Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Nazovite vi to kako hoćete ali mi je uvek drago kad vidim kako mladi talenti koji poslušaju svoje agente i postavljaju uslove i ultimatume kao da su već mega zvezde, propadnu.

I ne bih voleo da ga Zvezda nikad više pozove i pokuša da u njoj obnavlja karijeru i ponovo se stavlja u izlog pa makar bio kao Mesi lično.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Meni ga malo zao, ali sam se zakopao. Tj, otac ga je zeznuo kad je prihvatio da mu Rajo bude menadzer. 

 

Od svih klinaca koji su bezali od nas, samo su Djuricic i Nemanja Maksimovic napravili karijere vredne pomena. Ostali su svi ili propali ili se vracali, ali nista pokazali nisu...

I golman Dmitrovic je napravio dobru karijeru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Martin Mystere said:

Zbog tate nek se i ne vraća pošto mu je tata ostao isti a ne verujem ni da su se loše navike (tatine) promenile.

slazem se ali ako mafija pozove terzu da prihvati malog adzu eto nam ga upakovanog sa sve mašnicom

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Profesor said:

Al smo se ogresili o Birmancevica.

Meni bas drago sto nije dosao, verovatno bi opet gurali Srnica i Krstovica pre njega i decko nista ne bi uradio, ovako napravio pravi potez za svoju karijeru.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ja ću, kao najbolji general, da dođem tek na kraju bitke i kažem svoje mišljenje da je Birmančević top talenat i da je to bilo jasno svakome ko se razume u fudbal. 

Ili ti - gde ste sada forumaski strucnjaci!

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...