Jump to content

Šta je na slici?


Div

Recommended Posts

8 hours ago, Div said:

 

Predmet, znači ove voćke nisu prave, rezbarija ili keramika, a podloga, liči na nešto tkano ili ima slične šare.
Deo nekog muzičkog instrumenta? 

Nisu prave one su za ukras - pozadina je tkana.

2 hours ago, ControlFreak said:

Nar je simbol života u Jermeniji. Groždje, nar, istkana traka u pozadini, da nije možda nešto što se stavlja na vrata kao dobrodošli u dom ili da zveči, tresneš umesto zvona? Jedino mi to pada na um.

Hm. Gledam ponovo, možda pozadina nema veze s predmetom, neka zvečka možda?

he he kako znas dosta, ali nije nesto sto se stavlja na vrata 

1 hour ago, Baby said:

Meni to izgleda kao ukras, umesto slike. Verovatno neki narodni obicaj, kao sto kod nas okace opanke. 

Nije, sluzi necemu. Rekoh ako pokazem ceo - bice ocigledno.

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da je Kronos ostavio resenje (nisam videla, casna rec, jedina vrsta zaba za koju sam cula je gatalinka i krastaca a nisam videla ni jednu) mislim da Kronos treba da postavi nov zadatak jer ne smatram da sam pogodila sta je na slici. Moze?

Edited by Pletilja
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pletilja said:

S obzirom da je Kronos ostavio resenje (nisam videla, casna rec, jedina vrsta zaba za koju sam cula je gatalinka i krastaca a nisam videla ni jednu) mislim da Kronos treba da postavi nov zadatak jer ne smatram da sam pogodila sta je na slici. Moze?

 

A cesnjarka? Onu sto smo secirali u skolama 😞 Kakvo uzasno iskustvo, pola njih je vristalo (uglavnom zenski deo)... 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Pletilja said:

S obzirom da je Kronos ostavio resenje (nisam videla, casna rec, jedina vrsta zaba za koju sam cula je gatalinka i krastaca a nisam videla ni jednu) mislim da Kronos treba da postavi nov zadatak jer ne smatram da sam pogodila sta je na slici. Moze?

 

Ovo je samo igra, nemojmo da se opterećujemo nekim strogim pravilima. Ko pogodi postavlja novi zadatak. Nije bitno da li je pogodio slučajno, da li je našao na googleu, znao...

Ako na osnovu slike napravimo pretragu u google, nađemo otpuno istu sliku, to kvari igru, gubi smisao, ali ja zato ne postavljam slike sa neta nego iz svoje "kolekcije", ali neka svako po svom nahođenju postupi, nije veliki ulog, ne gubimo ništa.
Dakle, mislim da Pletilja nastavlja, nešto mi se čini da je u jednom momentu i propustila svoj red.

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Div said:

 

Ovo je samo igra, nemojmo da se opterećujemo nekim strogim pravilima. Ko pogodi postavlja novi zadatak. Nije bitno da li je pogodio slučajno, da li je našao na googleu, znao...

Ako na osnovu slike napravimo pretragu u google, nađemo otpuno istu sliku, to kvari igru, gubi smisao, ali ja zato ne postavljam slike sa neta nego iz svoje "kolekcije", ali neka svako po svom nahođenju postupi, nije veliki ulog, ne gubimo ništa.
Dakle, mislim da Pletilja nastavlja, nešto mi se čini da je u jednom momentu i propustila svoj red.

 

 

Meni rekli nema guglanja, pa lupetam za sve pare ovde 😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...