Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

Mnogo je Cicinjo poleteo nakon finala RG-a. Ispadanje u prvom kolu Vimbldona, pa onda u trećem USO-a, sada neka se vraća ATP250 i ATP500, pa neka skuplja bodove.

 

Alkaraz bi trebalo da ima lak zadatak protiv Gojewczuk (nemam pojma kako se piše po Vuku), 1/4 je skoro tu, gde će imati za protivnika RBA/Rubljov, mada se tu može dogoditi i iznenađenja, jer Feliks i Tijafo su sve, sem naivni igrači.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Tsitsipas: ja nisam nikada video nekog da tako dobro igra 5. set.

Tsitsipas opet preteruje kad izgubi mec :classic_rolleyes: Mislim, 5. set je bio fenomenalan, ali bilo je jos meceve koji su imali fenomenalan 5. set.

 

Edited by wwww
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Martin Mystere said:

Posle ovakve pobede sledi emotivno pražnjenje dok sa druge strane Gojovčik je postigao najveći uspeh, nema nikakav pritisak niti šta da izgubi i mislim da će uzeti sigurno jedan set.

Tačno je da sledi emotivno pražnjenje, ali prevelika je razlika u kvalitetu između njega i Gojovčika. Takođe i taj isti Gojovčik je pobedio 6 uzastopnih mečeva i sada će da naleti na Alkaraza, a ne na indisponiranog Lajovića.

10 minutes ago, wwww said:

Tsitsipas: ja nisam nikada video nekog da tako dobro igra 5. set.

Tsitsipas opet preteruje kad izgubi mec :classic_rolleyes: Mislim, 5. set je bio fenomenalan, ali bilo je jos meceve koji su imali fenomenalan 5. set.

 

Hahaha, mora da je dobio velike komplekse zbog finala RG-a.

Link to comment
Share on other sites

Ju, ju, ju, Osaka besno bacila reket - nesto nisam cula da je dobila opomenu.

Cek' da vidim ima li nekih kritika dezurnih kriticara, hoce li joj preporuciti da trazi pomoc jer ima probleme s agresijom.

 

Lejla urnisala Osaku u TB drugog seta (Osaka servirala za mec i bila brejknuta).

kaze nemacki komentator: i sad Osaka uzima Tsitsipasku pauzu... izlazi da se malo smiri.

I Lejla izasla. Osaka se vratila posle 3min (nije se presvlacila).

I Lejla se vratila vrlo brzo, ona se izgleda presvlacila.

 

Rece komentator da je sudinica rekla Osaki da ne baca vise tako reket jer ce morati da je kazni...

 

Vec su poceli da krive w/o koji je dobila od Olge za ovaj performans.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Osaka ispucala loptu na tribine, dobila CV.

Osaka imitira Serenu: na 0:1 i promeni strana ne ide na svoju klupu vec suprotnom stranom mreze od klupa prelazi na drugu stranu terena.

Bogami, publika prilicno entizijastocno pozdravlja Lejline poene, bas odlicna podrska. Mozda i to malo nervira Osaku.

Za malo da bude jos jednom brejknuta, ipak nekako izvukla svo servis.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Kako je Osaka samu sebe sabotirala s onom glupomm izjavom pre Rg i citvom pompom posle toga!

A i ugojila se, kao tenkic je, cini mi se da je Serena u boljoj formi od nje (sto je Lejla lepo koristila u 3. setu). A znamo da Serena nije bas slank, ali ima trbusne misice bas onako ravne, dok Naomi ima schlauf, sto bi rekli Nemci.

2 minutes ago, Helena said:

Znam sto, ali neka saceka da se utisaju, i da nije korona tako se ne unosis nikom...

i ja dobijam ospice kad vidim ljjude koji na vrlo malom rastojanju pricaju jedni s drugima, kad vidim masu ljudi (kao kad se menjala publika iz dnevnog i nocnog programa) ili kad vidis napakovan stadion ljudima koji urlaju (sve rsipajuci sve moguce bacile okolo). posledice pandemije :classic_dry:

Felix imao brejk prednosti u 3. (da ga je sacuvao zavrsio bi posao u 3 seta), onda dobio TV (u trenutku kad je izbacio lopticu sat dosao do 0), bio brejknut, izgubio 3. set, evo sad ce da izgubi i 4.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moguce da se Naomi ugojila od nekih lekova, ako ih eventualno uzima...

 

I jos jedna opaska, mozda nepristojna-ali zasto je zaboga tako tesko Spancima da nauce osnove engleskog?

 

I pri tom jos ne mislim na sve ljude sa spanskog govornog podrucja, nego bas Spance..Nadal vec tolikogodina, ovaj mali danas, em sto suska, em sto govori bukvalno maC (ne znam da li nosi protezu)...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Helena said:

I jos jedna opaska, mozda nepristojna-ali zasto je zaboga tako tesko Spancima da nauce osnove engleskog?

 

I pri tom jos ne mislim na sve ljude sa spanskog govornog podrucja, nego bas Spance..Nadal vec tolikogodina, ovaj mali danas, em sto suska, em sto govori bukvalno maC (ne znam da li nosi protezu)...

mislim da ima veze s izlozenoscu drugim jezicima "na dnevnoj bazi", tj. u zemljama u kojima se sve nadsinhronizuje, pa se nigde ne moze cuti drugi jezik osim svog, akcent je vrlo jak kad govore engleski (i ne kupe se reci "usput") : u Francuskoj, Spaniji, pa i u Nemackoj  - svi imaju vrlo karakteristican akcent, lako mozes da ih prepoznas, dok npr. u Holandiji nema nadsinhronizacije i Holandezi uglavnom imaju sasvim fin engleski akcent (bez primesa holandskog). Mislim da i u Portugaliji ne nadsinhronizuju i obicni ljudi na ulici sasvim fino pricaju engleski (a i imaju dosta veza s UK).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Trivije:

 

...i opet ovaj moron-Hrvati imaju svoje deklinacije i kazu "pobedio IvU Karlovica" , ne IvA Karlovica....:classic_sleep:

 

A evo sad jos obja[njava cije se ima kako izgovara...:krstipd4:

 

A Cici na KZN optuzuje Zvereva za lazne optuzbe...:classic_laugh:

 

Sve iz Rotenbergove kujne...

Link to comment
Share on other sites

RBA-ja postavila, cini mi se na smesnoj strani, clanak sa B92 u kom je naslov dobar, au tekstu pise kako je PKB-pisano punim imenom pobedio koga je pobedio...

 

DNOVINARI-aj ako mu se desila omaska, ali da li to neko lektorise, neki urenik ili tako nesto

 

felix prosao...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...