Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

Just now, wwww said:

pa malo suptilinije da to rade, ovo je toliko providno da ni jedan "pravi" Nemac nece progutati ovoliku "patriotsku" kampanju.

 

Igra za Nemacku, doneo im je zlato na OI, njihova himna se svirala, ne znam sta "pravi" Nemci broje, ali on jeste Nemac.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, alcesta said:

A kako je to u Sinsinatiju igrao za svoju zemlju a pre Tokija nije? 

Da se razumemo, ja mislim da individualni sportisti i generalno uvek predstavljaju svoju zemlju hteli-ne hteli, ali nije sigurno isti nivo OI, DC, ATP kup i ovi "obični" turniri.

 

ma budalastina je totalna. Sascha pre koju godinu nije hteo da igra za nemacku DC reprezentaciju (njegovo pravo, svako gleda svoje interese na prvom mestu), a sad je naprasno kao postao strasan nemacki rodoljub!?!? :classic_rolleyes:

 

Naravno da igraju s imenom zemlje pored svog imena, svi oni, ali nema potrebe sad se kao busati u rodoljubive grudi. I nije bas da Nemacka "pati" od nekog sindroma nize vrednosti, pa da joj je ovakav jedan uspeh Zvereva toliko bio bitan da popravi poljuljano rodoljubivo samopouzdanje... :classic_rolleyes:  (imaju Nemci jedan film o osvajanju svetskog prvenstva u fudbali 1954. "Cudo iz Berna" koji kao govori o znacaju tadasnje titule za poljuljano nacionalno samopouzdanje posle WWII - to je totalno druga prica od danasnjeg vremena).

 

10 minutes ago, alcesta said:

Neće Gofen daleko, očigledno.

 

a Viskovic u podcastu ocekuje Gofana kao sigurnog protivnika u R3 :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

a Viskovic u podcastu ocekuje Gofana kao sigurnog protivnika u R3 :classic_rolleyes:

 

Nisam stigla dotle :lol_2:

Bilo je jasno da Gofan nece biti protivnik u 3.kolu, on od one povrede u Haleu ne moze da se sastavi, a MekDonald je ozbiljan protivnik za 1.kolo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ispade Gofan.

Kei posle furiozna prva 2 seta sad brljavi - verovatno hoce da jos malo doda na svoju statistiku meceva odigranih u 5 setova.

Pui takodje posle ocajnog 1. seta sad evo dobio naredna dva. Pitanje je dokle ce da mu izdrze ledja.

Bublik rastura Hanfmanna.

 

Hanfmann se povampirio :lol_2:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

u kakvom li je stanju Fucsovics ako mu Sepi uzeo 2 seta (a on tesko da moze da dobije i mec na chelendzeru).

 

Korda predao mec (da li ce da primene pravilo i da mu oduzmu sve pare?).

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Jeste nezgodno što nije svuda WC blizu terena, ali može valjda osoblje koje ih prati da vodi računa o tome koliko su stvarno unutra.

Cicipas može još da ispadne inovator, da se menjaju pravila zbog njega kao zbog legendi tenisa :classic_biggrin:

 

Hm, ipak Barti nije tako lako ppbedila, TB u drugom. Bravo za mamu Zvončicu :classic_smile:

 

Ne znam zašto, imam utisak da Sepi na slemovima obavezno igra 5 setova.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Boxy said:

Najgore je sto sad svi pricaju o toj pauzi, a niko da prica o mecu, koji je bio odlican.

 

Akcenat je na fer pleju, kakvoj pauzi..

I eventualnom koučingu...

I Endi je svaku reč u pravu, uvek je bio bez dlake na jeziku...

A pravio je gluposti Cici od onih patika pa do lupanja reketom o teren...:thumbdown:

 

Link to comment
Share on other sites

Jedan je Maksim Kresi ............. ne znam kako je uspeo da dobije dva seta, u ovom tajbrejku petog seta se Karenjo Busta raspao ....................  e moj Novace, od koga si ti izgubio mec na OI ...................... 🤫 

 

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...