Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Just now, BojanaCZV said:

 

Ma ovo je pre ili kasnije moralo da se desi.

 

Svaki derbi, oni se brane, mi masimo i oni povedu.

 

Red je bio jednom na poluvremenu zasluzenih 2:0 za nas 😁

 

Sad samo da izguramo drugo na misice 🤗

Gledam fudbal posle nekog vremena, iskreno sam ocekivao neresen rezultat, u najbolju ruku.

 

Oni su izgleda dosli da izvuku remi, videcemo kakvo ce biti drugo poluvreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Konacno smislenog fudbala odigrasmo i pored Srne koji je doduse bio u akcijama kod golova, udavili smo ih iako su krenuli nezainteresovano u napadu, pritisak konstantan i zasluzeno vodjstvo.

Samo nastaviti u ovom ritmu, bez bzvznih izmena nosilaca igre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dzoneee said:

 

 

Zvezda iskoristila dve greske kako treba i zasluzeno vodi. Moze ovde jos jedan gol da padne do kraja, mada me ne bi cudilo da zavrsi 2:0.

 

Koje greške kada smo oba gola dali iz izrađenih akcija?

To sto oni ne znaju kako i gde da se postave, da pravovremeno reaguju ( Zdjelar kod prvog gola gleda Rodu i dozvoljava mu da centrira,  Sanicanin kasni da reaguju i pogledom prati Ohija, kod drugog Sanicanin okreće ledja umesto da pokusa da blokira udarac ) je njihov problem .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

 

Koje greške kada smo oba gola dali iz izrađenih akcija?

 

Onda ja i ti nemamo isti pogled kako izradjena akcija treba da izgleda. :classic_biggrin:

 

Zasluzeno vodite tu nema dileme. I jaca ste ekipa evidentno. Isto ko sto sam malo pre gledao Sevilju i Betis i vidi se da je Sevilja jaca od Betisa, tako se vidi da je i Zvezda i jaca i kvalitetniji tim od Partizana. I pobeda naravno ne bi trebalo da dolazi u pitanje ovde. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Srnića da izvede što pre jer će napraviti neko sranje i ostasmo s igračem manje. 

 

Ne znam koji je k.... Stankoviću i Stanojevću, umesto da smiruju situaciju na terenu oni prednjače u seljačenju. Stanković ušao u teren jbe majku sudiji. Stanojević ga kopira i neće da dođe da se dogovore na sredini terena kad ih je sudija zvao da bi im rekao da smire situaciju. A realno ništa se posebno do tada nije desilo da bi njih dvojica tako reagovali. I odmah sranje na terenu gde uleću igrači sa klupa...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

E da 😄

 

Oni će sada krenuti sa presingom na nasu zadnju liniju i pokušati da nam onemoguce da iznesemo loptu... Mister bi mogao da izvede Srnica, (koji em ne zna da iznese loptu , em je u defanzivi isto katastrofa + ima i zuti), vrati Kangu na zadnjeg veznog i uvede Bena, koji je dobar u defanzivnim zadacima i da malo rastereti i igru prebaci na desnu stranu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

ali se plasim da ne čuvamo ovih 2:0 i ubijemo igru. Bolji smo i treba da ih rutiniramo lagano.

 

Ovo bi moglo lako da se dogodi, ali oni nemaju jednostavno kvalitet da vam priprete. Mislim ja ovo bar sto sam gledao u ovih 45 minuta ne vidim nacin kako bi Partizan ovde mogao i jedan gol da da. Jedino ako u drugom poluvremenu ne izadje neka Atalanta recimo :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Kao da je ne koristi bar 90% svetskih trenera nakon sto u derbiju vodi 2-0 u prvom poluvremenu. 

Svakako da ne treba crljati ali se mora pokazati i želja da se da gol. Evo sad Sanogo ima trojicu naših u kontri a on  ispucava loptu do njihovog gola.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Martin Mystere said:

Ma daj, protiv koga se brani! I to od 46. minute!

Ovako ćemo samo da napravimo neku glupost i ni iz čega da uđemo u neizvesnu završnicu.

 

3 minutes ago, Volter said:

Svakako da ne treba crljati ali se mora pokazati i želja da se da gol. Evo sad Sanogo ima trojicu naših u kontri a on  ispucava loptu do njihovog gola.

Ne slazem se sa takvom taktikom ali nije sad Stankovic jedini koji to radi.

Uvijek sam za to da se napuni protivnik do vrha ali ulog je preveliki tako da ga razumijem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...