Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

23 minutes ago, LordOfTerror said:

Zaista strasna borba, ostavili su Oklahomu i Hjuston iza sebe 😀

Pa da a ovamo je sigurno mocni Adams glavni razlog rasta,a ne JJJ koji napokon igra celu sezonu ili Batmenov rival...
Zato ima celih 26 minuta a Memfis nema rezervnog C a da imaju Tilmana, Aldamu i ostale majstore pa mora KLarke da glumi C.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa da a ovamo je sigurno mocni Adams glavni razlog rasta,a ne JJJ koji napokon igra celu sezonu ili Batmenov rival...
Zato ima celih 26 minuta a Memfis nema rezervnog C a da imaju Tilmana, Aldamu i ostale majstore pa mora KLarke da glumi C.

Sto tako o Adamsu? Sta ti skrivio?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa da a ovamo je sigurno mocni Adams glavni razlog rasta,a ne JJJ koji napokon igra celu sezonu ili Batmenov rival...
Zato ima celih 26 minuta a Memfis nema rezervnog C a da imaju Tilmana, Aldamu i ostale majstore pa mora KLarke da glumi C.

Doneo im je cvrstinunu i dosta bolje zaokruze tu ekipu.

 

Bas dosta olaksava zivot Morantu. 

 

Nema potrebe da igra vise kad svaku utakmicu JJJ i treba da zatvori kao centar.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Nemoj da si bijesan toliko, opusti se.

To projektujes posto si  celo leto lupetao  za Rasela i spamovao topik  debilnim emojima kao da imas 10 godina💪💪 ? Evo i cuvena all star pauza cekamo taj sklopljeni mozaik.

 

1 minute ago, LordOfTerror said:

Doneo im je cvrstinunu i dosta bolje zaokruze tu ekipu.

 

Bas dosta olaksava zivot Morantu. 

 

Nema potrebe da igra vise kad svaku utakmicu JJJ i treba da zatvori kao centar.

 

 

 

 

 

Pa i Jonas je tvrd, bije se u reketu, 2 su rupetine u odbrani, samo Jonas zna da ubaci loptu kroz obruc to je glavna razlika, jos sada puca i za 3, 1 ubacena na 40%.
Mislim da ljudi nisu ni svesni koliko su bedni ovi Pelikani bez Ziona i jos Ingram nije igrao ~15 utakmica. Pogotovo bekovi, gde imaju jednog od najgoreg startnog pg  u Grahamu *posle Hayesa ako njega racunamo kao startera. Bas me zanima sta ce Vili da gura kada/ako se vrati Zion, verovatno CJM na pgu i neki big ball CJM-Ingram-Herb(ovaj je ozbiljna kradja)-zion-jonas.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

To projektujes posto si  celo leto lupetao  za Rasela i spamovao topik  debilnim emojima kao da imas 10 godina💪💪 ? Evo i cuvena all star pauza cekamo taj sklopljeni mozaik.

 

52 minutes ago, Miki28 said:

Nemoj da si bijesan toliko, opusti se.

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Pa sto si bijesan toliko? Ko da ti je nesto licno nažao ucinio?

Pa eto majstore od starta provociras i dobio si isto takve odgovore, i rafinirane i otvorene. Sto otvorenija provokacija otvoreniji odgovor
Bjesan sam zato sto sam napisao da igra po 26 minuta a nemaju rezervnog C? I da je mocan? Stvarno umirem od besa.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, LordOfTerror said:

Kako vam sa ove instance deluje trejd Adams-Valanciunas?

 

Za mene je jedan od primera vrhunskih trejdova, gde obe ekipe profitiraju.

 

 

Pre svega sjajna procena ljudi iz Memfisa da imaju dovoljno napadačkog potecijala u svojoj ekipi, te im ne treba i na 5 jedan jak potrošač. Doveli su igrača koji razbija sa blokovima, ćuti i radi za ekipu.

 

Sa druge strane, Jonas sa Ingramom najstandardniji u Peklikansima, 18+12+2.6, drugi najbolj ppg u karijeri, najveći apg u karijeri, plus ubedljivo najbolji % za tri u karijeri sa odličnih 40% i skoro 1 pogođenom po meču.

 

Da su bolje birali pleja, tj da se nisu zakopali sa Grahamom, bili bi u ozbiljnijoj poziciji.

 

 

Edited by realno *w
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Pa eto majstore od starta provociras i dobio si isto takve odgovore, i rafinirane i otvorene. Sto otvorenija provokacija otvoreniji odgovor
Bjesan sam zato sto sam napisao da igra po 26 minuta a nemaju rezervnog C? I da je mocan? Stvarno umirem od besa.

Majstore, svoje frustracije lijeci nedje drugo, i rafinirano i otvoreno. E da, odjebi od Russa i mene i mojih upisa. Ako ti se ne svidja samo zaobidjes jer ti nije babo ostavio ovaj forum pa da ti odredjujes sta ce se pisati.

Za kraj, Russ💪💪💪

I nemoj biti nervozan, previse si mlad

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Majstore, svoje frustracije lijeci nedje drugo, i rafinirano i otvoreno. E da, odjebi od Russa i mene i mojih upisa. Ako ti se ne svidja samo zaobidjes jer ti nije babo ostavio ovaj forum pa da ti odredjujes sta ce se pisati.

Za kraj, Russ💪💪💪

I nemoj biti nervozan, previse si mlad

Koje frustracije? to sto si kao jaje pokusao da provociras, pa si poceo da kmecis kada si dobio odgovor i glumis zrtvu?
Ali drago mi je da si nasao muda, posto si kao 😺 cutao dok su te ovde napusavali za vreme Bubl plej off, tako mlad a vec ojacao 💪
I nije ni tebi babo ostavo ovaj forum pa da odlucujes ko ce koji post da zaobidje, drzi se svoji reci.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...