Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Just now, Zvezdinho said:

Lilarda ili Stef Karija.

Ja plejeve zaobilazim u prvoj rundi, eventualno ako baš dobar padne pri kraju prve runde, tipa Jang. Ponovo formiram drvored. Gober, Sabonis, Vučević, Kapela itd. Imam njuh za ove skorere u kasnijim rundama, tako da ću nadoknaditi PPM.

Link to comment
Share on other sites

Neserca, najveci kovid izostanci , ja  sa losim draftom, jebanje od softera i oduzimanje out statusa out igracima a i jedan trejd  koji nije  napravljen ( vestbruk, cekao se pristanak preko skajpa od Xperta) nas je odveo u B ligu za 1 kategoriju.

 

Na primer samo da nije bilo jebanje od strane softevra za out igrace Memfisa, bili bi u A ligi ove sezone.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Ako ćemo po poreklu, ekipa je bila Lavrnjina, samo što je napustio i ostavio Xpertu koji je bio coowner. Mislim da bi moralo istim putem ako Ratzen prestane da igra, tj. odrekne se franšize, onda franšiza ide Lukakuu, jer je on prihvaćen od lige kao coowner.

Nek me isprave ako grešim, ali mislim da njih dvojica od samog početka igraju zajedno, ili bar dosta dosta dugo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Zveki, ja sam imao goru sreću od tebe, pa sam obezbedio opstanak.

 

Tebi se nijedan od prva 3 pika nije povredio i propustio regularnu sezonu.

 

Sad što si draftovao likove za koje je moglo da se predvidi da će biti ugašeni, to je stvar neznanja.

 

Ne, Dramond nije  propustio veci deo sezone :lol_2:, al necu na to da se vadim. I nije se Morant povredio na pocetku sezone. Bemu misa Draki kako tako duvas vatru ko zmaj bez vatre.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, djole said:

Nek me isprave ako grešim, ali mislim da njih dvojica od samog početka igraju zajedno, ili bar dosta dosta dugo.

Znači, uslov je da coowner igra dosta dugo godina sa ownerom da bi se franšiza ostavila coowneru. Ako ćemo slediti takva pravila, onda ok, samo da se odredi i broj godina. Ako coowner igra 4 godine, onda može da preuzme franšizu, ako vlasnik odšeta.

9 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ne, Dramond nije  propustio veci deo sezone :lol_2:, al necu na to da se vadim. I nije se Morant povredio na pocetku sezone. Bemu misa Draki kako tako duvas vatru ko zmaj bez vatre.

Šta se Dža povredio, propustio ukupno 3 nedelje, toliko meni Furnije propusti samo kada dobije neku ogrebotinu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...