Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Mislim da će GSW prvi probiti 200 miliona u sezoni 2023/2024. Naravno, ako odluče da zadrže sve igrače.

 

Smatram da im je najpametnije u ovom trenutku da zadrže Lunija kako znaju i umeju, jer niko ne zna ni da pretpostavi kakav će biti Vajsmen u sledećoj sezoni, kao i da li je išta napredovao.

 

 

 

Što se tiče LAL vesti, govori se da su Bron i Irving bili u kontaktu.

 

Bil je odbio player option, tako da on sigurno neće u LAL.

Link to comment
Share on other sites

Kako Irving promenio plocu, sad ga ipak zanima kosarka dok ne dobije max?

 

Strasno kakvi jazavci, player empowerment. Svakom trecem treba staratelj...

 

Prvo dovode koga hoce, kroje sve po fransizi i onda kad iscrpe resure i dobiju preko picice bi da menjaju kravu muzaru? 

 

Jos jedna stvar zasto postujem Curry-a, ne pamitim kada je  poslednji put potrosio pika prve runde? U Igudala trejdu mozda?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Znao sam da će biti opako jeftin i to Milvokijev pik...

 

Sada ide Bil u Portland, ubeđen sam u to.

 

 

Detroit može da apsorbuje ugovor Vestbruka sada, ako ga niko ne bude želeo.

A kako to brate? Istraga FBI?

Grant cuveni za pika 2025 runde koji je sa ko zna kojim prezervativima?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

A kako to brate? Istraga FBI?

Grant cuveni za pika 2025 runde koji je sa ko zna kojim prezervativima?

Znači dobiće tako neki pik 25-30 za Grenta, lol

 

A koliko je bilo priče samo kada su Lejkersi dobili Šredera za isto tako smešan pik, kao liga gura Lejkerse, a gledaj sada ovo :roflmao:

Šredera niko nije hteo ni sa njegovih smešnih 5 miliona. Grent je ipak igračina za njega u svakom smislu.

 

Ne dele se dobri pikovi tek tako. 

Link to comment
Share on other sites

A to se tako zove, oraspoloziti Lillarda. Onda ajmo jos onda, Lillard hoce jos da bude happy mada kako ja ovako neuk da z am da li imaju jos prostora da oraspoloze Lillarda. Dali pika a dobili 20 miliona na salary cap, kako to?

 

Uuu jbt Grant od 20 miliona, u 29 godini kosta pika 1 runde sa prezervativima.

Wbrk kosta Ad, Lebron, 2 pika 1 runde. Kako to? Ovaj Detroit je nenormalan, ima prostora u salary capu i daje pored Cade najbolji asset za pika 1 runde sa prezervativima? Auuu

Edited by Miki28
typo
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Generalno se slazem sve sa lordom i alpakom, Vogel je ispao zrtveno jagnje, umesto da Pelinku isutiraju govnjivom motkom i zabrane mu pristup dvorani kao fake Klayu. Uradio je jedan od najgorih trejdova u istoriji lige, onemogucio sastavljanje ikakvog tima jer posle ovolikih para za igraca koji vredi minimalac, ostao je samo na minimalcima. Jedino je Monk tu bio pogodak i Melo donekle, ovo ostalo tuga cemer i jad. Otisli su KCP, Caruso, Sruder, Kuzma, Trez, Dre, Kiffacha --> da ne pricam sad opet koliko je tu bilo dobre defanzive na perimtru, spejsinga, pa cak je i mucni Kuzma pokazao ozbiljan napredak sto je i pokazao posle u Vosingtonu. Sve ovo sam i pisao pre pocetka sezone, bukvalno bacena je u bunar ali da je bar jedna nego postoji opasnost i od dve. Necu se vise ponavljati, uzdam se u Mikijevo znanje salari kapa i da se nadje 1 dobra dusa od fransize da nam skloni balvancinu iz oka i da prodisemo i igramo normalnu kosarku dogodine.

 

  Je l moguce da si se konacno vratio Woochino ? Mislio sam da su te ispadanje u b ligu fantazija i LeBronova 4ta zauvek izbrisali iz forumskih voda

Link to comment
Share on other sites

Ako ne dođe neka ozbiljna podrška Dejmu, ja bih ovo nazvao vrlo neuspešnim sastavljanjem tima. 

 

Pošto je sutra draft, znači da bi trebalo da očekujemo još jedan trejd Portlanda.

 

Iskren da budem, ja bih napao SGA. Ako je dostupan za pregovore, OKC će ionako da tankuje još 2-3 godine minimum. Ne vidim njegovu budućnost u toj franšizi. Sad puni 24 godine i polako iskače iz okvira talentovanih igrača.

Link to comment
Share on other sites

Prave svakako drugaciju ekipu nego do sada u poslednjih par godina koja je bila busna u defanzivi i nije vredelo da Lillard ubaci 50 pts.

Sada uz Harta i Granta to deluje znatno bolje. Rekao bih da su osurili NJu Orlins u trejdu jer em su ocistili prostor em je pitanje da li je CJ u ovom trenutku bolji glava za glavu od Harta, ja bih rekao da nije i da ce Hart tek pokazati koliko je dobar igrac. Granta neizmerno cenim i smatram ovo odlicnim potpisom/trejdom, Nurkica nema potrebe da vracaju jer jbg stalno je izlomljen (jedino ako hoce za manju cifru neku) a o Simonsu bih razmislio. Ako mogu da napadnu SGA/Beala, moraju ici po to.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Dracarys said:

Ako ne dođe neka ozbiljna podrška Dejmu, ja bih ovo nazvao vrlo neuspešnim sastavljanjem tima. 

 

Pošto je sutra draft, znači da bi trebalo da očekujemo još jedan trejd Portlanda.

 

Iskren da budem, ja bih napao SGA. Ako je dostupan za pregovore, OKC će ionako da tankuje još 2-3 godine minimum. Ne vidim njegovu budućnost u toj franšizi. Sad puni 24 godine i polako iskače iz okvira talentovanih igrača.

OKC ce da tankuje jos ovu godinu i to je to, sledeci draft ima 2 monstruozna prospekta. Previse ce imati asseta i mladih igraca kojima trebaju dobre utakmice da napreduju posle toga. Sokirao bih se da je SGA dostupan.

Link to comment
Share on other sites

Detroit nema šta da da za Ejtona. Upravo su dali skoro besplatno drugi najbolji asset tima.

1 minute ago, Radalek said:

OKC ce da tankuje jos ovu godinu i to je to, sledeci draft ima 2 monstruozna prospekta. Previse ce imati asseta i mladih igraca kojima trebaju dobre utakmice da napreduju posle toga. Sokirao bih se da je SGA dostupan.

S obzirom da su prošle godine ponudili SGA i #6 na draftu za prvog pika sa koga bi pokupili Kejda, ništa me ne bi iznenadilo. Znači da su vrlo voljni da daju SGA.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Detroit nema šta da da za Ejtona. Upravo su dali skoro besplatno drugi najbolji asset tima.

S obzirom da su prošle godine ponudili SGA i #6 na draftu za prvog pika sa koga bi pokupili Kejda, ništa me ne bi iznenadilo. Znači da su vrlo voljni da daju SGA.

To je bila prica ali mislim da je posle potvrdjeno da se ta ponuda nikad nije desila. U svakom slucaju, sumnjam da ce da tankuju dalje od sledece sezone, bez obzira sta ce biti sa SGA.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTime said:

Sklanjaju se i ostavljaju i Dončiću, pa šta njemu fali? Uzdiže se u nebesa i ovde na forumu i u medijima generalno, a koristi identičnu taktiku kao Ras, samo ima za nijansu bolji šut. 

spacer.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

Ma top. 

 

Ne znam zasto ovakva reakcija, Portland je imho lepo prosao.

 

Ocekivano je bilo da probaju poslednji hurrah na titulu sa Lilardom pre nego sto se sve rasproda za god/dve i krene u potpun rebuild.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...