odmaknu kao da ima kugu ( Morant je recimo to kaznjavao trojkama kao od sale, barem ih je sutirao).

 

Imali su danas barem 3 puta cistu kontru 2 na 1 i nisu u stanju na kos da sutnu kamoli da realizuju.

 

7-45 trojke nocas :Hail:

 

Lowry izgleda kao rekreativac na prvom terminu nakon pauze od 2 godine.

 

Ona prva pobeda im je bila dovoljna, ova druga veliko cudo...

 

Edit: Ali najjace je kad pomislim na Filadelfiju koju je ova skupina rutinirala 🥴

 

 

 

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Cele godine su lomljivi Lowry i Butler i izostaju tokom sezone, da bi na kraju u plejofu to doslo na naplatu u velikom stilu

Preterujes Lorde i to mnogo (necu reci da lupetas iz postovanja ;D ) , niko ni ne pominje da Herro nije odigrao poslednja 2 meca, u fazonu lose igra sta ce im iako im je treci najbolji igrac i jako vazan kao kreator

 

Sve u svemu, nikad gora Finala konferencije nakon solidne druge runde. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Navedi mi jednu ekipu koja je igrala finale konferencije da joj je prva napadacka opcija najgori suter za 3 u ligi, da druga napadacka opcija ne sutira trojke i da ostatak rostera cine G league specijalci?

 

Kad je Vincent izgubio one 2 lopte na pocetku 4/4 stvarno sam pomislio da bi im dobro dosao jedan prekaljeni krompir u vidi Veslija Metjuza.

 

Njima je Strus maltene treca napadacka opcija, ima vecu slobodu od Herro-a. Vincent 5. igrac na rosteru i 4. najbolja napadacka opcija.

 

To je dobro skrivano u toku regularne sezone ali kada naletis na ovakvu klasu od ekipe kakva je Boston i budes ogoljen ovo jeste jedna od najtragicnijih predstava da ja pamtim. 

 

Naravno da su i povrede kumovale ali neke elementarne stvari nisu u stanju da odradjuju...

 

Edit : Pored svega glavni mi je utisak Udoka, ne pamtim da je neki trener bolje odradio PO. Iz serije u seriju donosi savrsene odluke. Likovi kao Budak,Bo Jack i ostale zadrte, izandjale budaletine deluju kao cirkuzanti u poredjenju sa njim.

 

 

 

 

Edited by LordOfTerror
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Gospodar vremena je toliko dominantan protiv Adebaja, da mi se čini da samo od njegovog zdravlja zavisi hoće li Boston završiti ovo u sledećoj, ili će ići u 7. Bem nije imao čini mi se nijedan poen dok ga je RW3 čuvao. Da ne pričam da je lepio i Batlera itd. Ključni igrač serije. Tejtum očito povređen igrao, ali ipak je imao neki doprinos.

Link to comment
Share on other sites

bostan ocekivano

ipak, ne treba preterivati sad ni sa disovanjem heata

hustle, odbrana, PO jimmy...to sto oni igraju je taman dovoljno za finale konferencije

kada naletis na ekipu koja ima isti hustle, i size i odbranu...a napadacki je ipak dosta potentnija, kvalitet na kraju ipak prelomi

 

iako nisam ljubitelj jimmy balla, moram reci da postujem to sto heat radi

treba iskopati i te g leaguase i napraviti da izgledaju kao legit 3&d nba igraci

 

a i serija je daleko od gotove...

 

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ovi UDFA i Gleague igraci bi bili odlicna dubina da ne mora Heat da nosi 30 miliona mrtvog tereta od Lowrya. Naidjoh nedje na podatak da startni backcourt Heata u zadnje 2 ima 1/28 iz igre, ne znam o cemu vise treba da se prica. Strus se u ovom plejofu i pojavio u nekim momentima, ovoga jednostavno nema nidje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MrTwister said:

Ovi UDFA i Gleague igraci bi bili odlicna dubina da ne mora Heat da nosi 30 miliona mrtvog tereta od Lowrya. Naidjoh nedje na podatak da startni backcourt Heata u zadnje 2 ima 1/28 iz igre, ne znam o cemu vise treba da se prica. Strus se u ovom plejofu i pojavio u nekim momentima, ovoga jednostavno nema nidje.

 

Upravo ovo sam hteo da kažem. 

 

Lauri se raspada, u ovoj seriji ima 4 poena po meču sa 25% šuta, Batler sinoć 18-4 iz igre, Hiro dve slabe partije pa juče nije ni igrao. Glupo je pričati o g-league igračima, kada ti se 3 od 4 glavna igrača raspadnu.

 

Ne znam, moguće da se varam, ali prethodnih godina su mi ekipe bile našpanovane za plejof, kidalo se. Sada se velika većina ekipa raspada. Zato sam i navijao za Bakse, sa Midltonom, oni su mi avion za sve ove koje sada gledamo.

Link to comment
Share on other sites

koliko razumem ekipu koja prati seriju, ipak je najvece razocarenje ajde, bajo. ocekivao bih da izdominira centra kao sto je timelord, jer ovaj nema prednost ni u visini, ni u skillu a mislio sam i po grit n grindu i mentalitetu generalno. 

 

on je trebalo da bude igrac od 20/25pts - 10rebs - 5 ast i da udvajanjem pravi prostor za sutere. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Noćas počinje katastrofa koja će pratiti GSW decenijama... Plašim se da su Mavsi skapirali šta i kako treba da rade i da je Kerr pročitan. Nakon 2 poraza u nizu, plašim se da će ekipa biti skroz demoralisana, a onda nije teško dobiti ih još 2x... Nadam se da grešim, ali nisam optimista.

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, realno *w said:

 

Upravo ovo sam hteo da kažem. 

 

Lauri se raspada, u ovoj seriji ima 4 poena po meču sa 25% šuta, Batler sinoć 18-4 iz igre, Hiro dve slabe partije pa juče nije ni igrao. Glupo je pričati o g-league igračima, kada ti se 3 od 4 glavna igrača raspadnu.

 

Ne znam, moguće da se varam, ali prethodnih godina su mi ekipe bile našpanovane za plejof, kidalo se. Sada se velika većina ekipa raspada. Zato sam i navijao za Bakse, sa Midltonom, oni su mi avion za sve ove koje sada gledamo.

Nesto slicno je i sa Dallasom u ovoj seriji vs Warriorsa. Ne moze se reci da nijesu ovi role playeri odigrali nista, al oni nemaju dubine nikakve posle njih i zato moraju da igraju po skoro 40 minuta svaki i sad su dosli da igraju vs ovih Warriorsa dje se mora pokriti dosta terena u odbrani i posle noge mrtve u napadu i ne mogu se konstantno pogadjati ti otvoreni sutevi kojih stvarno ne fali. Cim se udje u neku losiju sutersku seriju ekspresno se gubi svaka prednost koja se imala do tad ili se jednostavno gubi utakmica. Warriorsima ne igra par bitnih igraca iz rotacije i opet su dublja ekipa od ovih Mavericksa. Da je neki Moody (koji bez nevolje i ne ulazi) Dallasu, igrao bi iza Bullocka u rotaciji ovako imaju Josh Greena.

Nepopularno mozda misljenje al je meni ova serija na Zapadu iako je 3-1 jednostavno dosta zanimljivija za gledanje od ovoga na istoku. Boston i Majami mi izgleda ko da gledam NCAA neki Rutgers-Michigan dje uprkos nekim talentovanim napadacima gledas neku groznu kosarku al se igra uz dosta truda i energije i borbabretm pa onda ti neko rece e ovo je prava kosarka a ne ovo prangijanje besomucno.
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

14 minutes ago, uini said:

koliko razumem ekipu koja prati seriju, ipak je najvece razocarenje ajde, bajo. ocekivao bih da izdominira centra kao sto je timelord, jer ovaj nema prednost ni u visini, ni u skillu a mislio sam i po grit n grindu i mentalitetu generalno. 

 

on je trebalo da bude igrac od 20/25pts - 10rebs - 5 ast i da udvajanjem pravi prostor za sutere. 

 

 

Kako god da se okrene, on je uz Batlera najbolji u ovoj seriji. Ima 15ppg 8sk 2as uz skoro 60% šuta. Potpuno neuporedivo sa ostalima koji su svi jednocifreni uz bukvalno 25% šuta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

 

 

 

Kako god da se okrene, on je uz Batlera najbolji u ovoj seriji. Ima 15ppg 8sk 2as uz skoro 60% šuta. Potpuno neuporedivo sa ostalima koji su svi jednocifreni uz bukvalno 25% šuta.

 

znam ali slabo je to za neku moju, ocigledno imaginarnu predstavu njega u matchupu koji nije sa embiidom, jokicem ili cak aytonom 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...