Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

7 minutes ago, Dracarys said:

Nismo izglasali za 3, bio je rezultat 10-10, niste nas nadglasali i glasanje je poništeno, ostalo je 4 IR-a.

 

Za proslu sezonu imalo smisla 4, bilo mnogo vise covid protokola itd...

Ove sezone je malo drugaciji kontekst, vise vakcinisanih, nebitno sad.
Ovo je bas veliki propust i tek cete videti koliko ce uticati sto su ljudi ishakalisali po 4 ira prvi dan.

"a liga" ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Ja samo ne mogu da verujem i da je Geri Heris sada uzet sa FA, a ne preko vejvera, on mi je bio treća želja nakon Vagnera i Gordona. Peglaće startera, bar do ol stara i novog trejda.

 

Ako Harris bude igrao ispred Suggsa, Orlando odmah bolje da ugasi franšizu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ako Harris bude igrao ispred Suggsa, Orlando odmah bolje da ugasi franšizu.
I ako bude igrao, dečko je ozbiljno propao, i to pre svega mislim na samopouzdanje, tako da nema ništa od njega.



Ja pokupio Shameta sa FA, dali su mu fin ugovor, trebalo bi da ima i finu rolu. Ne očekujem previše, ali me je iznenadilo da je ostao na FA s obzirom na to šta se sve dizalo sa waivera.
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ako Harris bude igrao ispred Suggsa, Orlando odmah bolje da ugasi franšizu.

Koliko sam ja upućen i kako njihovi navijači govore, gotovo je sigurno startni duo bekova Sags-Heris, na krilo će najverovatnije Ros, ako ne on, onda Vagner. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, djole said:

I ako bude igrao, dečko je ozbiljno propao, i to pre svega mislim na samopouzdanje, tako da nema ništa od njega.



Ja pokupio Shameta sa FA, dali su mu fin ugovor, trebalo bi da ima i finu rolu. Ne očekujem previše, ali me je iznenadilo da je ostao na FA s obzirom na to šta se sve dizalo sa waivera.

 

 

Ja sam nocas , onako u polu snu , "stilkirao"  vise igraca,  medju njima bio i Shamet... ESPN mi izabrao ( ne znam kako i na osnovu čega) dodelio debelog iz Hou  😄

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Fino da me nije espn zajebao i skinuo out Brownu pokupio bih 4 fina fa igraca.
DaJ je verovatno startni C igrace 15 minuta taman da pokrije dok se ne vrati Bucher, Matis je tu da pokrije dok se ne vrati Isak i Milsap je proba posto je imao neke DD u presezoni.

 

Odakle ti to da je DaJ starter? 

Link to comment
Share on other sites

Sigurno isao sam da kupim 10 glasa, shims.
Sva sreca pa od starta kmecis, odlican doprinos 10/10
Očigledno da se zajebava...

Ali preterivanje je 4 stvarno... ako vam je logika da se tako timovi zaštite od nesrećnih povreda, odmaranja (mada se O ni ne dobija za to), što onda ne stavimo i šest, sedam, devet IR mesta
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve su ovo price na dan kada pocinje liga. Imali ste mesece da pisete o pravilima i danas ste nasli o tome da pisete. Koliko vidim 4 IR spota su iskoristila samo 2 tima, tako da maltene nikakva razlika nije da li imamo 3 ili 4.

Ajmo neko kurcenje ili kukanje, pocinje sezona zvanicno!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Davai Davai said:

Ova rupa u tj. od pravila nije ni za shta drugo sem za sprdanje... 😂
Toga nema ni u amaterskim ligama, plus pravilo koje sam ranije isticao: neograničeni broj transfera... fuj. :S

 

Bio si slobodan, nekih cca mesec dana, da istupis iz lige, a ne da sada, standardno,  seruckas :wink2:

 

Ili/I igraš po pravilima koje je vecina od 20 učesnika izglasala...

Edited by John Dies at the End
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Lamelo, Spida, Beret, Pi Džej Vašington, Bruk Lopez, Furnije, Tedi Jang, Noel, Burks, Rojs O'nil, Terens Dejvis i Kenrih Vilijams. :/

 

Druga godina kako nisam pipnuo draft, brat napravio neki bućkuriš, tako da će jedno trojica biti bačena do vikenda, minimum.

 

Protiv haosa se svakako uvek ide na pobedu.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Bio si slobodan, nekih cca mesec dana, da istupis iz lige, a ne da sada, standardno,  seruckas :wink2:

 

Ili/I igraš po pravilima koje je vecina od 20 učesnika izglasala...

 

Ne lupa se edit nakon što dobiješ srce, Srce. ❤️
 

"Većina" je isto 10, tako da i nije, ali ok jasna pravila... A moje je pravo da podsmevam ako mi se ne svidja.

Ovo što neki sad uzimaju 4 FA odjednom je kao da imaju još 3-4 runde drafta samo za sebe... Samo kažem.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, zorex said:

Lamelo, Spida, Beret, Pi Džej Vašington, Bruk Lopez, Furnije, Tedi Jang, Noel, Burks, Rojs O'nil, Terens Dejvis i Kenrih Vilijams. :/

 

Druga godina kako nisam pipnuo draft, brat napravio neki bućkuriš, tako da će jedno trojica biti bačena do vikenda, minimum.

 

Protiv haosa se svakako uvek ide na pobedu.

 

Analizirajući malo rostere, moram ti reći da ako od starta ne zapneš jako na FA, ogroman si kandidat za ispadanje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

 

 

Ja sam nocas , onako u polu snu , "stilkirao"  vise igraca,  medju njima bio i Shamet... ESPN mi izabrao ( ne znam kako i na osnovu čega) dodelio debelog iz Hou  😄

 

ako si claimovao više igrača, prvi koga si odabrao ti je priority no.1 i tako redom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...