Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, medobrundo said:

 

Prošle godine je protiv Milvokija kidao sa 0.5 superstarova u timu.

I ispao od Milvokija koji je uzeo titulu.

Sta je uradio van GS? Imao je brutalne timove kroz karijeru kako u OKC tako i u Bruklinu ali samo 2 titule i to je morao otici u vrvt najbolji tim ikada okupljen da bi uzeo i te 2.

Provlaci se KD godinama jer je media darling, uvijek neka opravdanja za njega za razliku od drugih superstarova.

44 minutes ago, Manu said:

Da li se može polako reći da je LeBron-KD era NBA prošla?

Iskreno, KD era nikad nije ni bila. U pitanju je fantastican napadac i igrac ali ne iznad Kawhi, Janis, Harden vec u tom krugu dok je Lebron je stepenik iznad, ne moze KD u istu pricu sa njim a ni sa Stephom.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Za KD-a se vazda provlače izgovori jer pleše po terenu, dok oni koji ne plešu po terenu mogu da se slikaju. 

 

ne, već obično šuri po terenu i bude najbolji igrač u plejof seriji, bez obzira na snagu dve ekipe i imena koja učestvuju, pa zato.

mnogi od tih najvećih igrača sadašnjice su imali makar nekoliko plejof serija u ovom maniru (lebron, giannis, steph), durantu je ovo prvi put da fejluje.

Just now, Kosta said:

KD-ev prelazak u onaj GSW i one dve titule = kao da je Jordan presao u one Sunse sa Barklijem,KJ-om i Majerleom pa osvojio 2 titule i onda da smo mu klicali 'jak si,Dzordaneee'

 

ne, zato što sunsi nikada nisu pobedili bullse niti su bili ponovo nekakav faktor. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

ne, već obično šuri po terenu i bude najbolji igrač u plejof seriji, bez obzira na snagu dve ekipe i imena koja učestvuju, pa zato.

mnogi od tih najvećih igrača sadašnjice su imali makar nekoliko plejof serija u ovom maniru (lebron, giannis, steph), durantu je ovo prvi put da fejluje.

 

Čovek bi na kontu imao nula titula da nije prešao u supertim koji je osvajao i osvajaće i bez njega, ali se zato prozivaju Stef, Janis koji nisu preletači.

 

To su neke stvari gde nije bitna samo apsolutna vrednost njegove igre na terenu, koja je svakako (uglavnom, ovo je izuzetak) na najvišem nivou.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Čovek bi na kontu imao nula titula da nije prešao u supertim koji je osvajao i osvajaće i bez njega, ali se zato prozivaju Stef, Janis koji nisu preletači.

 

nisi pričala o titulama, već o performansu na terenu. samo kažem da su ovi pomenuti imali po nekoliko ovakvih nastupa u karijeri.

a i lebron bi imao nula titula da nije prelazio gde je sve prelazio. steph bi bez duranta imao jednu ali vrednu. giannis ima tu jednu i tako.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

nisi pričala o titulama, već o performansu na terenu. samo kažem da su ovi pomenuti imali po nekoliko ovakvih nastupa u karijeri.

a i lebron bi imao nula titula da nije prelazio gde je sve prelazio. steph bi bez duranta imao jednu ali vrednu. giannis ima tu jednu i tako.

 

Ne pratiš fabulu. Miki je govorio o opravdanjima koja se konstantno izmišljaju za Durentove timske (ne)uspehe, ja sam se nadovezala da je to zbog tzv. plesa na terenu (lepo na oko, svi smo oduševljeni ofanzivom - dok neki drugi koji nam nisu tako prijatni bivaju lakše osuđeni zbog svojih neuspeha). Tako da, u suštini, jesam govorila o titulama. 

 

Verujem da bi GSW osvojio više od jedne titule i bez KD-a u timu, više su oni faktor u njegovoj karijeri nego on u njihovom istorijatu.  

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

 

ne, zato što sunsi nikada nisu pobedili bullse niti su bili ponovo nekakav faktor. 

Vise sam govoriJo o tome da jedan od top igraca lige predje u redove najveceg rivala, koji je isto u top 3 ekipe u lizi.

Dzoki,Bron i ta old skool ekipa to nikada ne bi uradili, Durant jeste i zato ce mu legacy biti k od ovce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uini hoces da kazes da se ne sjecamo Dalasa 2011 i 3 uzastopna poraza? Zaboravili smo Memfis 2013 i 4 uzastopna poraza?

A da, 2011 je bio premlad. 2013 nije imao Russa pa su mocni Grizliji bili prevelik zalogaj.

Sta se desilo 2016, vodjstvo 3-1 sa GS? A da, Russ se raspao a KD digao ruke ali it's Russ fault.

 

Ove sezone, jbg Harden otisao a Simmons nije spreman ali sledece sezone, uvijek je tu sledeca sezona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Npr bolji legacy ce imati Kawhi jer je osvojio titulu sa dva razlicita tima, a jos ima vremena da je osvoji i sa Kliperzima. A valjda je poznato koliki sam Kawhi hejter 😁

A onaj KD+Westbeast OKC mi je jedna od najomiljenijih ekipa evar.

Edited by Kosta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Ne pratiš fabulu. Miki je govorio o opravdanjima koja se konstantno izmišljaju za Durentove timske (ne)uspehe, ja sam se nadovezala da je to zbog tzv. plesa na terenu (lepo na oko, svi smo oduševljeni ofanzivom - dok neki drugi koji nam nisu tako prijatni bivaju lakše osuđeni zbog svojih neuspeha). Tako da, u suštini, jesam govorila o titulama. 

 

Verujem da bi GSW osvojio više od jedne titule i bez KD-a u timu, više su oni faktor u njegovoj karijeri nego on u njihovom istorijatu.  

 

i ja verujem u puno toga, međutim, realnost kaže da su bez njega osvojili tu jednu.

a što se fabule tiče, sa tvojom tvrdnjom kako "durant pleše pa zato ima izgovor", se ne slažem jer je, kao što rekoh, do sada uvek bio najbolji igrač na terenu u plejofu.

dobio ili izgubio.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

i ja verujem u puno toga, međutim, realnost kaže da su bez njega osvojili tu jednu.

a što se fabule tiče, sa tvojom tvrdnjom kako "durant pleše pa zato ima izgovor", se ne slažem jer je, kao što rekoh, do sada uvek bio najbolji igrač na terenu u plejofu.

dobio ili izgubio.

 

Bilo bi lepo da Boston pometla Bruklin sada a GSW osvoji, pa da vidim šta će onda biti bajka koja će se ispredati o Durentu. 

 

Bold: Ovim zapravo potvrđuješ moju rečenicu. Tebi je činjenica da je Durent "najbolji igrač na terenu u plej ofu, dobio ili izgubio", klasično opravdanje za izostanke timskih uspeha. 😄 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

@uini hoces da kazes da se ne sjecamo Dalasa 2011 i 3 uzastopna poraza? Zaboravili smo Memfis 2013 i 4 uzastopna poraza?

A da, 2011 je bio premlad. 2013 nije imao Russa pa su mocni Grizliji bili prevelik zalogaj.

Sta se desilo 2016, vodjstvo 3-1 sa GS? A da, Russ se raspao a KD digao ruke ali it's Russ fault.

 

Ove sezone, jbg Harden otisao a Simmons nije spreman ali sledece sezone, uvijek je tu sledeca sezona.

 

pa jasno je valjda svakome da niej uvek pobeđivao, samo kažem da se nikada ranije nije raspao u seriji, već je obično bio najbolji igrač u obe ekipe.

nekada je i njegova ekipa bila bolja a nekada nije.

 

ovo je prvi put da je u seriji koju ja gledam tatum pored živog duranta najbolji igrač na parketu.

Just now, DameTime said:

Bold: Ovim zapravo potvrđuješ moju rečenicu. Tebi je činjenica da je Durent "najbolji igrač na terenu u plej ofu, dobio ili izgubio", klasično opravdanje za izostanke timskih uspeha. 😄 

 

 

jao bože i voskrsu; pa u plejof seriji prolazi bolji-kvalitetniji tim, ne obavezno tim koji ima najboljeg igrača na terenu. svašta.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Bilo bi lepo da Boston pometla Bruklin sada a GSW osvoji, pa da vidim šta će onda biti bajka koja će se ispredati o Durentu. 

 

Bold: Ovim zapravo potvrđuješ moju rečenicu. Tebi je činjenica da je Durent "najbolji igrač na terenu u plej ofu, dobio ili izgubio", klasično opravdanje za izostanke timskih uspeha. 😄 

 

Bio je mlad pa ga je onda Russ gusio da pokaze sav svoj raskosni talenat i liderstvo. Onda je dosla GS epizoda gdje je naucio Stepha, Klaya, Greena, Igija i ostale kako se pobjedjuje i kad je to uradio otisao dalje.

Sada u Bruklinu to isto radi sa Hardenom ( luzer ), Kyrie ( ravnozemljas ) i ostalim igracima u Bruklinu. Eh da mu je broj patike manji za pola broja, ne bise Janis sepurio sa titulom sada.

Sledece sezone sa Simmonsom, drz' gace NBA ligo.

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

jao bože i voskrsu; pa u plejof seriji prolazi bolji-kvalitetniji tim, ne obavezno tim koji ima najboljeg igrača na terenu. svašta.

 

 

Istina, ali to nam uopšte nije tema.

 

1 minute ago, Miki28 said:

Bio je mlad pa ga je onda Russ gusio da pokaze sav svoj raskosni talenat i liderstvo. Onda je dosla GS epizoda gdje je naucio Stepha, Klaya, Greena, Igija i ostale kako se pobjedjuje i kad je to uradio otisao dalje.

Sada u Bruklinu to isto radi sa Hardenom ( luzer ), Kyrie ( ravnozemljas ) i ostalim igracima u Bruklinu. Eh da mu je broj patike manji za pola broja, ne bise Janis sepurio sa titulom sada.

Sledece sezone sa Simmonsom, drz' gace NBA ligo.

 

Ne diraj mi Simonsa, njega volEm. 😄 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...