Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, jedibojan said:

Jedino drakonske mere. Ali avaj. "Nemamo snage da se razracunamo sa huliganima"

Stvar je u tome da ovo ne rade organizovani huligani. Ovo su semenkari, koje verujem, posle bude sramota svega što su radili za vreme utakmice.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, jedibojan said:

Rade pogodjen u glavu.

To sto je nesto postalo deo folklora ne znaci da ga treba normalizovati. Naprotiv

 

Ko zna, Radetu to možda i pomogne ako ga je čuknulo na pravo mesto, resetuje ga malo i vrati na košarkašku putanju

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, medobrundo said:

 Avramović iskače i igra neverovatan meč -- vlada prostorom, siguran u šutu, svaki potez na mestu, leti po terenu, krade lopte.. ja lično nisam očekivao da je zaista toliko dobar. Mur ko zna koja violina u napadu, ne smeš mu ostaviti milimetar prostora.

 

 

 

 

:))

Link to comment
Share on other sites

Ajde idemo iz pocetka

Na zagrevanju Panter dosao da pokazuje srednjake na publiku na sta je dobio adekvatan odgovor u vidu zvizduka. Tokom celog meca Zoran Savic i neki njegov prijatelj su imali interakciju sa publikom gde krece cuveno skandiranje konju glavu. Karaicic isto se zalio na svaku situaciju i prilazio sudijama sa negodovanjem. I na kraju gde je izbio haos oko Lesora. On je direktno krenuo na direktora marketinga kkcz a lidej Panter i zagorac su krenuli sa nesportskim ponasanjem u vidu srednjaka gde je ovim nasim mandrilima to sluzilo kao slagovort za gadjanje igraca. Ima snimak na buasportu sve se vidi

Na kraju svaka cast igracima zvezde i Radonjicu na ponasanju

  • Like 21
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

 

 

:))

 

Sve vreme mislim da je ona klasična muva bez glave, ali sa manje talenta od nekog npr Jake Blažiča. Ipak, ovo večeras, pa i prvo poluvreme prekjuče -- impresivno, sa svakog aspekta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

 

Sve vreme mislim da je ona klasična muva bez glave, ali sa manje talenta od nekog npr Jake Blažiča. Ipak, ovo večeras, pa i prvo poluvreme prekjuče -- impresivno, sa svakog aspekta.

Pa ja sam komentarisao jednom,Aleksa je mac sa 2 ostrice ili ce da osuri ili ce sve da sjebe.

Samo pitanje u kakvom moodu ce se pojaviti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Ajde idemo iz pocetka

Na zagrevanju Panter dosao da pokazuje srednjake na publiku na sta je dobio adekvatan odgovor u vidu zvizduka. Tokom celog meca Zoran Savic i neki njegov prijatelj su imali interakciju sa publikom gde krece cuveno skandiranje konju glavu. Karaicic isto se zalio na svaku situaciju i prilazio sudijama sa negodovanjem. I na kraju gde je izbio haos oko Lesora. On je direktno krenuo na direktora marketinga kkcz a lidej Panter i zagorac su krenuli sa nesportskim ponasanjem u vidu srednjaka gde je ovim nasim mandrilima to sluzilo kao slagovort za gadjanje igraca. Ima snimak na buasportu sve se vidi

Na kraju svaka cast igracima zvezde i Radonjicu na ponasanju

Da nije možda Bagzi u pitanju, njega isključuju na skoro svakoj utakmici ...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

Sve vreme mislim da je ona klasična muva bez glave, ali sa manje talenta od nekog npr Jake Blažiča. Ipak, ovo večeras, pa i prvo poluvreme prekjuče -- impresivno, sa svakog aspekta.

 

Ali da je teški džiber, jeste. Voli da provocira igrača koji ga je čuvao posle dobrih poteza, što se ne radi u ovakvoj atmosferi. I večeras je to jednom uradio, posle se uzdržao... Koliko god da je dobar igrač, i reprezentativac, meni baš iritantna njuška. Ne bih voleo da igra za nas...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mile1 said:

Ajde idemo iz pocetka

Na zagrevanju Panter dosao da pokazuje srednjake na publiku na sta je dobio adekvatan odgovor u vidu zvizduka. Tokom celog meca Zoran Savic i neki njegov prijatelj su imali interakciju sa publikom gde krece cuveno skandiranje konju glavu. Karaicic isto se zalio na svaku situaciju i prilazio sudijama sa negodovanjem. I na kraju gde je izbio haos oko Lesora. On je direktno krenuo na direktora marketinga kkcz a lidej Panter i zagorac su krenuli sa nesportskim ponasanjem u vidu srednjaka gde je ovim nasim mandrilima to sluzilo kao slagovort za gadjanje igraca. Ima snimak na buasportu sve se vidi

Na kraju svaka cast igracima zvezde i Radonjicu na ponasanju

 

znači sve je to partizan kriv plus sudije koje su nas osakatile.

još nismo sreli situaciju gde smo mi nešto zagovnjali, uvek se borimo za pravdu.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, pavijan2 said:

Stvar je u tome da ovo ne rade organizovani huligani. Ovo su semenkari, koje verujem, posle bude sramota svega što su radili za vreme utakmice.

 

Sve 5. Neka taj semenkar proda bubreg da bi platio kaznu i nastavi da prati svoj tim iz udobnosti svog doma/kafane, pa mozda sledeci semenkar 2 puta razmisli pre bacanja stvari na teren

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ridji said:

Kao što rekoh - tri centra, Kalina beži prvom a ostala dvojica smešno pokušavaju da ga stignu i fauliraju

 

Ali genijalan potez mladog Koprivice, uz Smajlija koji je veceras bacao sljaka blokove prvi kandidat za MIP kod komsija.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

znači sve je to partizan kriv plus sudije koje su nas osakatile.

 

 

Sudije su osakatile utakmicu,a ne nas.

 

Kada bi ovakvo sudjenje bilo na svakoj košarkaškoj utakmici ja bih prestao da gledam košarku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

znači sve je to partizan kriv plus sudije koje su nas osakatile.

još nismo sreli situaciju gde smo mi nešto zagovnjali, uvek se borimo za pravdu.

To nigde nisam ni rekao niti opravdam postupke navijaca, ali nemoj sada da se foliramo i da kazemo da su iz Partizana francuske sobarice. Osecao sam potrebu da objasnim sta je dovelo do svega toga. Akcija reakcija

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jedibojan said:

Sve 5. Neka taj semenkar proda bubreg da bi platio kaznu i nastavi da prati svoj tim iz udobnosti svog doma/kafane, pa mozda sledeci semenkar 2 puta razmisli pre bacanja stvari na teren

 

Da. Sve mi je jasno, nema institucija, nema preventive, nema bilo čega. Ali brate, tih kamera, oka sokolovih, i sličnih budalaština ima koliko hoćeš. Daj nakon ovakve utakmice, kad svako ode svojoj kući, da ga u e-sandučetu sačeka slika kako divlja, sa mandatnom kaznom od 10-20-30k dinara ili kod sudije za prekršaje tog i tog dana. To makar može da se izvede.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, pavijan2 said:

Stvar je u tome da ovo ne rade organizovani huligani. Ovo su semenkari, koje verujem, posle bude sramota svega što su radili za vreme utakmice.

 

 

Sta je semenkar? Onaj sto dodje da vice difens difens i krcka semenke? Takvi ne rade ovo.

 

Ja mislim da ovo rade angazovani likovi, od strane kluba. I jednog i drugog. Provokatori.

Edited by Edward Louis Severson III
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Sta je semenkar? Onaj sto dodje da vice difens difens i krcka semenke? Takvi ne rade ovo.

 

Ja mislim da ovo rade angazovani likovi, od strane kluba. I jednog i drugog. Provokatori.

Onda baš ima puno tih angažovanih likova.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...