Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Just now, pantelia said:

Ma jebite se...

 

Bilo mi jasno kad je Vilbekin dao onu slucajnu trojku da nece da izadje na dobro.

 

 

Ne nerviraj se, jel si gledao raspored Makabija, oni su sigurno sesti, idu na minimum 15 pobeda

Sutra ocekujem poraz, mi smo bez Lazica i Holinsa duplo golo, plus videli smo da je atmosfera u ekipi narusena kad je Kalinic iznapusavao Luku Mitrovica...Dejo Radonjic vec zna da odlazi na kraju sezone i tesko on tu moze da uspostavi autoritet, Kalinic radi sta hoce ( ja licno mu nikad necu oprostiti sto se zalaze za nezavisno Kosovo, ma koliko dao poena za Zvezdu)... Ali i bolje da sutra zavrsimo sa pricom oko top 8 i da se usmerimo na Abu, jer bogami parni valjak sa Zeljkom se zahuktao, i to ako prvo prodjemo neugodnu Olimpiju koja se dize...ne znam izgleda mi da ce ove sezone sve doci na naplatu i da cemo se tako raspasti pa sledece sezone lizati rane u evrokupu, mada bi za klub naseg renomea realno bilo da igramo Fibinu Ligu sampiona, nekako je to nasa mera, da se ne lazemo...Ipak se nadam da mozemo pobediti sutra, ali tesko bogami..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bodie said:

Pravo čudno treba da se desi da bismo ušli u playoff. Boriti se pa šta bude, tu smo jači smo.

Kako cudo, ja gledao juce Nebojsu, kaze mi bi bili u top 8 i da nisu izbacili ruske klubove

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Eeeeeeeee sad je sve jasno, mogao si odmah da napomenes ovo 

Pa realno, ovamo nam smetaju kad Hrvati i Muslimani igraju za Zvezdu, pa smo tako terali i Omica i trenera vaterpolo kluba jer je Hrvat, a sto nam se Kalinic zalaze za nezavisno Kosovo to nema veze, jel, eto kakvi smo licemeri... Mada ima negde i kosmicke pravde da pristalica nezavisnog Kosova igra u klubu coveka koji je pokrao pare sa tog istog Kosova... E moja Zvezdo sta si docekala 😔😔😔

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stefqw said:

Pa realno, ovamo nam smetaju kad Hrvati i Muslimani igraju za Zvezdu, pa smo tako terali i Omica i trenera vaterpolo kluba jer je Hrvat, a sto nam se Kalinic zalaze za nezavisno Kosovo to nema veze, jel, eto kakvi smo licemeri... Mada ima negde i kosmicke pravde da pristalica nezavisnog Kosova igra u klubu coveka koji je pokrao pare sa tog istog Kosova... E moja Zvezdo sta si docekala 😔😔😔

Hajde smanji dozivljaj malo veceras

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stefqw said:

Pa realno, ovamo nam smetaju kad Hrvati i Muslimani igraju za Zvezdu, pa smo tako terali i Omica i trenera vaterpolo kluba jer je Hrvat, a sto nam se Kalinic zalaze za nezavisno Kosovo to nema veze, jel, eto kakvi smo licemeri... Mada ima negde i kosmicke pravde da pristalica nezavisnog Kosova igra u klubu coveka koji je pokrao pare sa tog istog Kosova... E moja Zvezdo sta si docekala 😔😔😔

Ljudi oće li neko da ugasi ovog mutanta? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stefqw said:

Pa realno, ovamo nam smetaju kad Hrvati i Muslimani igraju za Zvezdu, pa smo tako terali i Omica i trenera vaterpolo kluba jer je Hrvat, a sto nam se Kalinic zalaze za nezavisno Kosovo to nema veze, jel, eto kakvi smo licemeri... Mada ima negde i kosmicke pravde da pristalica nezavisnog Kosova igra u klubu coveka koji je pokrao pare sa tog istog Kosova... E moja Zvezdo sta si docekala 😔😔😔

Kome to nama smetaju? Ja nemam nikakve probleme sa bilo kojom nacionalnoscu a jos manje imam problem sa bilo kakvim stavovima pojedinaca pa da l' oni bili sportisti ili ne.  Ja zapravo sad kad te citam, pitam se zasto ti uopste gledas kosarku kad su je izmislili Amerikanci a  oni su nas bombardovali, nemoj da budes licemer, batali  americku izmisljotinu zvanu kosarka. A mogao bi i fudbal da batalis s' obzirom da je potekao u Engleskoj a oni su nas takodje bombardovali. Licemerno je  da ti smetaju Hrvati a Amerikanci ne

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Setite se 2011 said:

Tačnije 5:41 do kraja je bilo 74-65 . Real nije dao ni jedan koš od tada

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Zamisljam koliko bi se ovde opljunuo Dejo i tim da se nama tako nesto desi. :D

 

Napisalo bi se 100 strana. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Kome to nama smetaju? Ja nemam nikakve probleme sa bilo kojom nacionalnoscu a jos manje imam problem sa bilo kakvim stavovima pojedinaca pa da l' oni bili sportisti ili ne.  Ja zapravo sad kad te citam, pitam se zasto ti uopste gledas kosarku kad su je izmislili Amerikanci a  oni su nas bombardovali, nemoj da budes licemer, batali  americku izmisljotinu zvanu kosarka. A mogao bi i fudbal da batalis s' obzirom da je potekao u Engleskoj a oni su nas takodje bombardovali. Licemerno je  da ti smetaju Hrvati a Amerikanci ne

Ni ja nemam problem sa bilo cijom nacionalnoscu, ali Delije ocigledno imaju, sto slucajevi Alena Omica i ovog hrvatskog vaterpolo  trenera jasno pokazuje....Sa druge strane, Zvezda je jedan od 4 stuba srpstva, i sad ce tu da igra Kalinic koji propagira nezavisno Kosovo, to mi nije u redu, mada ja od 2011. kk Zvezdu sve manje osecam kao svoju, jer je ocigledno da je to privatna prcija porodice Covic... Zato kazem nekako je i logicno da siptar Kalinic igra za Covica koji je pokrao i unesrecio narod dole

  • Ha-ha 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Mozda vama smeta istina, ali ja apelujem na sve da ukljucimo mozak i mislimo svojom glavom i objektivno sagledavamo stvari, a ne da vucibatina Covic uvek moze da nam proda spin, kako bi mi svakako bili na pragu top8 i da nisu izbacili ruske klubove, ali kako je nasa igracka legenda Sale Obradovic neprijatelj kluba... Te lazi i spinovi ne bi trebalo da prolaze ni medju klosarima u Zelezniku a kamoli medju nasim navijacima... Pa smo dosli do toga da su danas psihopate i lopovi poput Vucica , Terzica i Covica personifikacija nekada slavne i velike Crvene Zvezde...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stefqw said:

Ni ja nemam problem sa bilo cijom nacionalnoscu, ali Delije ocigledno imaju, sto slucajevi Alena Omica i ovog hrvatskog vaterpolo  trenera jasno pokazuje....Sa druge strane, Zvezda je jedan od 4 stuba srpstva, i sad ce tu da igra Kalinic koji propagira nezavisno Kosovo, to mi nije u redu, mada ja od 2011. kk Zvezdu sve manje osecam kao svoju, jer je ocigledno da je to privatna prcija porodice Covic... Zato kazem nekako je i logicno da siptar Kalinic igra za Covica koji je pokrao i unesrecio narod dole

Neko je napisao "fegeltijin mali" ali ovo meni vise lici na "panticev mali" plus rsb na max.

Kakav crni stub srpstva?! Prozivanje kalinica sto je rekao da je dal za podelu dal za nezavisno nema smisla, to je njegovo licno misljenje, ja garantujem da ovde ima i onih koji su za nezavisno i za podelu a i da uletimo na kosovo, ali ovo nije mesto za takve stvari, nek se otvori tema na forumu vezano za kosovo pa cemo tamo o tome raspravljati.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, stefqw said:

Ni ja nemam problem sa bilo cijom nacionalnoscu, ali Delije ocigledno imaju, sto slucajevi Alena Omica i ovog hrvatskog vaterpolo  trenera jasno pokazuje....Sa druge strane, Zvezda je jedan od 4 stuba srpstva, i sad ce tu da igra Kalinic koji propagira nezavisno Kosovo, to mi nije u redu, mada ja od 2011. kk Zvezdu sve manje osecam kao svoju, jer je ocigledno da je to privatna prcija porodice Covic... Zato kazem nekako je i logicno da siptar Kalinic igra za Covica koji je pokrao i unesrecio narod dole

 

Bold 1: Zvezda je klub za koji su u vreme najvecih uspeha igrali igraci svih nacionalnosti, a ti i ostala ekipa sa severa mozete samo da ga duvate i da se cesljate kao Kralj Petar

 

Bold 2: Nikola Kalinic je jedan od najboljih evropskih igraca koji je dosao da igra za KK Crvena Zvezda u naponu snage, a onaj ko ga naziva siptarem moze da pogleda drugi deo bolda 1.

 

sportski pozdrav

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pantelia said:

 

Bold 1: Zvezda je klub za koji su u vreme najvecih uspeha igrali igraci svih nacionalnosti, a ti i ostala ekipa sa severa mozete samo da ga duvate i da se cesljate kao Kralj Petar

 

Bold 2: Nikola Kalinic je jedan od najboljih evropskih igraca koji je dosao da igra za KK Crvena Zvezda u naponu snage, a onaj ko ga naziva siptarem moze da pogleda drugi deo bolda 1.

 

sportski pozdrav

 

 

Ama Kalinic kad je izjavio da se zalaze za nezavisno Kosovo, vise ga niko nije zvao ni u reprezentaciju zbog toga, sto je i normalno jer time krsi ustav Republike Srbije... A ako cemo realno, Zvezda je jos od osnivanja vise bila "nacionalisticki" klub sirokih narodnih masa, dok je Partizan uvek imao manje navijaca, ali su bili probraniji, intelektualci su navijali za njih, bili su nekako uvek avangarda i vise kosmopolitski klub od naseg...Sportski pozdrav

  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...