Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

9 minutes ago, Sector said:

Naši centri glume centre samo zato što im je Zvezda to omogućila.

 

Poluinvalid i četvorka u pokušaju.

 

Nisu oni krivci za ovu blamazu nego Radonjic koji ubacuje Lazica na 2 i Lazarevica na 3, a Markovic mu je i dalje prva opcija na 1.

 

Jednostavno moramo uvek na terenu imati dvojicu od sledecih igraca: Kalinic, Davidovac, Wolters, Ivanovic, Dobric, a pozeljno je i trojicu. Moze Markovic, ali onda ne smeju ni Lazic ni Lazarevic.

 

Uz to je i Hollinsa zaboravio na klupi i ubio nam napad. Valjda se nada da cemo pomocu ABA domacinskog sudjenja lako do pobede, ne znam sta mu je u glavi danas.

Link to comment
Share on other sites

Velika bruka . Nema reci kojim se moze opisati moj trenutni osecaj kada se jedan profesionalni kosarkas i sportista,pritom jednog velikog klupa ponasa ovako...i pljuje svim Zvezdasima u lice.

 

 

Petu utakmicu neka nam je bog u pomoci sa izgubljenim sabloncem Radonjicem.

 

 

Ljudi i na +30 jure da nas nakantaju sa 50..

 

 

Najgori dan u mom zivotu od kada gledam moju Zvezdu,jednu jedinu.

 

 

Za mene je Radonjic bivsi trener pa i da osvoji titutlu.

 

Pucali smo sami sebi u noge sa dovodjenjem Markovica,Zirbesa i Mitrovica, plus ostavljanje Kuzmica koji je izgubljen u svemiru.

Edited by iamsho4sho
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Pristup u 2 pol jos gori. Nema reakcije.

 

Uzas

Bukvalno malopre  ide Smailagic na kos, Kalinic mu se sklanja. Pa fauliraj ga, bre. Oni su napravili 4 mala faula bez problema. Kod nas bez reakcije, bez volje, potucena vojska.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

ovo je jako loše. izgubili smo tekmu no.4 nakon 15 minuta i nemamo rešenja

 

ako radonja misli da će time iznenaditi željka u 5oj, onda je malko tupav.

Pa nije toliko ni inteligentan kao trener , forsira tu agresivnu odbranu i sablonske napade.

Nikakve kreacije,iznenadjenja itd.

 

Vecinu titula smo doneli mi navijaci , sa fanaticnim navijanjem i podrskom ekipi.

 

Veliko razocarenje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, iamsho4sho said:

Pa nije toliko ni inteligentan kao trener , forsira tu agresivnu odbranu i sablonske napade.

Nikakve kreacije,iznenadjenja itd.

 

Vecinu titula smo doneli mi navijaci , sa fanaticnim navijanjem i podrskom ekipi.

 

Veliko razocarenje.

 

ja imam daleko bolje mišljenje o radonji ali mislim da mora da koristi i ovu tekmu da bi dobio 5u. ako je pusti, biće sranja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, iamsho4sho said:

Pa nije toliko ni inteligentan kao trener , forsira tu agresivnu odbranu i sablonske napade.

Nikakve kreacije,iznenadjenja itd.

 

Vecinu titula smo doneli mi navijaci , sa fanaticnim navijanjem i podrskom ekipi.

 

Veliko razocarenje.

 

Jeste, baš se na ovom topiku može videti karatker tih navijača koji donose titulu.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...