Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ovo je sve proizvod uzasne atmosfere u svlacionici, gde su svi igraci nezadovoljni, gde svi spletkare jedni drugima i gde je Stankovic potpuno izgubio kontrolu nad tim, usled kombinatorike kojoj se prepustio. Kad bih krenuo da pisem, ne bi verovali, kao Zadruga. 
 
Sve to ne prilici klubu kao sto je nas. 
Vala druze pisi slobodno, sve se to vidi i bez tog saznanja. Treba javno da iznosis sve informacije koje imas, treba da se znaju neke stvari javno i da se vec protiv Kluza ori uprava napolje, Stankovicu napolje. Ja sam daleko i obaveze mi ne dozvoljavaju, ali bih rado dosao samo da mazem govnima Terzica i ovu dvojicu poslusnika.
Kakve su to pripreme igraci ne mogu da trce 40min, svi van forme, verovatno i nezadovoljni stanjem u klubu. Ovo govedo Stankovic naocigled svih gura ovo Crnogorsko govedo, pa normalno da ce igraci da budu nezadovoljni kada vide da neko igra preko veze, u svakoj normalnojj firmi radnici ce da opstruisu rad ako se neko slepa i ti radis kao konj, trpis neko vreme pa kazes cekaj bre ko je ovde lud, ajde i ja da se zajebavam ako ovaj prima istu platu kao i ja a zajebava se.

Ovo je zrelo za remont, odmah smena trenera, da se prodaju neki igraci, poklone nebitno. Da se dovede bek, i to bih uradio pre Kluza, nema Stankovic ovde vise sta da radi, ovo je preslikana situacija kao sa Obradovicem u kosarci, da nismo presekli ko zna sta bi bilo.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Igor028 said:

Eo krenula serija, navodno ce Deki danas da ponudi ostavku upravi, koja naravno to nece da prihvati.. 

Moze da ide ali da ispljune 11 M. bez kojih smo ostali.

S ovim ispadanjem i sa igrom koju prikazujemo, kao i igracima kojima ce sada sigurno pasti cijena, unazadio nas je makar 4 god.

S ovakvom igrom, sigurno gubimo jos bodova i u domacici.

Edited by Abizolirni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Don Radonja said:

Koliki je Serifov budzet?

25 puta veci od Veleza

 

Plus Serif ne mora da igra sa domacim invalidima. Ljudi svesni daq o fudbalu pojma nemaju pa doveli druge koju umeju.

 

Ovde i dalje vlada misljenje da se Srbi razumeju u fudbal i da znaju da ga igraju.

 

A najsmesnije je da ima debila kojima omladinska skola ima smisla i koristi. Da mi je dakav mozak na par dana da odmorim

 

Serifov Traore je jeftiniji a bolji fudbaler od svih nasih krila osim Kataia. A takvih imas milion a jeftinih. A mi bacamo pare na plate domacim igracima. i 10 evra potroseno na Srnica, Krstovica, invalide Nikolica i Gavrica zatim oba beka invalida, penzionisanog Krsticica i ostalih koji vrebaju iz prikrajka.

Edited by tsva
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tsva said:

25 puta veci od Veleza

 

Plus Serif ne mora da igra sa domacim invalidima. Ljudi svesni daq o fudbalu pojma nemaju pa doveli druge koju umeju.

 

Ovde i dalje vlada misljenje da se Srbi razumeju u fudbal i da znaju da ga igraju.

 

A najsmesnije je da ima debila kojima omladinska skola ima smisla i koristi. Da mi je dakav mozak na par dana da odmorim

Cekaj cekaj...Ti kazes da od omladinske skole nema koristi?Da od ove nase gde vlada nestruka i guranje tatinih sinova nema koristi...Ali kod mnogo ozbiljnih klubova gde se ceni talenat ima.

Nemoj da se zazamo zato sto kod nas ne valja ne znaci da nigde drugde ne valja...

 

Mada ipak mislim da si mislio na nas klub za ovo?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim jedino i iskljucivo na nas klub.

 

Bez omladinskih skola fudbal nema buducnosti

 

Cak i komsije imaju odlicnu omladinsku skolu u poredjenju s nama. Uvek izbace nekog poluinvalida, Kod nas sve sami invalidi i bogalji. Jagnjece brigade kojima se uplati sedvic s majonezom (bot pripravnik) ili burek(bot pravnik) nahvale omladinsku skolu, talente itd a mi nemamo ni jednog jedinog da valja vec godinama unazad. Luka Jovic kao poslednji za kojeg se moze reci da je kao fudbaler.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Don Radonja said:

Razumeli smo se.I slazem se kod nas nema buducnosti.

Nema zato što se i igrači i treneri ne selektuju po fudbalskom umeću i stručnosti. Pa naše omladince vodi neki baja totalni anonimus sa barem 20kg viska. Šta taj moze da objasni nekom omladincu kako se igra fudbal ali je kokezin jaro to mu je preporuka.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Don Radonja said:

Cekaj cekaj...Ti kazes da od omladinske skole nema koristi?Da od ove nase gde vlada nestruka i guranje tatinih sinova nema koristi...Ali kod mnogo ozbiljnih klubova gde se ceni talenat ima.

Nemoj da se zazamo zato sto kod nas ne valja ne znaci da nigde drugde ne valja...

 

Mada ipak mislim da si mislio na nas klub za ovo?

 

Pa tako je i u vecin klubovima

 

Samo sto dovode decu iz cele Evrope i sveta i onda ih bacaju po pozajmicama i preprodaju

 

Koji su to veliki igraci ispod 30 godina koji trenutno igraju u istom klubu u kojem su ponikli?

Link to comment
Share on other sites

Ne treba veliki igrac, ali dovoljno je da izbacimo nekog za prvi tim, rotaciju.

 

Nama je u drugoj sezoni u LS jedini igrac iz skole bio jebeni Veljko Simic, od 21 igraca.

 

Mi i ono malo sto imamo, upropastimo. Tako ce biti i sa malim Lazeticem (kome je trebalo 5 minuta protiv Kairata ovde da pokaze da je bolji igrac od nesrecnika 99).

 

Komsije uvek izbace nekog Jovica, Bazdara, Markovica, jebem li ga. Dovoljno da nije totalni krs, da moze da igra u prvom timu i da ga prodaju. A mi? Istetovirani Velja, isprepadani Gavra i "sto mi nisi da' loptu kad sam bio u vrhunsku situaciju na 30 metara od gola" Krstovic.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da se setimo najvećeg golmana ovih prostora svih vremena.. 

 

Jedan od najvećih u našoj fudbalskoj istoriji Vladimir Beara, napustio nas je na današnji dan 2014. godine.
Po mišljenju mnogih stručnjaka, jedan od najpouzdanijih golmana tog doba u svetu. Odbrane „Velikog Vladimira“ prepričavale su se širom bivše Jugoslavije, ali i Evrope i sveta.
Krasile su ga spektakularne odbrane, elegantna pojava i munjevito brze reakcije!
Zvezdin dres je nosio pet sezona i za to vreme na golu crveno-belih stajao je 174 puta, a ostaće upamćen kao fudbaler koji je uz Dragana Džajića osvojio najviše titula u prvenstvu velike Jugoslavije.

Sećanje na Zvezdine legende: Vladimir Beara (1928-2014)
 

  • Like 6
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

Mislim jedino i iskljucivo na nas klub.

 

Bez omladinskih skola fudbal nema buducnosti

 

Cak i komsije imaju odlicnu omladinsku skolu u poredjenju s nama. Uvek izbace nekog poluinvalida, Kod nas sve sami invalidi i bogalji. Jagnjece brigade kojima se uplati sedvic s majonezom (bot pripravnik) ili burek(bot pravnik) nahvale omladinsku skolu, talente itd a mi nemamo ni jednog jedinog da valja vec godinama unazad. Luka Jovic kao poslednji za kojeg se moze reci da je kao fudbaler.

 

И то није код нас ни показивао ништа посебно. Кад нема тренера, кад нема система, тешко је и показати знање поготово шпицу у омиљеном српском 4-2-3-1 (али без транзиције већ само позиционо) па мораш бити барем Дрогба да без акција будеш видљив.

Зато је кроз Бундес лигу добио "супербрзо школовање" када је разбијао у Ајнтрахту.

Нација смо са званично са највише менаџера по регистрованом играчу на свијету, а ја бих рекао и са најмање озбиљних тренера по регистрованом играчу. Ко ту све продаје муда за бубреге заиста надреално.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Helmet said:

. Ovo govedo Stankovic naocigled svih gura ovo Crnogorsko govedo, pa normalno da ce igraci da budu nezadovoljni kada vide da neko igra preko veze, u svakoj normalnojj firmi radnici ce da opstruisu rad ako se neko slepa i ti radis kao konj, trpis neko vreme pa kazes cekaj bre ko je ovde lud, ajde i ja da se zajebavam ako ovaj prima istu platu kao i ja a zajebava se.

Ovo je zrelo za remont, odmah smena trenera, da se prodaju neki igraci, poklone nebitno. Da se dovede bek, i to bih uradio pre Kluza, nema Stankovic ovde vise sta da radi, ovo je preslikana situacija kao sa Obradovicem u kosarci, da nismo presekli ko zna sta bi bilo.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

O cemu mi bre pricamo, kakav remont i smene trenera, jedan nas bivsi trener je javno rekao da su mu dali papir ko mora da igra na utakmici, tad su svi cutali umesto da se tad intervenisalo i govna  isutirana na ulicu, cutalo se i smejalo jer je Lalat budala pa kao he he he. Nikakve smene niti remonta u pravom smislu  nece biti, ovo ce gurati ovako do banktora i to je to, a do tog bankrota ce se smenjivati treneri i igraci i zamenjivace se istim ili gorim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iako sam za privatizaciju klubova, treba napomenuti da i privatizacija moze da bude jako opasna. Dovoljno je samo baciti oko na desavanja u susednoj Rumuniji, gde su tajkuni potpuno unistili domace prvenstvo, klubove, pa i reprezentaciju, i to u rekordnom roku. 

 

Koga zanima i razume engleski treba da procita ovaj clanak: https://thesefootballtimes.co/2016/06/21/the-slow-death-of-romanian-football/

Link to comment
Share on other sites

Svi koji me znaju, znaju koliko smaram sa OS, ali zaista postoji ozbiljan problem, jer mi krstenog igraca od Jovica nismo izbacili. Ne racunam one sto su prodati psole 10-15 utakmica, jer su i ooni otisli kao neoformljeni za bilo sta. Cak je i Jovic upitan, jer i no je otisao kao talenat, a ne kao starter, pa se moze reci od Grujica, a to je bilo pre pet godina. 

 

Erakovic o kom se 10 godina prica kao o top talentu, ne moze da se opasulji u Superligi, ne moze da centrira, Nikolic koji je takodje pravio razliku kao klinac, ozbiljna 0, Gavric toplo-hladno, ali opet nedovoljno za startnu. Onda sansu dobija Krstovic mucen kog bi u pinoirima u CZ oterali, jer je vezara, ali kad imas ledja,imas sve. Videcemo kako ce uspeti Radulovica, Stankovica i Lazetica da pokvare. 

 

Nismo u stanju da napravimo dobrog seniora, a ni u seniorima nismo u stanju da "namestimo" te igrace da budu bitni, a ne da se gledaju kroz prizmu cifara za prodaju. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Markoss said:

Svi koji me znaju, znaju koliko smaram sa OS, ali zaista postoji ozbiljan problem, jer mi krstenog igraca od Jovica nismo izbacili. Ne racunam one sto su prodati psole 10-15 utakmica, jer su i ooni otisli kao neoformljeni za bilo sta. Cak je i Jovic upitan, jer i no je otisao kao talenat, a ne kao starter, pa se moze reci od Grujica, a to je bilo pre pet godina. 

 

Erakovic o kom se 10 godina prica kao o top talentu, ne moze da se opasulji u Superligi, ne moze da centrira, Nikolic koji je takodje pravio razliku kao klinac, ozbiljna 0, Gavric toplo-hladno, ali opet nedovoljno za startnu. Onda sansu dobija Krstovic mucen kog bi u pinoirima u CZ oterali, jer je vezara, ali kad imas ledja,imas sve. Videcemo kako ce uspeti Radulovica, Stankovica i Lazetica da pokvare. 

 

Nismo u stanju da napravimo dobrog seniora, a ni u seniorima nismo u stanju da "namestimo" te igrace da budu bitni, a ne da se gledaju kroz prizmu cifara za prodaju. 

Imamo mnogo problema i bojim se da je ovo početak kraja neke dominacije i u ligi i seniora i kod klinaca. Partizan je slabiji ali ima tim, ima igru , oni od Miljkovića napravise beka mi od Gajica nikako, njima Rikardo igra špica nama Krstovic,  jbg .

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Belodedic said:

Iako sam za privatizaciju klubova, treba napomenuti da i privatizacija moze da bude jako opasna. Dovoljno je samo baciti oko na desavanja u susednoj Rumuniji, gde su tajkuni potpuno unistili domace prvenstvo, klubove, pa i reprezentaciju, i to u rekordnom roku. 

 

Koga zanima i razume engleski treba da procita ovaj clanak: https://thesefootballtimes.co/2016/06/21/the-slow-death-of-romanian-football/

Ko bolje zna desavanja u Rumuniji nego ti brate Belodedicu.

Link to comment
Share on other sites

О омладинској школи неки причају одавно.

Само треба пратити како клинци изгледају кад изађу на терен у озбиљној утакмици јер фудбал ипак није нуклеарна физика. Остало је небитно поготово шта причају те будале што глуме струку, скауте, менаџере исл.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...