Jump to content

UEFA Europa Conference League


Xpert

Recommended Posts

Villarreal završava posao u 1. utakmici. Svako ljeto isto. Blamaža na blamažu. Sva sreća pa je Rijeka 3-4 puta ušla u skupine izbacivši baš solidna imena. Hajduk se ili teže blamira protiv anonimusa ili ih neko jači rutinski odradi. Ili se sami izbace pomračenjima uma. 

Teže razbijanje

Link to comment
Share on other sites


 

Evo jedan stari video u kojem se vidi taj hajdučki optimizam, treba li spominjati da ih je Žilina izbacila te sezone 😁 Al najjači su komentari - sjetite se Debrecena, ne Dunaffera, ne ne Shelbourne, Shelbourne 😂 (od svih navedenih je Hajduk ispadao u ‘00-im, Debrecen ih je pritom demolirao) a blamaže su se nastavile i kasnije.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Jel je administrativno zabranjeno ? Nisam to pratio 

 

Ako nije, bice. Kao sto su razdvojene ekipe Jermenije i Azerbejdzana.

 

Mada moze Skupi jos da prodje, 1-2 nije nedostizno.

 

Hajduk se malo povadio na kraju, 4-2, taman za nedijeno lozenje za pun Poljud 😁

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jurgen said:

 

Takve utakmice se maksimalno izbegavaju, bukvalno jedino mogu u finalu da se sastanu. 

Ne znam baš za finale ali u kvalifikacijama i grupama ne mogu da se susretnu. Mislim da u eliminacijama nema dirigovanja (osim što u 1/8f ne mogu timovi iz istog saveza).

 

Sastav šešira će biti lud. Kako je krenulo, Partizan će biti u prvih pet nosilaca.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pantelia said:

U verovatno najjacem plej of mecu ikad za ulazak u grupe evropskih takmicenja, trenutno Skupi (Mkd) - Balkani (Kosovo) 1-1

Ne znam ko je tu nosioc, vjerojatno Shkupi. Ono, možeš u skupine nakon 12 godina i mogući protivnik ti je Shkupi. Ti izvučeš Villarreal.

Link to comment
Share on other sites

Hajduk nije mogao da izvuče Shkupi, ide se u neka dva reda kad se izvlače parovi, Shkupi, Balkan ,Maribor, Zrinjski kao šampioni svojih zemalja nisu mogli da idu na ekipe iz jačih liga. 

Balkani će sigurno proći, prvo imaju odličnu ekipu a drugo neće Kosovo propustiti šansu da ima svoju ekipu u grupnoj fazi, Hajduk je naleteo na prejakog protivnika ali oni imaju svoj pravac koji ja apsolutno poštujem, napuniće Poljud zbog svog Hajduka a ne zbog protivnika, potrebno im je barem 2-3 igrača ali možda ne žele da bacaju novac uzalud, nisu oni Dinamo i Zvezda pa kad malo zaškripi daj novih 5-6 igrača 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Barkley#34 said:

Ne znam baš za finale ali u kvalifikacijama i grupama ne mogu da se susretnu. Mislim da u eliminacijama nema dirigovanja (osim što u 1/8f ne mogu timovi iz istog saveza).

 

Sastav šešira će biti lud. Kako je krenulo, Partizan će biti u prvih pet nosilaca.

 

https://www.bbc.com/sport/football/32429659 

 

Vodio sam se na osnovu ove odluke iz 2015.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...