Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Opet će primarno zavisiti od Juniorovog zdravlja. Ako ta kocka izda, ponovo će im faliti ono nešto.

 

Pod uslovom, naravno, da je Marej potpuno sređen.

 

Mislim da Barton ipak više odnosi nego što donosi ozbiljnoj ekipi a da će potrebu za ludilom tražiti u Hajlandu.

 

Monte je mnogo gotivan ali teško da će se vratiti na manje minuta i lošiju ulogu od prošlogodišnje. U perspektivi može fino da se negde naplati u odnosu na ono što sada zarađuje. Ostalo o njemu ste već napisali.

42 minutes ago, Radalek said:

Ide se all in sad kad Jokic ulazi u prime

Ako posle b2b mvp titula tek ulazi u prajm šta da očekujemo od njega? :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nuggetsi izbjegli da budu tax tim, dobiju full MLE, igraca koji je odlican fit sa Jokicem i Ish Smitha koji ce bit fazon 3 plej iza Murraya i Bonesa i rjesili se usput Bartona i opet neki kurac smeta i ne valja no se place za jebenim Monte Morrisom. Kapiram da su ljudi mozda ocekivali da uz ovu dvojicu moze da se u trejdu dobije neki Kawhi Leonard ili PG13.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LordOfTerror said:

Kakvo je stanje MPJ?

 

Jel trenira on uopste? 

 

Po meni je on sa istorijom i kompleksnoscu ovih povreda podjenako daleko od all star nivoa i penzije.

Trenira, navodno je bio na ivici toga da bude spreman za playoff ali je imao mali setback jer je preterao sa treningom pa su odlucili da ne rizikuju. Za MPJ moze da se kaze svasta ali bukvalno svako u organizaciji govori da decko ima neverovatnu radnu etiku i da ako ga zdravlje posluzi nebo je granica. Koliko vidim po izvestajima zdrav je i u treningu je pa da vidimo.

 

16 minutes ago, Barkley#34 said:

Ako posle b2b mvp titula tek ulazi u prajm šta da očekujemo od njega? :classic_biggrin:

Uzeo je MVP sa 26 i 27 godina, taman pred prajm 😄 .
Mislim da su ga ove dve godine bez Murraya naterale da izadje iz neke komfor zone i postao je kompletniji igrac zbog toga. Sad ce to da se naplati nadam se sa (napokon) zdravim timom koji je nikad kompletniji i izbalansiraniji. Zaista jedva cekam da vidim na sta ce da lice.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LordOfTerror said:

@Radalek 

 

Radna etika nema apsoultno nikakve veze s'tim sto su mu do treceg kolena svi invalidi kojim god sportom probali da se bave...

Odavno je MPJ prestao da bude vegan, ako na to mislis. Imao je pune dve sezone bez problema, preskocio je par utakmica tu i tamo. Ne svidja mi se rizik ali tim veruje da ce biti potpuno zdrav. Ne zelim da se bavim pretpostavkama dok ga ne vidim na terenu.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Radalek said:

Mislim da su ga ove dve godine bez Murraya naterale da izadje iz neke komfor zone i postao je kompletniji igrac zbog toga. Sad ce to da se naplati nadam se sa (napokon) zdravim timom koji je nikad kompletniji i izbalansiraniji. Zaista jedva cekam da vidim na sta ce da lice.

Kakav Marej, oženio se pa ga je žwna pritisla. :classic_biggrin: Slažem se, stvarno je neuporedivo bolje mentalno i fizički ulazio u sezone, usput se pomirio sa tim da će morati da tegli kao mazga i nije kukao, što je za poštovanje. Moja očekivanja je prevazišao a bila bi stvarno sportska nepravda da nema bar jedan "kompletan" juriš na vrh dok je na ovom nivou.

 

22 minutes ago, Radalek said:

Trenira, navodno je bio na ivici toga da bude spreman za playoff ali je imao mali setback jer je preterao sa treningom pa su odlucili da ne rizikuju.

Iskreno sam se bojao pokušaja da on i Marej igraju PO kad se već nisu vratili tu negde nakon olstar pauze. Bilo bi baš rizično da su ih gurnuli u PO.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj trejd Denvera je ocigleno radi novca, pokusali su za manju lovu dobiti nesto priblizno ali mislim da nisu uspjeli.Znaju da moraju nesto promjeniti ali to ne ide na ovaj nacin.Razlika izmedju Bartona i Morisa i ovog dvojca iz raspalih Vizardsa je vise nego ocigledna u svakom smislu ali da vidimo sta moze Denver sa tih 7,8 miliona koje su ustedili na ovoj dvojici.Ako vec mislis napasti titulu sa dvojcem Jokic i Marej onda dajes sve da dobijes jos jednog kvalitetnog two way igraca a to svakako nije raspali KCP koji ne zna loptu na parket spustiti.Kakav Hyland, covjek je promaja u glavi,klasicni divlji igrac , umjesto da njega utopis kad ima vrijednost oni idu na neku siguricu, to nikad rezultat nije donijelo.Ali bez obzira na to najbitnije za Denver je u kakvom stanju ce se vratiti Marej.Ukoliko bude na nivou prije povrede Denver sa svima moze da igra.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je top trejd za Nagetse. Ne mogu da verujem da neko kuka za Bartonom, kao ima da naiđe veče, gde niko ništa neće da pogodi, ali junačina Barton će da strpa 30 poena, lol. Bez njega su igrali finale konferencije. Da se ne govori da mu je svakom sezonom odbrana sve očajnija. 

 

KCP je pravi dodatak svakoj šampionskoj ekipi, u napadu ne srlja, a u odbrani kida, mnogo je komplementaran sa Nagets postavom bar jedno 3x od Bartona. Nagetsima svakako nikad neće biti poeni problem, jer im je udarna trojka Jokić-Marej-MPJ.

 

Nagetsi svakako moraju da love još nekog beka sa dobrom odbranom koji bi mogao da se prešalta i na 3. 

 

Videćemo šta će biti sa MLE-om.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

Ajde videcemo prvom prilikom kad Murray-u izleti zglob pa kad bude neko mora par utakmica da spusti loptu na paket...

 

Nema vise Milsapa i Burtona pa cemo videti ko ce biti sledeci na zidu placa.

Tom pričom možemo uperiti prema svakoj franšizi. Šta će biti kada Kari udari repnu kost o stepenik, pa da im Vestbruk pozavidi kako ređaju cigle. AD se saplete i bude aut 2 nedelje itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Tom pričom možemo uperiti prema svakoj franšizi. Šta će biti kada Kari udari repnu kost o stepenik, pa da im Vestbruk pozavidi kako ređaju cigle. AD se saplete i bude aut 2 nedelje itd.

 

Pa nije isto jer se ne izlazi svake sezone iz kidanja ACL-a.

 

Cak i da bude sve ok propustice vrv vecinu b2b utakmica sto dodje 12-15 utakmica pre nego sto je sezona i pocela...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim ja tu neki problem, ionako se igraju čak 82 utakmice i drugim timovima će da nedostaju igrači zbog raznih povreda i izostanaka. Ove sezone su izvukli čak 48 pobeda sa ovakvom bednom ekipom. Sa desetak odigranih utakmica MPJ-a i nula Džamala. Takođe, Nagetsi će dovesti još neko pojačanje preko MLE, idu preko 60 pobeda.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam mnogo o ovim Denverovim pikovima, ali ono malo što sam ukačio je da je ovaj Braun (21.pik ) iznad proseka atletski čak i za NBA standard i dobar trojkaš, igrao u šampionskoj ekipi solidne minute,trebalo bi da može odmah da doprinese. Ovaj drugi , 30.pik je ekstremna, fizička zver , ali sirova, od njega nešto očekuju u narednim sezonama .

Sa KCP trejdom očigledno je da žele da Jokića okruže 3&D atletski sposomnim igračima.

Dali su 2 ballhandlera što znači da je to ono što sad treba da jure neko ko ume da spusti loptu.

Takođe se nadam da će zadržati Riversa i Kazinsa 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ne znam mnogo o ovim Denverovim pikovima, ali ono malo što sam ukačio je da je ovaj Braun (21.pik ) iznad proseka atletski čak i za NBA standard i dobar trojkaš, igrao u šampionskoj ekipi solidne minute,trebalo bi da može odmah da doprinese. Ovaj drugi , 30.pik je ekstremna, fizička zver , ali sirova, od njega nešto očekuju u narednim sezonama .

Sa KCP trejdom očigledno je da žele da Jokića okruže 3&D atletski sposomnim igračima.

Dali su 2 ballhandlera što znači da je to ono što sad treba da jure neko ko ume da spusti loptu.

Takođe se nadam da će zadržati Riversa i Kazinsa 

Spominje se Oladipo na MLE mozda na jednu sezonu. Mali Bones ume da spusti loptu, igrao je backup playa dosta  u drugom delu sezone. Ocigledno je da racunaju da ce da napreduje kao sophomore sa nekih 20-25 minuta po mecu. Rivers koliko znam ostaje, za Kazinsa ne znam ali nadam se da hoce.
Trenutno imaju Murray-KCP-Gordon-MPJ-Jokic petorku uz Bones-Rivers-Davon Reed-Jeff Green/Nnaji-Cousins sa klupe. Po meni dosta balansirana ekipa.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

slabo sam gledao dipa poslednjih godina, ali po bbref deluje da je dosta popravio sut

skoro 42% ove sezone na 4,5 pokusaja

pakuj

Pa posto nije igrao maltene 2 godine nisi ni imao gde da ga gledas.

 

A taj uzrak iz '' ove sezone'' je jedno 8 utakmica regularke i 2 PO serije...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...