Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Ovo je vrlo važno, Klej more na 4, a Vigins na 5. Tako su ih i pobedili, ultra small ball.

 

 

 

I da, još ne mogu da se načudim kako su iskopali Geri Pejtona, fizički monstrum, neumorno pegla tokom čitave utakmice.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Ovo je vrlo važno, Klej more na 4, a Vigins na 5. Tako su ih i pobedili, ultra small ball.

 

 

 

I da, još ne mogu da se načudim kako su iskopali Geri Pejtona, fizički monstrum, neumorno pegla tokom čitave utakmice.

 

Kuminga je isto fino doprineo da se izbalansira skok i da se isparira višim igračima Memfisa 

 

Bruksa sam baš malo gledao,ali bacivši oko na statse,posle tvog komentara, slažem se da ne treba od njega očekivati nešto više od bljeska na jednoj tekmi,dve max ako serija potraje duže.

Mada kakva rešenja bira u napadu ne bi bilo čudno da ostane na mizernom učinku protiv dobre odbrane GSW.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

 

Poserem im na pravila i snimke ako nabitniju odluku maltene utakmicu ne mogu da pregledaju i to kad sami nisu sigurni. Bukvalno se iz aviona videlo da je Klark izbio...

 

nisu mogli pregledati jer nisu dosudili nista. 

Link to comment
Share on other sites

Mogu lepo jednostavno da ostave pravilo da se makar poslednji minut gleda svaka moguća situacija. Ovaj čelendž ostaviti za prethodnih 47 minuta i sve pošteno.

 

Ionako imaju retardirano pravilo da moraju potrošiti minimum 6 tajm auta od 7, zbog glupih reklama.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dracarys said:

Ovo je vrlo važno, Klej more na 4, a Vigins na 5. Tako su ih i pobedili, ultra small ball.

 

 

 

I da, još ne mogu da se načudim kako su iskopali Geri Pejtona, fizički monstrum, neumorno pegla tokom čitave utakmice.

 

7 hours ago, uini said:

wiggins otprilike najbliži upotrebljivom centru

 

mudar sam k'o yoda.

 

5 hours ago, freethrow said:

Poole party.

 

dobar je bio i ludi kure, iako procenti nisu nešto impresivni na kraju. šutirao je većinu tekme oko 50%

---

 

dubsi furaju sjajan give'n'go u sam centar reketa ali nisu to uspeli da materijalizuju jer visoki igrači ne umeju da polože loptu.

što kaže @propolis, kuminga je takođe doneo balans u skoku, moguće je da će biti više minuta za njega u ovoj seriji od sinoćnih 15.

 

kod memfisa JJJr odigrao vrhunsku tekmu a nisu dobili, to je baš bedak za njih. 

najviše mi se dopao melton, baš pouzdan baja koji uvek zna šta radi na terenu, makar je tako bilo sinoć, nisam ga puno gledao do sada.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

...

inače, zanimljivo mi je da puno notable napadača smatra da je flagrant 2 prejaka odluka

 

https://bleacherreport.com/twitter-reacts-to-draymond-ejection

Nisam bio u mogucnosti da gledam prvo poluvreme ali sam listao ovde komentare i kad sam video reakcije pomislio sam da mu je Green otkinuo glavu.

 

Posle kad sam video snimak, zastasujuce koliko ljudi ne poznaju pravila...

 

Maltene skolski primer flagrant 1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cist seljacki faul pri tom je probao i da ga zadrzi.

 

Po meni za PO utakmicu dovoljno da pogledaju 1.5 sekund i bace slusalice u stranu, pogotovu sto je problem za ostatak PO. Sada je svaki sledeci flagrant suspenzija...

 

Edit: Ovo vazi do kraja PO, znaci ne samo da si doneo degensku odluku nego si mozda odlucio veliko finale jer je mogucnost da ne dobije jos 1 flagrant negde usput maltene ne postoji...

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, LordOfTerror said:

 

 

Edit: Ovo vazi do kraja PO, znaci ne samo da si doneo degensku odluku nego si mozda odlucio veliko finale jer je mogucnost da ne dobije jos 1 flagrant negde usput maltene ne postoji...

 

ako sam dobro razumeo, morao bi da dobije jos jedan flagrant 2 a ne keca :

 

Jared Greenberg@JaredSGreenberg

Unless the #NBA league office downgrades Draymond Green’s foul to a Flagrant Foul 1, he will serve an automatic 1 game suspension IF he receives another FF2 the rest of the playoffs. #nbaplayoffs @NBATV @NBAonTNT

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

ako sam dobro razumeo, morao bi da dobije jos jedan flagrant 2 a ne keca :

 

Jared Greenberg@JaredSGreenberg

Unless the #NBA league office downgrades Draymond Green’s foul to a Flagrant Foul 1, he will serve an automatic 1 game suspension IF he receives another FF2 the rest of the playoffs. #nbaplayoffs @NBATV @NBAonTNT

Dovoljno sa u 2 Flagrant 1 isto...

 

Pri tome ako dobije jos Flagrant 1 i posle Flagrant 2 mislim da ide vise meceva suspenzije...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

Dovoljno sa u 2 Flagrant 1 isto...

 

Pri tome ako dobije jos Flagrant 1 i posle Flagrant 2 mislim da ide vise meceva suspenzije...

 

2x flagrant1 = pauziraš tekmu (kao i za 1x flagrant 2)

2x flagrant2 = gotov je plejof za tebe

 

tako sam ja bar razumeo

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran mislim da ne mogu da ga izbace iz PO ali se povecava na po 2 utakmice suspenzije preko tih 5 poena ( sad ima 2) 

 

Valjda od 4 poena pa na dalje pocinju suspenzije, znaci sledeci flagrant 2 bi bio automatska suspenzija ali moze postepeno sa 2x flagrant 1.

 

Znajuci Greena u sledecih potencijalnih 15+ utakmica zaista cudo treba da se desi da ne bude barem 1 utakmicu suspendovan.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, LordOfTerror said:

Nisam bio u mogucnosti da gledam prvo poluvreme ali sam listao ovde komentare i kad sam video reakcije pomislio sam da mu je Green otkinuo glavu.

 

Posle kad sam video snimak, zastasujuce koliko ljudi ne poznaju pravila...

 

Maltene skolski primer flagrant 1.

Mislim da je ovde preventivno liga rešila da zaštiti Moranta kao buduću/sadašnju zvezdu

Voleo bih kad bi neko od boljih poznavalaca pravila pojasnio šta ovo znači za dalje u slučaju da dobije još neki flagrant što je vrlo moguće.

 

Što se tekme tiče mislim da će Ja imati problema i sa GP2 i sa Kumingom.

 

P.S. Za omladinu koja se pita šta bi Jordan radio u današnjoj ligi neka zamisle Moranta sa 10+ cm, 20+ kg i šutem sa poludistance ( ajde da mu oduzmemo trojku ).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, uini said:

 

2x flagrant1 = pauziraš tekmu (kao i za 1x flagrant 2)

2x flagrant2 = gotov je plejof za tebe

 

tako sam ja bar razumeo

The NBA has a points system when it comes to flagrant fouls in the playoffs. A Flagrant 1 is worth one point and a Flagrant 2 is worth two. If a player with three points, picks up a Flagrant 1, they’re suspended for one game. If they pick up a Flagrant 2, it’s two games. If you reach five points, any flagrant foul thereafter is an automatic two-game suspension.

 

X2 Flagrant 2 fouls in same playoff, you are out.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Bas teška priča za Grizlije, ovako izgubljena utakmica, uz napadački učinak JJJ koji teško da će se ponoviti skoro i izbacivanje najbitnijeg igrača suparničke ekipe. Jeste da navijam za Memfis, ali deluje da će ova serija da bude završena 4:1 ili 4:2. U metlu ne verujem, suviše su dobri da ne uzmu makar jednu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

realno utakmica je mogla prevagnuti i na stranu 'Grizlija'. ' Ratnici ' su najbolji posao napravili na skoku gdje su jednu izrazitu skakačku ekipu, najbolju u RS u tom segmentu i kojoj je OR forte čak  nadskakali i iznivelirali broj ofanzivnih skokova (po 16 obje ekipe). ostali su statsi manje  više tu negdje. Vidjet ćemo da li će Bane i Brooks ponoviti ovakvo subpar izdanje, miljama daleko od svog prosjeka. Istini za volju debelo izvan svojih okvira je iskočio JJJ.  I to je to uz Moranta i donekle Meltona vrijedno spomena kod njih bilo jučer. Ipak očekujem ovdje napetu seriju nadalje. Boston pak nije ličio na sebe . A šta reći za ekipu koja ispali 50 trojki iz 84 pokušaja. Baš neozbiljno pogotovo što nisu mogli okean pogoditi. Mene se nije nešto posebno dojmila ni igra Bucksa ali dovoljno čvrsto da su ih 3/4 drzali na distanci. I tu očekujem tešku seriju bez obzira na ishod G1

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa on je dao pobjedonosnu trojku
Jeste je dao, ali ja govorim o generalno užasnom meču naročito za njegove standarde i ta trojka ne može to da umanji. Mnogo isilovanih šuteva preko ruku igrača, loših odluka, jako slab procenat šuta, ni odbrana nije bila na nivou kako on može da je odigra...

Da je Morant pogodio poslednji šut, jel bi ti to promenilo mišljenje o njegovoj igri pošto bi to na kraju bila "samo obična" trojka?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Martin Mystere said:

Jeste je dao, ali ja govorim o generalno užasnom meču naročito za njegove standarde i ta trojka ne može to da umanji. Mnogo isilovanih šuteva preko ruku igrača, loših odluka, jako slab procenat šuta, ni odbrana nije bila na nivou kako on može da je odigra...

Da je Morant pogodio poslednji šut, jel bi ti to promenilo mišljenje o njegovoj igri pošto bi to na kraju bila "samo obična" trojka?

slažem se ja sa tvojom teorijom . generalno loš meč. ali ostaje ona gola činjenica da je njegov koš odlučio. to je ono što se broji a na njemu je da dobro promisli o svom nastupu. da li je i gdje je moglo puno bolje. tako bi trebali mnogi po meni analizirati svoju igru i biti dovoljno samokritični ako za to ima osnova. osim samih igrača tu je prvenstveno couch da im na to ukaže. mi nismo nikad započinjali novu sedmicu sa treninzima a da nismo prethodno izanalizirali dobre i loše strane sa prethodnog meča.

Link to comment
Share on other sites

A šta reći za ekipu koja ispali 50 trojki iz 84 pokušaja. Baš neozbiljno pogotovo što nisu mogli okean pogoditi

pa nije boston sutnuo 50 trojki zato sto im je to bio primarni gameplan
vec zato sto su im baksi to ostavljalu
pokusalo se i sa ulazima, posebno tejtum, pa nista
kriterijum je bio takav da se ti ulazi nisu mogli isplatiti
problem nije 50 uzetih trojki, vec veliki broj promasenih otvorenih sureva
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NikadProtivKaline said:


pa nije boston sutnuo 50 trojki zato sto im je to bio primarni gameplan
vec zato sto su im baksi to ostavljalu
pokusalo se i sa ulazima, posebno tejtum, pa nista
kriterijum je bio takav da se ti ulazi nisu mogli isplatiti
problem nije 50 uzetih trojki, vec veliki broj promasenih otvorenih sureva

Pa jasno je meni to a gdje je onda bio plan B ili C za Boston. O tome ja više govorim . Valjda će se prilagoditi za naredni meč i takvu taktiku Bucksa. Boston je dobra ekipa , nije jednodimenzionalna tako da očekujem adekvatan odgovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...