Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Just now, bodo said:

Sjajna završnica. Suđenje bljak. Izlazkomm Simonovića smo prodisali

Sudjenje ovog Hadzica je diskutabilno (2-3 odluke). Ostalo ide nekako. Uvek sa sa takvim odlukama upari nasa losa igra pa to izgleda gore nego sto jeste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

White zaboravljen na klupi

I ne čudi, doprinos mu je kao Tejićev.

 

Jel Cirbes i dalje u Zvezdi?

Just now, Del Piero said:

Koliko Kalinic ponekad smara sa prenaglasavanjem kontakta. Danas je jedno 3 puta stao na par sekundi nakon sto je imao jaci kontakt sa protivnikom, ne znam sta izvodi.

Glumi Lebrona.

 

Ali nije to od skoro, oduvek je takav.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Sudjenje ovog Hadzica je diskutabilno (2-3 odluke). Ostalo ide nekako. Uvek sa sa takvim odlukama upari nasa losa igra pa to izgleda gore nego sto jeste.

Jedno dva faula na ulazu nam nije sudio, pa one korake Kalini :ajme:. Odgurivanje Mitrovića pod našim kosom od strane Reversa nakon čega sledi kos +dodatno. Sekirica na Voltersu ili White .ne znam da li je to samo on sudio.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Patriota iz kauca said:
10 minutes ago, Del Piero said:
Koliko Kalinic ponekad smara sa prenaglasavanjem kontakta. Danas je jedno 3 puta stao na par sekundi nakon sto je imao jaci kontakt sa protivnikom, ne znam sta izvodi.

Najveći floper u EL trenutno uz Rudija...to mu je toliko iritantno i kontraproduktivno a kvalitetan je igrač.

:heart:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Meni White izgleda ko mrtvo puhalo. Bez krvi , energije , žara ali šta tek reći za nastup Simketa.

 

Veceras nije takav, imao je jedno zversko kucanje, pohvatao neke skokove, korektno je odradio svojih 5-6 minuta. Mrtvo puvalo je danas Kalinic.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Patriota iz kauca said:
15 minutes ago, Del Piero said:
Koliko Kalinic ponekad smara sa prenaglasavanjem kontakta. Danas je jedno 3 puta stao na par sekundi nakon sto je imao jaci kontakt sa protivnikom, ne znam sta izvodi.

Najveći floper u EL trenutno uz Rudija...to mu je toliko iritantno i kontraproduktivno a kvalitetan je igrač.

Mrtva trka između Kalinića i Lučića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...