Jump to content

Rusija - zemlja cuda


dude

Recommended Posts

1 minute ago, Constantin said:

 

Znači, ipak su sami organizovali ? Jedna od verzija....

Ne bi me cudilo, ali u sustini nije ni bitno, vec prica koju ce prodati "narodu".

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Constantin said:

Ti si baš...ono..zagriz'o....

S obzirom koliko je zivot na ceni u russiji nista me ne bi iznenadilo.

Moguce je da je ovo samo uvod u jos veca razaranja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Jos ce ispast da su rahmetli Moskvom zarobljeni NATO generali u podmornicama uz koordinaciju sa pticama specijaliziranim za nosenje virusa koji napada iskljucivo ruski gen organizovali teroristicki napad. 

  Vazno je sprdati se, iako je neduzan narod poginuo. 

  Hoce li sada kaciti po drustvenim mrezama Pray for Moscow ili je to rezervisano samo za druge.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Cavani said:

  Vazno je sprdati se, iako je neduzan narod poginuo. 

  Hoce li sada kaciti po drustvenim mrezama Pray for Moscow ili je to rezervisano samo za druge.

 

Zanimljivo kako vas vise pogadja teroristicki napad u Moskvi od 25 mjeseci neprestanog teroristickog divljanja putaljskih hordi po Ukrajini. 

  • Like 10
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cavani said:

  Vazno je sprdati se, iako je neduzan narod poginuo. 

  Hoce li sada kaciti po drustvenim mrezama Pray for Moscow ili je to rezervisano samo za druge.

Za razliku od tebe, koji si iskazao ogromnu empatiju za neduzne civile u Ukrajini, stradale od sergi zlog gnoma.

O, wait ... ni jedan jedini post o neduznom ukrajinskom narodu od 1.1.2023.

Znam, ne stigne se pratiti Crvena Zvezda i rat u Evropi istovremeno.

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Zanimljivo kako vas vise pogadja teroristicki napad u Moskvi od 25 mjeseci neprestanog teroristickog divljanja putaljskih hordi po Ukrajini. 

  Ja se za razliku od tebe ne sprdam i ne pravim posalice kada neduzan narod gine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Cavani said:

  Vazno je sprdati se, iako je neduzan narod poginuo. 

  Hoce li sada kaciti po drustvenim mrezama Pray for Moscow ili je to rezervisano samo za druge.

Komentarišeš ovaj teroristički napad, a nisi napisao ni jedan post o napadu Hutija na brodove, mislim...stvarno.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Cena rata protiv komšija braće. Ne mislim da je ovo ukrajinska akcija već da su ruske službe baveći se Ukrajincima i Rusima koji ih podržavaju totalno zapostavili 

islamiste...

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

  Ja se za razliku od tebe ne sprdam i ne pravim posalice kada neduzan narod gine.

 

Al te i dalje jedan stravican teroristicki napad vise pogadja od 25 mjeseci teroristickog divljanja u Ukrajini. Kad se vec igramo moralne policij, moja zajebancija sa izvrnutom logikom moskovskih strapa je mnogo manji grijeh od te kolicine licemjerja. Sta ces, tako ti ga nekako dodje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Zanimljivo kako vas vise pogadja teroristicki napad u Moskvi od 25 mjeseci neprestanog teroristickog divljanja putaljskih hordi po Ukrajini. 

Cime si ti to

ponukan da pravis sprdnju od ovog krvavog pira? 

16 minutes ago, Cavani said:

  Ja se za razliku od tebe ne sprdam i ne pravim posalice kada neduzan narod gine.

Eee, al navijas za Zvezdu…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Al te i dalje jedan stravican teroristicki napad vise pogadja od 25 mjeseci teroristickog divljanja u Ukrajini. Kad se vec igramo moralne policij, moja zajebancija sa izvrnutom logikom moskovskih strapa je mnogo manji grijeh od te kolicine licemjerja. Sta ces, tako ti ga nekako dodje. 

   Nisam pisao puno na temama o ratovima u Ukrajini, Izraelu, Siriji, i mnogim drugim ratovima, medjutim to nije ni preduslov da se pise na ovoj temi i ovom dogadjaju.

  Sa druge strane,  kako sam kazes zajebancija na ovakvu vest o masakru neduznih ljudi niti je primerena niti ljudska.

 Svako dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Valensija said:

Kazu da je laz. Valjda je iskoriscena slika objave stare par godina.

Hm...evo Čanak je razrešio sve dileme.

 

S tim da imamo još jednu tvrdnju...počinioci pobegli....i jednu najavu hemijsko, biološko, nuklearno oružje

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Constantin said:

Hm...evo Čanak je razrešio sve dileme.

 

S tim da imamo još jednu tvrdnju...počinioci pobegli....i jednu najavu hemijsko, biološko, nuklearno oružje

Ko li ga je ovaj put rentirao?

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...