Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

vec gore foruni, oi u drugom planu..

a i onako je vecina njih nakon prve tekme u kazhstanu komentarisala kako bi zvezda u hr prvenstvu bili oko 5-og mesta.. pa da proverimo

da igra degenek umesto panjkova, bila bi to lagana pricica, ovako.. bumo vidli..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

 
Ko kaze da ce da prodju Legiju. Takodje pitanje dal ce mi da prodjemo Sherif, Merif.
Mislim da ce da prodju, ne znam koliko imaju igraca iz prosle sezone i da li im je isti trener, ali oni su uhodana EU ekipa koja radi mnogo bise planski od nas. Da se ne lazemo favoriti su u ovom duelu.
Mi sami sebe podmecemo klipove pod tockove, umesto da imamo odlican stoperski tandem, mi sikaniramo jednog od najboljih igraca u zadnje vreme.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nece biti nikakvih incidenata. Par glupih transparenata i pesama u obe utakmice i to je to. Gostujucih navijaca nece biti, verovanto ce zatvoriti granice taj dan i dan pre da se neko nebi majmunisao oko stadiona. Jedino ce eventualni poraz proci uz malo vise pljuvacine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Profesor said:

Nece biti nikakvih incidenata. Par glupih transparenata i pesama u obe utakmice i to je to. Gostujucih navijaca nece biti, verovanto ce zatvoriti granice taj dan i dan pre da se neko nebi majmunisao oko stadiona. Jedino ce eventualni poraz proci uz malo vise pljuvacine.

 

I ja isto mislim. Narocito ne ocekujem neke incidente na terenu. Gobelju tog dana za svaki slucaj zatvoriti u neki kafez i to bi bilo to.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dinamo je mnogo ozbiljniji klub na svim nivoima

 

Imamo 10% sansi da prodjemo

 

Ocekujem debakl, kuci i nekako ali tamo nas ocekuje petarda

Ne znam sta mozemo sa triom Gajic, Pankov, Rodic

 

Bruno, Orsic, Majer, Ivanusec, Adami, premocni su napred i na sredini

 

Jedino im je odbrana slabija mada je Livakovic golman svetske klase

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...