Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

4 minutes ago, freethrow said:

Pa šta je bilo na kraju? Mislim, je l mu Jokić prekratio muke?

 

navodno su se pozdravili i sve okej

mada je bulevarska nova brže-bolje sklonila taj ceo članak i okrenula narativ na

Jokić činio čuda s krvavim okom: „Kad vidite njegovu stariju braću…“ VIDEO

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

e pa okej, to sam i pitao 

onda je verovatno sengun 

je on je. ja sam pomislio prvo da nije Mobley ili  Jalen Green iz Houstona ali prvo sto mi je upalo u oko je broj skokova. nema šanse da Green ili Cade imaju taj prosjek pa makar i na 36 minuta. Mobley bi već mogao ali nije on.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Chaos Is Me said:

Odlična pobeda Spursa protiv Pelicansa, i dalje su u igri. Sutra bitan duel Pelicansa i Lakersa. Primo je još zelen, fina rola Landalea u finišu.

o ovome sam bukvalno pisao prije jedno sedam dana. čak sam te i pitao da šta misliš o izgledima Spursa s obzirom da navijaš za njih i da po meni imaju oni dobre šanse da uđu u PI. iz nekog razloga nisi dao nikakav odgovor.

Link to comment
Share on other sites

jokic i sengun

 

bilo je uporedjivanja jos nakon drafta, pa me interesovalo kakvo je stanje u naprednoj statistici sada na kraju sezone. kaze turcin da mu je jokic idol, valjda ce i on njegovim stopama.

 

juce bacio ovaj pas pa jos malo vise podsetio...

 

https://streamable.com/ifell7

 

valjda ce dobiti jos vise minuta sada na kraju sezone.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

odličan je sengun u najavi, skill i pamet su tu.  jedino što može biti mali problemčić su njegove dimenzije, visina x wingspan, al' videćemo.

sad vidim da nije ni toliko nizak i kratak koliko se meni čini. šta znam

 

svakako mi se jako sviđa, prvi jokićev sledbenik, bez sumnje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da mi je neko pre mesec i po dana rekao da ce Boston da se bori za prvo mesto u konferenciji, rekao bih da je pijan. 

 

Jako sam sumnjicav bio oko Udoke, ali moram reci da bar trenutno radi dobar posao. Igramo bas dobru odbranu, a ni ofanzivno ne zaostajemo posto su Tatum i Brown u ekstra formi. 

Edited by greenenvy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...