Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

....

što se giddeyja tiče, meni lično je besmisleno da shutdownuju rukija od 19 godina, kad će da igra ako ne sad

al' ja zaista nemam pojma, niti imam kapaciteta da pratime te infoe, tako da eto. samo mi je nelogično

 

nije on neki veteran ili igrač sa makar par sezona u ligi

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

....

što se giddeyja tiče, meni lično je besmisleno da shutdownuju rukija od 19 godina, kad će da igra ako ne sad

al' ja zaista nemam pojma, niti imam kapaciteta da pratime te infoe, tako da eto. samo mi je nelogično

 

nije on neki veteran ili igrač sa makar par sezona u ligi

Pa OKC je prosle godine ugasila SGA koji ima 22 godine, niko pre njih nije gasio tako mlade igrace, uvek se to veterani gase.
Inace i ove ga je vec soft ugasila sa ovom povredom do all stara. Tako da tenkovanje Prestija ne zna za cenu a blizu im je top 3 pik i Hjuston

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Pa OKC je prosle godine ugasila SGA koji ima 22 godine, niko pre njih nije gasio tako mlade igrace, uvek se to veterani gase.
Inace i ove ga je vec soft ugasila sa ovom povredom do all stara. Tako da tenkovanje Prestija ne zna za cenu a blizu im je top 3 pik i Hjuston

 

Quote

nije on neki veteran ili igrač sa makar par sezona u ligi

 

zvuči kao smešna razlika to što je SGA bio u trećoj sezoni ali je procenjen kao opasnost za broj pobeda a i definitivno nije bio u situaciji da mu treba nabacivanje kilometraže. giddey je dobar ali nije opasnost za okc, u smislu da će dobiti nešto više tekmi zbog njega.

 

pre će da ugase dorta (koji je isto bezopasan) i ne znam koga nego rukija. 

 

tako ja mislim al' ko sam ja uopšte

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

 

zvuči kao smešna razlika to što je SGA bio u trećoj sezoni ali je procenjen kao opasnost za broj pobeda a i definitivno nije bio u situaciji da mu treba nabacivanje kilometraže. giddey je dobar ali nije opasnost za okc, u smislu da će dobiti nešto više tekmi zbog njega.

 

pre će da ugase dorta (koji je isto bezopasan) i ne znam koga nego rukija. 

 

tako ja mislim al' ko sam ja uopšte

I ovaj je opasnost kao i Dort, dobili su u 3 u nizu i to su dobili Dalas na strani i odmah ide kazna mladom Gideyu. 

I juce su skupo prodali kozu GSW. Dobar je mali uzivo, losija defanzivna verzija Ben Simonsa sa nekim sutom za 3, mislim 25%, ali  makar sutira to je bitno.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bogami enigma su ovi Paceri, sem Halija niko ovde nije siguran a i on zavisi od lesa Brogdona.
Makar ce ova 2 moja slepca da pokidaju danas.

 

Sta mislis Maticu jel ce da katuju Tristana, nisam ga uzeo jer mislim da mu istice ugovor, mozda neki i buyout bude.Ili sam se zajebao sto ga nisam uzeo. Nije mi logicno da on bude startni centar u tank timu sa takvim ugovorom, plus gledace da razvijaju mlade igrace i da sto vise igraju , to je neka moja logika, sad ne znam dal je tacna.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Sta mislis Maticu jel ce da katuju Tristana, nisam ga uzeo jer mislim da mu istice ugovor, mozda neki i buyout bude.Ili sam se zajebao sto ga nisam uzeo. Nije mi logicno da on bude startni centar u tank timu sa takvim ugovorom, plus gledace da razvijaju mlade igrace i da sto vise igraju , to je neka moja logika, sad ne znam dal je tacna.

Hoce bio skoro tekst najvece sanse za buyout, on je bio tu jos u KIngsima, Young, DJ Augustin, Milsap.
Ne uklapa se on u INdijanin timeline nikako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Manu said:

DeMare silo i trojke si naučio

 

Njega i mogu da "podnesem' ... ali mocni Okeke :wink2:

 

Jos drop-ujem Smita ( 11 ass , 6 stl ) zbog tupavog Roto/ESPNa koji su napisali da 💓 debituje za Por

 

 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...