Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

20 hours ago, Setite se 2011 said:

 


Lepo je i raduje što igrači imaju ovakav stav i još bolje je ako stvarno veruju da imaju šansu za plejof pa samim i tim da ima svrhe boriti se. Mnogo bitnije nego šta mi ovde na forumu mislili na istu temu.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, kokodakalo said:

Sa Petrusevom za sledecu godinu mi bismo imali resenu poziciju centra, recimo da je pozicija pleja poluresena. Na taj nacin bismo prvi put posle mnogo godina dobili priliku da malkice relaksiranije udjemo u prelazni rok i pametno nadogradimo ekipu. Verujem da cemo imati mogucnost da zadrzimo Vajta, mada bi se radovao da porobi ostatak sezone i bogato se udomi negde, jer bi to znacilo da bi i nama zavrsetak sezone bio poprilicno dobar. Mi bismo na taj nacin imali vec sad kostur ekipe

 

1. Ivanovic, Markovic, 

2. Lazic, 

3. Dobric, Lazarevic, Deda, 

4. Mitrovic, Vajt?

5. Kuzmic, Petrusev,

Mozemo potraziti dva extra kvalitetna resenja na bekovskim pozicijama i imali bismo, bar na papiru strasno jaku ekipu,

U slucaju da Kalina potpuno poludi i ostane i dogodine po meni bi mogli u sezonu da udjemo i sa samo jednim pojacanjem na poziciji 2 ali extra kvaliteta i da se sibamo sa svima bez straha.

 

Nije nesto vazno, ali me bas zanima zasto svi Lazica stavljaju na 2 kad on to ne igra vec valjda 10 godina. Cista trojka. Sa druge strane Dobric igra dvojku vec godinu dana, a ljudi ga valjda po navici stavljaju na tri. 

 

Isto i za Mitrovica. Pre ce Petrusev sa svojim sutem da bude 4 kad su zajedno na terenu nego Mitrovic.

Edited by Everlook
Link to comment
Share on other sites

Svi bruje o tom Petrusevu. Mnoge novine piše o tome da se čeka samo zvanično saopstenje Čovića. Molim upućenije forumase da kažu da li ima imalo istine u tome ili je to samo obmanjivanje.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Crni said:

Cini se da bojkotuje i Zeljka.

Uloga koju ima sada kod zeljka i ono sto je on znacio za nas tim u toj sezoni su nebo i zemlja pod jedan, pod dva mislim da je Zeljko morao zbog nekog kontinuiteta da ostavi nekog iz proslogodisnjeg tima i da je isao logikom od najgoreg prema manje losem igracu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Svi bruje o tom Petrusevu. Mnoge novine piše o tome da se čeka samo zvanično saopstenje Čovića. Molim upućenije forumase da kažu da li ima imalo istine u tome ili je to samo obmanjivanje.

Šarac se oglasio na Tviteru.

Mada nadzorni odbor uvek poslednji sazna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...