Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Kakav je luzer Durent, da nije prešao u Golden Stejt, nijednu titulu ne bi video.

 

Gomiletina loših odluka u drugom poluvremenu, imao je 0/10 i 5 izgubljenih lopti, uz doduše mnogo slobodnih bacanja. Verovatno najgore poluvreme Durenta koje sam gledao.

Link to comment
Share on other sites

Posteno su odigrali Bullsi obe tekme. Izasli su sa fajterskim stavom i meni je to sasvim dovoljno.

 

Moze biti zanimljivo u sledecoj tekmi ako ludi Bobby bude igrao. Ocekujem neku osvetu Tristanu za onaj udarac, zakrvavile mu oci i bukvalno i figurativno veceras

Edited by threepwood
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanje: da li su neprimetne stvari koje se dešavaju u ovom plejofu činjenica da je KD počeo postepeno da popušta i da kreće silaznom putanjom (ili su to samo bile laži batine Seltiksa?) i da li je Harden definitivno ispao iz priče Top10 igrača?  Ili je ovo samo preuranjeni uzorak od jedne dve utakmice?

 

Šalu na stranu, odgledaću večeras ako uspem, recite mi šta se dešava sa Hardenom i KDjem? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Pitanje: da li su neprimetne stvari koje se dešavaju u ovom plejofu činjenica da je KD počeo postepeno da popušta i da kreće silaznom putanjom (ili su to samo bile laži batine Seltiksa?) i da li je Harden definitivno ispao iz priče Top10 igrača?  Ili je ovo samo preuranjeni uzorak od jedne dve utakmice?

 

Šalu na stranu, odgledaću večeras ako uspem, recite mi šta se dešava sa Hardenom i KDjem? 

Kad je Durant ušao u ligu bio je jedinstvena kombinacija pokretljivosti ,visine , tehnike. To više nije slučaj, liga je puna takvih igrača ili da se bolje izrazim tih fizičkih karakteristika, 205 + cm, brzi , duge ruke. Kad na sve to dodaš godine, povrede i stvarno dobru timski odbranu dobiješ ovo što se sad dešava.

Durant je naviknut na mis match, a sve je ređe u takvoj poziciji.

Harden je jednostavno šalabajzer

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...