Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

6 minutes ago, Dracarys said:

Ne bih uzeo ovaj paket iz Niksa, Vestbruk ima duplo bolji ugovor. Furnije i Rendl preplaćeni debelo, Noel ne vidi teren od povreda.

 

pa to ti kažem, neće niko dati za wbrooka nešto bolje, već bi gledali da vam nabace dugoročne ugovore ali da dobijete širinu rostera

 

ne verujem da možete i kevina lovea da dobijete a kamo nešto što je game changer u paketu

ja mislim da knicksi ne bi imali muda da ne skidaju wbrooka ali ne vidim ovako napamet neku drastično bolju ideju od ove.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Marvin said:

zasto bi bilo koji klub (osim tankera) uzeo RW?

 

vlazni snovi lakersovih naviajca da ce trejdovati westbrooka za nesto korisno. pogotovo sto ce moci samo dva pika prve runde trejdovati.

Edited by gggggggg
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Ne vidim ja tu neki problem trejda Vestbruka, jer je samo jedna godina u pitanju. Lak posao. Ne bi ga Lejkersi ni uzimali da ga ne mogu upakovati na leto, ako ne budu bili zadovoljni sa njim.

 

daj neki primer. ja mislim da je ova imaginarna knicks ponuda premium.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

daj neki primer. ja mislim da je ova imaginarna knicks ponuda premium.

Problem je Rendl koji ima još 4x po 26 što je gori ugovor nego 1 po 45.

 

Što se tiče primera, zavisi koji igrač bude bio dostupan, a već sam dao za FVV-a. FVV recimo u teoriji hoće max, Toronto mu to ne daje, znači razlaz. A ima u teoriji još dvadesetak igrača.

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Problem je Rendl koji ima još 3x po 25 što je gori ugovor nego 1 po 45.

 

Što se tiče primera, zavisi koji igrač bude bio dostupan, a već sam dao za FVV-a. FVV recimo u teoriji hoće max, Toronto mu to ne daje, znači razlaz. A ima u teoriji još dvadesetak igrača.

 

 

 

zašto bi FVV bio predat za wbrooka??

 

meni to nije jasno.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uini said:

 

zađto bi FVV bio predat za wbrooka??

 

meni to nije jasno.

Kažem u u teoriji, zbog čega u nekom paralelnom univerzumu, što ne znači da će biti tako u stvarnosti.

 

Po mojoj priči/primeru, zato što on hoće maksimalni ugovor, a Toronto neće da pristane na to, s obzirom da ima još samo jednu godinu ugovora pred player option, znači da bi išao trejd.

 

 

 

Naravno, Lejkersi bi dali možda dva pika.

 

A imaa sigurno još dobrih igrača u ligi koji će biti dostupni i verujem da će biti, ekipe hoće da se podmlađuju i da daju šansu mlađim igračima, pogotovo kod pozicija PG/SG koje vladaju ligom.

 

 

Nemoguće je bilo i da Klipersi dobiju Pauela i Kovingtona na poklon, pa se desilo. Postoje sigurno ekipe u ligi koje bi čistile kep.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Za Lejkerse sada sledi "krvava faza" , bice show jos sledece godine dok je Lebron tu, nakon toga sledi par godina i petorka Kendall Marshall, Jodie Meeks, Bazemore, Ryan Kelly i Jordan Hill na poziciji 5.

 

Vi trenutno nemate sta da trejdujete, Lebron ce da pojuri nekako na papiru jos sledece godine prsten, mada covek je vec igrac manje ove godine u odbrani, bol u predelu penisa, gde je par puta nezainteresovan bio. (jurenje rekorda, bol u kurcu za ekipu, trazenje izgovora za neuspeh)

 

Trade vallue vam nema 90% ekipe, losi ugovori, stakleni igraci, matorci, najstarija ekipa u ligi...neka vam je Bog u pomoci.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gggggggg said:

a zasto toronto ne pristaje da mu da maksimalan ugovor?

 

osim toga, ima jos dve godine ugovora.

Ima još jednu godinu, player option ne računam. Odbiće sigurno da bi potpisao novi i jači ugovor od 4 godine i tada će imati 29 godina. 

 

Što se tiče prve rečenice, to je deo priče u kome Toronto jednostavno ne želi da mu da maksimalni ugovor iz nekih svojih razloga. Ja bih rekao i zbog toga što ekipu hoće da gradi oko Barnsa i OG-a. Nema mnogo kvalitetnih godina FVV ispred sebe. Toronto ima budućnost, nema potrebe da se zarobljava velikim ugovorima starijih igrača.. Dva pika Lejkersa su solidan zalog za budućnost, imajući u vidu još da za Lejkerse i nisu tako sjajne šanse da završava u TOP4 na tabeli zapada, već je sasvim realno neko 6-7 mesto.

 

 

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gggggggg said:

cisto sumnjam da ce odbiti po od 22 miliona. pogotovo sto ce kad-tad potpisati novi ugovor. ovako samo izbija iz svog dzepa 20 miliona.

 

daj neki izvor za tu pricu da mu toronto ne zeli dati maks ugovor.

Ne znam, godine idu, moguće su i povrede, plus je on i vrlo nizak igrač i voli da se baca po terenu (nije kao CP3), verujem da se neće igrati sa velikom lovom. Zna i on slučaj Ajzea Tomas.

 

Izvor je moja mašta. Već sam par puta napisao da je ovo sve teorija i da Lejkersi imaju čemu da se nadaju na leto, jer će se neka ova priča sigurno desiti za nekog kvalitetnog pleja/beka, a Lejkersi moraju biti spremni da ga pojure, odatle je i krenula ova priča.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

29 godina nije nista u danasnjem sportu. moze komotno da igra jos pet godina na vrlo dobrom nivou.

 

ok je tvoja masta, ali pricas kao da je toronto vec odlucio da ga se resi. nigde veze. postao all-star i godinu dana nakon toga ce ga trejdovati.

jeste toronto najbolja fransiza u ligi sa najboljim razvojem anonimusnih igraca sa miamijem ali nije tako lako naci opet nekog nedraftovanog kepeca koji ce igrati za minimalac i pored toga biti produktivan za 30 minuta po utakmici. barnes ce biti na ruki ugovoru jos nekoliko sezona, anunoby ima vrlo povoljan ugovor, cap raste, taj fvv-ov ugovor nece naterati toronto da pretumba ekipu da bi ustedeli par miliona.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

@delgado brate moj dobri i posteni, bilo je zadovoljstvo sto si bio pripadnik Laker nation, mozes da osjecas cast sto je tvoj idol igrao za najvecu fransizu i sto je uzeo titulu.

Bilo je turbulentno za ove 4 sezone, za mene razocarenje jer sam mnogo vise ocekivao ali dobro.

 

Masina se ugasila, prodao cuveni mercedes motor

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Videcemo da li ce do rastanka doci, svakako izuzetno bolna sezona i frustrirajuca desavanja nakon osvoje titule. Nema vise puno sta da se kaze, sve smo rekli ko je sta mislio i imao da kaze. 

 

MaEmi nanizao 4 pobede nakon mini-raspada, ajde Sakramento gajbi bez Foksa i Sabonisa, ali pobede u Cikagu, Bostonu i Torontu su nagovestaj ulaska u PO formu. Brine sto igraci opet izostaju (posebno Butler kao i tokom cele sezone slicno kao Wade nekada) a toga je itekako bilo tokom sezone i skeptik sam mogu li svi da izguraju zdravi plejof. Ako mogu, bice tough to beat. Cak i Oladipo kad udje sitno na kasicicu ostavi ok utisak, Kiff bio dobar protiv Rapsa...  ali Spo je bas pronasao dobitnu kombinu od kad je Strus u startnoj, tim ima skor 11-2. Vcrs protiv Sharlotanaca

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...