Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, gggggggg said:

jos jedan smaracki mvp tvit

 

 

Što se teme tiče, mislim da je u ovom trenutku svaka pobeda tima (Embiid danas) veći korak ka MVP tituli, nego svaka individualno odlična utakmica (Jokić sinoć). Ne iz mog ugla nego ugla onog koji će nagradu dodeliti.


Što se druge teme tiče, mislim da su Niksi ukupno gledano (skor-roster-budućnost) jedna od top 3 najbesmislenije ekipe u ligi

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, bosMan_jr said:

Što se druge teme tiče, mislim da su Niksi ukupno gledano (skor-roster-budućnost) jedna od top 3 najbesmislenije ekipe u ligi

 

 

besmisleni su randle i fournier, (kemba), odnosno, logika front officea na temu.

omladina /rj barrett, quickley, mitch, toppin, grimes, mcbride, sims/ je napravila iskorak ili pokazala u rookie sezoni da će biti dobri ili korektni nba igrači.

 

roster u tom segmentu nije besmislen, već ideja šta je taj roster trebalo da uradi ove sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MrTripleDouble said:

Da li je ovo najbesramnija postava u istoriji lige? 

 

BPRgHRR.png

 

svaki tim koji je tankovao je imao makar jednu slicnu postavu na kraju sezone

svi su mladi pa su nam nepoznati ali verovatno ima malo vise nba talenta u teoriji nego ovde

 

51223919_2467613953280987_91900429274290

 

bonus lineups knicksa

 

B_8dKV4UIAAqFx5.jpg

 

B9lQOg8CMAAzx5y.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ovo što irving radi je verovatno vrhunska vežba za brzo tipkanje po tastaturi.

kad krene na flat earth sociteyju da pleše sa upisima, hijao

10 minutes ago, Marko said:

Iako je skroz nebitno naravno, jer je samo kozmetički drugačije, meni je trebalo malo da se naviknem da je sada Wilson official ball (posle toliko godina Spaldinga)

 

žalili su se nešto notable igrači da je razlika u osećaju pri šutu, da im je spalding navodno bolje ležao za isti. verovatno je stvar navike samo, pojma nemam

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi na rekreaciji uvek gledamo da, ako već ne može da bude uvek ista lopta, onda bar da bude isti tip/klasa što je češće moguće. Plastikanerke/gumenjare i ove jeftine kao prave lopte ne dolaze u obzir naravno. Official ball naše rekreacije je ona neka Molten-GF7X mislim. Adidaska neka nam je bila ranije, Nike i Wilson smo nešto malo pikali kao zamene više, dok Spalding nikada nije imao čast da ga mi endorseujemo. Realno, zbog cene tih official nba i sl, nikada nije ni dolazio u obzir. U situaciji kada dođe druga lopta, istog kvaliteta kao standardna, onda malo kenjamo kako to nije to: Zašto ne leži/prianja u ruci, zašto su rebra toliko duboka i sl.

Edited by Marko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...