Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Mora se reći da je utakmica bila odlična. Dobar ritam, borba i jednih i drugih, odlična i atmosfera. Jedna od boljih utakmica ove sezone u prvenstvu. Većina su mi bile dosadne, ova danas nije, brzo je proletelo vreme.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Perkos2 said:

Kao da smo igrali u Madridu protiv Reala, bruka je zadnjih 20 minuta. Pobeda koja ce i dalje da nam daje laznu nadu da smo dobri.

 

Jeste, bas ce utakmica na krticnjaku protiv neverovatno napaljenog i odlicnog rivala i to nakon evro praznjenja pre par dana, da nam zamuti sliku o vrednostima tima kojeg pratimo x sezona u nebrojeno evro utakmicama i sa isto toliko rivala, gde smo se muski sibali sa skoro svima. 

Jeste, to sve pada u vodu, jer smo zatvarali zabarski zadnjih 20ak minuta danasnje utakmice, na krticnjaku. 

Svako ko je ocekivao laku utakmicu, slabo poznaje fudbal. Arena prenosi sve utakmice, svako ko je gledao ovog proleca Metalac bar dva puta, mogao je da vidi da nisu uopste los tim, to sto su predzadnji na tabeli je legacy Lazetica koj je doveo tim do zone ispadanja, pa sada ovaj novi trener, koji je licno Murinjo za njega, mora da vadi kastenje iz vatre.

Inace , njihov trener je deo Zvezdinog sistema i Graficara, doveo je Graficar do titule prvaka u Drugoj Ligi pre dve sezone. 

 

Treba ispratiti njegov rad, pa ako se pokaze i ako Terzic ima viziju , u nekoj daljoj buducnosti , obratiti paznju na njega. 

 

Pohvala za Metalac, izuzetno odigranih 60ak minuta, dok su imali snage, mogu da budu ponosni na svoju partiju , odigrali su evropski. 

Zvezdini golovi izuzetni, minujatura El Magika, realizacija Ohija i trk Ivanica i perfektno dodavanje u trku za Pavkova i realizacija istog. 

 

Teraj dalje. 

 

1 hour ago, Markoss said:

 

Upisao ga jos pre godinu dana i bas se zalagao da dodje prosle zime, ali nista od toga ne bi na kraju. 

 

Markos, kako ti se cine Prestiz? 

Ficovic i Cvetkovic i Stojic su prosli skolu FKCZ, Stojic je u 1/2 bio izuzetan, spasio mozda dva gola svojim uklizavanjima. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Jebote, Metalac je 15. mesto...😬.

 

 

Pa nisu delovli tako. Iskreno da nisam sada proverio, pretpostavio bih da se bore za play off.

 

nasa liga je prilicno izjednacena, jedino sto sudije guraju vecite i ima dosta sklanjalica. inace je pitanje gde bi na tabeli bili zvezda i partizan

 

sto je u stvari pokazala i evropa

Link to comment
Share on other sites

Mi premiramo one koji igraju sa Partizanom, oni premiraju nase rivale. To se zna odavno. Znaju se iznosi otprilike. Po par hiljada evra znaci mnogo igracima tih klubova. Tako da mozemo i dalje da ocekujemo tvrde utakmice i za njih i za nas. Naravno, sa ovolikom razlikom u kvalitetu u odnosu na te sitne klubove to bismo morali lako da resavamo, makar im FKP nudio milion evra. Ali...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, vepar said:

zvezda i partizan

Prvo i drugo.

A šta je pokazala Evropa? Zvezda igra osminu finala LE, Partizan igra osminu finala LK. Oszltali klubovi iz naše lige ispadaju od klubova iz Jermenije i Moldavije i slično. Ok možda ne od njih, ali to je taj red veličine.

Ako može samo bez ovih urbanih legendi. Fudbalski klubovi su nam žešće sranje i ne znam ko još, a da nije mazohista, može to da gleda.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene blam izmena u kojima u ligi uvodimo defanzivce umesto ofanzivaca, iskreno, bez obzira na rivala, rezultat itd. Nema prosto objasnjenja da se bilo koga toliko plasimo. Metalcu je gol visio u vazduhu, mogli smo komotno da resimo pitanje pobednika u 70om minutu kad su ovi fizicki potpuno crkli i nisu ni zeleli nesto previse da napdaju. Ovako smo imali srece da je Stojic lose zakacio loptu.

 

Sto se Zizica tice, on je cudan malo lik, ne umem to bas najbolje da objasnim, iako trazim prave reci, pogotovo jer imam dobro misljenje o njemu i kao treneru i kao coveku. Dobar je trener, bolji od Slavoljuba, ako cemo da vucemo paralele trenera koji su bivstvovali kod nas i koji su sad u SL, ali opet, mislim da nije za Zvezdu. 

 

Prestiz je bio dobar danas, ali nisam siguran da on ista vise moze da ponudi od Ibrahima. Nisam prosto fan takvih igraca. On ne zna da igra, ne zna da kombinuje, zna da istrci i onda se molis bogu da ce da odigra tacan pas i u 90 posto slucajeva ne bude nista od toga. Prividno ti deluje dobro jer uspeva da probije, s obzirom na to da ima atletiku, ali razumevanje fudbala 0. Isto i za Ibrahima mislim. Po meni to nisu igraci kakvima Zvezda treba da tezi. Nazalost to mislim i za malog Cvetkovica, dobar SL igrac, ali jednostavno nedovoljno dobar s loptom da bi mogao da igra krilo u Zvezdi. On je nabije, pa ako pretrci pretrci. A gotivim ga bas, uvek mi je bio bolji od Stanojeva, konkretniji, opasniji.

 

Ficovic nije odskakao ni u Graficaru, iskreno sam iznenadjen da igra SL. Stojic je dobar stoper, po mom misljenju bolji nego zadnji vezni, sto isto moze da igra. Nije za Zvezdu, ali za SL top, jer generalno ne gresi, radi ono sto je do njega i pouzdan je. Imas ga na terenu i budes siguran da nece da napravi kiks, makar na ovom nivou fudbala. 

 

Meni se onaj Vlalukin svideo najvise, zna da igra fudbal, pritom igra desnog beka sto je deficitarna pozicija u Srbiji. Treba ga ispratiti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vlalukina je Lazetic jesenas koristio i u veznom redu, kao kreatora, ne nesto puno, ali je poceo sve vise da dobija minute na toj poziciji, cak je i asistirao za neke golove, mislim na gostovanje protiv TSCa kad je Metalac tamo pobedio. Verovatno da ima taj neki fudbalski intelekt na vecem nivou od uobijacenih desnih bekova u ligi. 

Ne znam za Zizica kakav je trener , samo sudim na osnovu ovoga sto vidim od Metalca, a to je sasvim dobro. 

Koliko vidim, mladji je od Dejana nekih pola godine, znaci ista su generacija, tako da ga treba pratiti, treneri kao i fudbaleri vremenom mogu da postanu bolji. 

Pre utakmice je davao izjavu Guzijan sa Arene i onako odlucno joj odgovarao na pitanja u smislu : Ne dokazujem se ja Zvezdi, vec samom sebi i Metalcu : i tako te price, nije klimac glavom i da ide linijom manjeg otpora, hoce i moze da odgovori i malo jacim tonom, ako misli da treba. 

I Nikolic je poceo u Radu, pa preko Partizana dosao do Rusije, nije bas da nasa liga nema talentovane mlade trenere. 

Tako da ne treba nikog otpisivati unapred. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...