Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Kuzma deluje zaista kao izduvani balon. Nimalo obećavajuće u eventualnom duelu sa Koprivicom koji igra sve bolje. Ni Mitar nije u formi ali barem ima tu neku lucidnost u svojoj igri. A ovaj trenutno izgleda ko balvan. U vrlo lošem trenutku po nas. Svaki trofej je bitan pa tako i ovaj kup

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta Radonjic pokusava sa Markovicem, ali to samo protiv Kragujevca moze proci. Bude li ga vratio u drugom, eto nove serije Mege.

 

Vajt je nazalost potpuno beskoristan na obe strane parketa, svaki pokret mu je usporen i nesiguran, sav je u nekom grcu i strahu, kao da je 3 godine pauzirao od kosarke. On u eventualnom finalu nema sta da trazi, morace to da izgura Davidovac.

 

I Kuzmic i Mitrovic su u velikom padu i to postaje ozbiljan problem, centarska linija Lesor-Smailagic-Koprivica je NBA za ovo sto mi imamo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Moja pokojna baba bi iz groba bolje gadjala slobodna bacanja nego ovaj mucenu Luka sa svojim spazmaticnim izbacajem. Sramota. Bolje sa dve ruke odozdo kao onaj iz Zadra iz prosle sezone. Barem bi dobacio do drugog obruca.

Taj je uzeo kup u Izraelu, u finalu 30p, 17sk ... :classic_smile:

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...