Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, delgado said:

PS. Vcrs protiv Portlanda, bice pregrst poena. IT S THE FINAL COUNTDOWN

 

totalno mogu da zamislim vozda kako izvodi ovo na poluvremenu u slicnoj odezdi. lilly zabezeknut, predaje tekmu i pola svojih poena iz sezone odma nakon performansa 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Slab je Bron bio nocas, 37 poena i pobeda protiv direktnog konkurenta za plej in, ali je kriv Sto je Vestbruk imao 6 poena i 23% iz igre. Nije igrao timski, ne zna Bron da namesti situaciju Raselu da bude Sam pod kosem.

 

223 poena do KAJ!

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Djejms lagano igra skoro kao u prajmu. Djordanu su se divili u tom godinama sto kao vau moze i dalje da nekad ubode 30 plus protiv nekog NBA Studentskog centra, iako je starac foco od stotinu ljeta.

Edited by Snjofko
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Snjofko said:

Djejms lagano igra skoro kao u prajmu. Djordanu su se divili u tom godinama sto kao vau moze i dalje da nekad ubode 30 plus protiv nekog NBA Studentskog centra, iako je starac foco od stotinu ljeta.

 

fun fact_ lebron ima sa 38 losiji procenat suta za tri nego djordano sa 39 😱

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Jos jedna istorijska partija LeBrona nocas!

 

46 poena sa nerealnih 74 TS% i bez izgubljene lopte. Na to je dodao jos 7 asista, 8 skokova, 2 kradje i 1 blokadu za 32 minute. 9 trica pokazuju koliko je Bron bolji trojkas od Djordana.

 

Jos 177 poena do KAJ! Bron je ukljucio turbo mod, velika je verovatnoca da ce taj rekord pasti i ranije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedna skromnija partija Brona, jer je ipak B2B. 20 poena, poeni se pisu.

 

157 poena do KAJ.

11 hours ago, Snjofko said:

Što je to bitno?

 

Mislim pitam stvarno, sad ovde ispada kao da nesto kontriram ili se pravim pametan 🤣

Pa ne ide da Bron rusi rekord preko OKC, nego da to bude pred ocima Janisa ili Karija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam cuveni pro et kontra(š), pa iako nemam nikakve simpatije (ali ni antipatije) prema Bronu, radujem se obaranju rekorda samo zbog desetina miliona kežualaca koji ga omalovazavaju.

 

A cuveni "princip" gde je bolje kao MJ ne igrati uopste gomilu finala, nego kao LBJ igrati ih gotovo svake sezone kroz celu karijeru i izgubiti cca 7 od 11 tih finala...evo nemam reci, osim 🤦

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ja sam cuveni pro et kontra(š), pa iako nemam nikakve simpatije (ali ni antipatije) prema Bronu, radujem se obaranju rekorda samo zbog desetina miliona kežualaca koji ga omalovazavaju.

 

A cuveni "princip" gde je bolje kao MJ ne igrati uopste gomilu finala, nego kao LBJ igrati ih gotovo svake sezone kroz celu karijeru i izgubiti cca 7 od 11 tih finala...evo nemam reci, osim 🤦

Ti mu predvidjas jos jedan poraz u finalu? A u pm, ae bar da ne bude onda u dresu Lejkersa😀 

 

I ovaj rekord moze Doncic oboriti, samo da ga zaobidju povrede kao sto su Lebrona ( mada je vec Luka propustio 50tak meceva, mozda i jace )

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

 

A cuveni "princip" gde je bolje kao MJ ne igrati uopste gomilu finala, nego kao LBJ igrati ih gotovo svake sezone kroz celu karijeru i izgubiti cca 7 od 11 tih finala...evo nemam reci, osim 🤦

 

igranje 6x finala nije gomila?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Alex_Serbia said:

Naravno da jeste. Pricam o narativu gde je ljudima luzeraj da dovedes svoj tim 10x u finale. Kao, bolje je da uopste ne uspes da dodjes dotle nego da izgubis.

 

naravno, to su te gluposti tipa, pukovnik il' pokojnik, crno ili belo, najbolji ili najgori. 

voždovi svedoci feat marketing duboke države je prilično doprineo tome, sa željom da se lebron pozicionira na mestu koje mu pripada a onda i avansno klasu više.

 

kada brondža jednom završi karijeru (nadam se da neće juriti rekord da igra do 50e ili slično), on će biti jedan od najvećih ikada, i biće i za 100 godina. 

(verovatno preterujem) ali ta potreba da se sve napravi u naj naj - meni lično jeste baš iritantna, jer ne mora sve da bude najveće ili najbolje (u svemu), da bi neko bio upamćen kao veliki.

 

meni recimo ceo taj bot-narativ užasno smeta da uživam u lebronovim postignućima. a on je kriv za to koliko i za wbrooka, tj drugi su daleko više krivi.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/27/2023 at 1:09 PM, Alex_Serbia said:

Ja sam cuveni pro et kontra(š), pa iako nemam nikakve simpatije (ali ni antipatije) prema Bronu, radujem se obaranju rekorda samo zbog desetina miliona kežualaca koji ga omalovazavaju.

 

A cuveni "princip" gde je bolje kao MJ ne igrati uopste gomilu finala, nego kao LBJ igrati ih gotovo svake sezone kroz celu karijeru i izgubiti cca 7 od 11 tih finala...evo nemam reci, osim

 

 Svaka cast, provlacim ovo kroz i stari i novi forum godinama, retko ko ima ovakav stav kao ti u boldovanom. 

 

 117 poena jos i Kareem ce biti preteknut. Ludnica u najavi... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...