Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Nemoj Gidi tako, ipak je Matić uzeo Luku, zna se čiji je TD!

 

Ne gubiš više, jer moji šutiraju nogama, pogotovo Edvards (poeni su moji trebali da budu), plus imaš širi roster od mene, kod mene igraju dva tupavca Strus i Milsap kog ću večeras da dropujem, a do sad si imao i više minuta, a tek večeras imaš milion utakmica u poređenju sa mojom ekipom.

 

Kada Ben i Ajzea popune ta mesta, ekipa će mi biti daleko jača, jer neću da imam dva tupavca i plus stižu dva majstora za fantazi.

 

Takođe stižu najave da će uskoro i Karuzo da se vrati, posle ol stara kreće sa ozbiljnim treninzima. Imao sam strašan osećaj da će brzo da se vrati, jer on nije mekan igrač. Od ne tako jake ekipe po pitanju STL, sada ekipa postaje baš jaka u toj kategoriji.

 

Apdejt player rater liste za Gidija

 

full season je 53.

last 30 je 23.

last15 je 5.

last7 je 3.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dracarys said:

 

 

Takođe stižu najave da će uskoro i Karuzo da se vrati, posle ol stara kreće sa ozbiljnim treninzima. Imao sam strašan osećaj da će brzo da se vrati, jer on nije mekan igrač. Od ne tako jake ekipe po pitanju STL, sada ekipa postaje baš jaka u toj kategoriji.

 

 

srećno ti bilo sa karuzom-legendom ali ja ipak mislim da će zbog emergencea ayo dosunmua (koji btw uopšte nije loš, nevezano za fantazi i čeka ga fina karijera u bullsima), neće biti dovoljno relevantan, pogotovo kada se lonzo ball vrati. taman negde kad krene naš plejof, verovatno će i on i ayo i coba biti granično za bacanje.

 

ali do lonzo-premijere će svi raditi posao pomalo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

srećno ti bilo sa karuzom-legendom ali ja ipak mislim da će zbog emergencea ayo dosunmua (koji btw uopšte nije loš, nevezano za fantazi i čeka ga fina karijera u bullsima), neće biti dovoljno relevantan, pogotovo kada se lonzo ball vrati. taman negde kad krene naš plejof, verovatno će i on i ayo i coba biti granično za bacanje.

 

ali do lonzo-premijere će svi raditi posao pomalo.

Naravno, videćemo šta će biti kada svi budu na okupu.

 

Vajt nebitan u čitavoj priči sudeći po minutaži i produkciji iz prvog dela sezone i on će da broji skoro pa DNP-ove, čim se Lonzo vrati. Čikago nema PF, tako da automatski Demar leti na tu poziju i onda ostaju tu Lavin i Lonzo koji su tu zabetonirani, znači da će neko od Dosunmu-Karuzo biti starter, ali ja mislim da će obojica ispeglati 25-30 minuta zbog užasne klupe i nedostatka krilnih igrača.

Link to comment
Share on other sites

Polako, imao si preko 200 minuta i plus ti ekipa fercera na turbo pogon, jer ne verujem da ti se vraća Ajzak, dok Vajsmen neće biti ništa specijalno i verovatno će duže vreme biti na velikim restrikcijama 15 minuta, max 20. Ja bih se i zabrinuo ako krene da nastupa u G ligi za početak da će mu skloniti O oznaku. Ako se to desi za vreme trajanja plej ofa, mogao bi da bude i drop kandidat.

 

Moja ekipa tek za nedelju ili dve dolazi na turbo pogon i pale se lampice, a pogotovo ako se upali ona poslednja gašenjem Vudare 15. marta, to će onda biti super ultra brzi pogon.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...