Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

48 minutes ago, Del Piero said:

 

 

Hm... može i tako da se gleda, a može i da ćemo tek videti kako mu reaguje telo na igranje svaki drugi dan...

 

Meni još u glavi tekma sa Denverom, dao im je 25 prvo poluvreme, posle 3 min drugog je disao na škrge i potpuno se raspao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, realno *w said:

 

Hm... može i tako da se gleda, a može i da ćemo tek videti kako mu reaguje telo na igranje svaki drugi dan...

 

Meni još u glavi tekma sa Denverom, dao im je 25 prvo poluvreme, posle 3 min drugog je disao na škrge i potpuno se raspao.

Dobro, Denver je specifican zbog nadmorske visine, nije redak slucaj da igraci ostanu bez daha u nekom trenutku tamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lep otpor kompletnoj Filadelfiji (nisam gledao nista, samo na osnovu rez) bez Kinga i lepo rasporedjeni poeni igraca.

Vogel se jebeno izivljava na Dvajtu cele sezone, kad god mu da extended minute napravi neki dobar statisticki i igracki ucinak. Lik samo da stoji u reketu, drugacije je. Mada kontam ja sta je Vogelu cilj, da napravi od ovih Lakersa kineske Rocketse iz buble sezone, jer jedino takva niska petorka okruzena kakvim takvim 3pts suterima moze da maximizuje trenutni Russelov kosarkaski skillset. Poceo je da igra bolje i racionalnije u poslednje vreme i Lakersi ne deluju bas kao tolika kanta, Tekma protiv NOP vraski vazna i nije cudo sto je King dobio odmor, a i sada necemo igrati 3 dana... 

 

Spoelstra pokazuje ko je glavni, tako i treba, Batlera gotivim kao lika i kosarkasa, ali je cinjenica da je egomanijak koji generalno nema dobre odnose sa saigracima gde god je igrao, Spo je kreirao mocnu masineriju i kulturu tu godinama uz pomoc Rajlija i nema potreba da se JImmy G mnogo kurci pred njim. Mislim, covek ce pobediti najjace timove lige sa Vincent-Struss-Herro-Adebajo-Dedmon petorkom... Ne deluje Majami dobro u zadnje vreme, moze biti i da je hemija narusena, moraju pod hitno da se dozovu pameti jer plejof kuca na vrata...  

 

Lue je izmenio genetski kod fransize Klipersa. Ovo sto uspeva da iscedi iz ovih osakacenih Klipersa je magija... Prvo nam preoteli Zubca, pa nam 'maznuli' Lua... Bezdusnici..

 

 Anthony Davis je ove sezone odigrao 37, prosle 36 utakmica. 18/19 je odigrao 54, ali tad su ga vecinom odmarali posle onog neuspelog trejda... Pre toga nijednom nije odigrao manje ispod 60, koliko god injury prone bio... Jebiga, previse je to... Tako da u sustini i nemam sta da zamerim nikome kad se sezona zavrsi, kako god da se zavrsi, i apsolutno sam da se sa manjim korekcijama da jos jedan pokusaj ovom jezgru. Slicni smo tu sa komsijama koji su konstantno bez Kawhija i PG-a, prosto nemogucnost da nesto uradis. Jeste i Lebron propustio dosta meceva, ali ovo sa Dejvisom je vec jezivo poslednje 2 sezone. Za mene kosarka nikad nije bila ring/nothing, tako da i sad navijam za plejin/plejof svim srcem, tako da se nadam samo da cemo imati nesto vec dostupnost udarnih zvezda i nesto bolji roster oko njih sl sez

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Mislim da je duzina ugovora bila veci problem, trazio je garantovani na 5 godina. 

 

U tom trenutku mi je izgledalo smesno, ali posle prosle i ove sezone, samo postovanje za jednog od najboljih trenera lige. 

 

yep

 

Lue had an opportunity to reunite with James when the Lakers interviewed him for the coaching job in 2019. But the Lakers offered Lue a three-year deal worth $18 million, far below the five-year, $35-million deal he had with the Cavs, and wanted to dictate Lue’s staff. Lue pulled out of negotiations and the Lakers hired Frank Vogel.

 

 

ali dobro, nije kao da su failovali sa vogelom.

 

Link to comment
Share on other sites

Nestvarno igra Morant ove sezone, meni i prijemčivije nego Rose u MVP zamahu; a siguran sam da ni statistički ne zaostaje. Međutim, još je neverovatnije kakav skor imaju Grizliji bez njega (15-2). Bilo je tu i jako ozbiljnih protivnika. Fascinantno je i to da su dva poraza bila tesna, a pobede prilično ubedljivo - samo par nije bilo dvocifreno. Deluju mi kao takmičarski baš našpanovana ekipa i nadam se da ih PO neće pojesti. Ne bi trebalo, fizički su sposobni, oslanjaju se u značajnoj meri na izolacije.. i nisu dovde stigli zahvaljujući nekim ludackim procentima i lepršavom igrom, pa da deluje da su tim za regularnu koji će sagoreti. Još ta sposobnost da melju bez Moranta, impresivno.

 

Očekivao sam ozbiljniji potop Pho bez Pola, međutim i oni pokazaše da su ipak tim. Ljudi su pobeđivali u mečevima i kad su bili bez nekog od trojca Buker, Pol, Ajton. 

 

Zasluženo prva dva mesta na Zapadu. Sa druge strane, GSW i UTA su mi baš klimavi i nadam se da će bar jedna od te dve ekipe skliznuti iz zone HCA.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Finiks je masina, mislim da su resili 10ak poseda za redom.

Mada mislim da ce biti u ozbiljnom problemu na leto, jer nema sanse da i Bridges i Ayton ne dobiju max ponude od nekoga. 

Bridges je već produžio ugovor

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wesley Sneijder said:

Na kraju zasluzena pobeda Finiksa, jednostavno bolja ekipa od ovakvog Denvera za klasu. 

 

Sansi podsecaju pomalo na Sparse od pre 7-8 godina, videcemo da li ce da bude dovoljno da odu do kraja. 

Dobro se držao Denver ali onda nastupa famozna 4. četvrtina. I to još nakon teškog meča jučer protiv Sote. Ubacili 140. Nema šta mora im se priznati da su odlični u RS. Kako i šta u PO ostaje da vidimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dalas i Juta su trenutno izjednaceni na tabeli, a u poslednjih mesec dana Juta ima skor 8-6 i Dalas 10-4.

 

Pritom, Dalas u preostalih devet meceva ima 1 direktan okrsaj sa Jutom, pola sa tenking timovima a ostalo su Lejkersi (bez AD), Klivlend, Minesota i Baksi, gde su imho jedino Baksi jaci.

 

Juta meanwhile ce igrati samo sa dva tenking tima.

 

Ps. Ja generalno ne verujem Juti, a pogotovo im ne verujem otkad se skrsio Jingle.

Edited by Horium
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stoudemire said:

 

"nije u top 10 kandidata za mvp-ja."

Generalno jedan od najpotcjenjenijih igrača u NBA-u. Lik prži u ekipi koja ima sad već 60 pobjeda i nije niti top 10 kandidat za titulu MVPa. Šta reći osim "neozbiljno" u najmanju ruku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...