Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Pa da, nije da je nesto osvojio tamo i da je zasluzio to, 100% je zbog WC...

Film je snimljen pre mesec dana i naslov filma je "Povratak" , tako da je jasno na sta se to odnosi

A i bas je Evroliga luda da joj najbolji trener u istoriji igra Evrokup, plus sto Partizan ima u ekipi i zvezde poput Pantera a i najvece mlade evropske talente, a mi igramo najruzniju "rukometnu" kosarku u Evroligi... Tako da nemojte se izbezaditi da iako osvojimo Aba, ostanemo bez Evrolige

  • Like 3
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wesley Sneijder said:

Nema sanse da se odnosi na povratak cuvenog trenera u klub sa kojim je osvojio svoju prvu titulu u EL od rekordnih 9, nego je 100% najava dobijanja WC. 

Odnosi se na povratak Obradovica u Evroligu, stvarno ne poznajes kosarku, ako mislis da Partizan nece igrati Evroligu sledece sezone,sve i da ne osvoje nista

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wesley Sneijder said:

Ista prica bila proslo leto, godinu dana pre toga za Virtus... Ali nesto se ne secam da smo igrali protiv njih ovih godina u EL, strucnjak, pa te molim da mi pokazes rezultate tih utakmica? 

 

 

Za Virtus nije postojao nacin da dobije wc prosle sezone...a evo razmisli logicno, da si ti Evroliga i da imas pravo da das WC jednom klubu iz Aba lige, kome bi dao? Ej bre to je Zeljko Obradovic, pa Zeljkova tabla za crtanje ima vecu istoriju od naseg kluba, daj nemoj zajebavati...

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Djordi effect: Od dva direktna i jednog u kvalifikacije, ABA spala na nula garantovanih mesta.

Kada smo imali dva u EL , EL je brojala 24 kluba, pa se smanjilo na 16, pa povecali na 18.

 

Neuporedivo.

 

Vise puta sam pisao, da ARENA placa TV prava kao sto je pljunula za Premijer ligu u fudbalu videli bi vi koliko bi imali timova sa A licencom. Sport klub je otkupio prava od EL za 400.000 eur godisnje, od cega smo mi dobijali 50 %. Poslednje dve godine od EL smo dobili na ime TV prava 500 k eur.
 

Bez ruskih klubova sledece godine nigde ne pise da ce ta tri mesta zauzeti tri nova predstavnika, i ovako i onako se zale svi treneri na zgusnut raspored, mozda od tri isklljucena 1 je sa A LICENCOM, samo za tog sa A licencom nadju zamenu ,  jedan je dobio licencu na par godina (zbog para) a jedan je kao pobednik finalista dobio WC. 

Sto znaci, da ce sledece sezone ako ostane ovaj format od 18 klubova,  ABA liga i dalje imati predstavnika u  EL, a za ta dva preostala mesta bez ruskih klubova mozda ce dati finalistima EC ( bez obzira na plasman Monaka) i mozda jedna pozivnica mimo bilo kakvih uspeha na terenu ( umesto ZENITA).
Taj poziv opet zavisi koji klubovi zavrse u finalu Ec, gde teoretski mogu biti i Cankov "Dekubitis" i Alimipijev tuti fruti. Da li su oni realni ucesnici EL sledece sezone sve i da osvoje?

 

Da li ce ostati ovaj format od 18 klubova, niko to jos uvek ne zna. 

Ako osvojimo ABA sigurni smo ucesnici bez obzira na KKP., 

 

Neko je u ovoj EL skoro 10 godina a neko vise od 10 godina  i ne zna jos uvek email EL te stoga ne  moze da posalje finansijske izvestaje. Mogu filimovi do sutra da se snimaju ali ako EL otvori i dodje do tih cuvenih knjiga od "buduceg" osvajaca  svih takmicenja minus KRK, imace sta da vidi, tj ne vidi.

Edited by Šarac
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

A sto nije imao Virtus nacin da dobije WC, a dobila Alba pre par godina? Sta obavezuje EL da mora klub iz ABA da je igra, zar im nije lakse bilo da ih ubace umesto nas? Kako je Zenit dobio WC onda? 

 

Ove gluposti oko Obradoviceve table ili toga da je sramota da zvezda poput Pantera igra EC nisu ni vredne komentara.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wesley Sneijder said:

A sto nije imao Virtus nacin da dobije WC, a dobila Alba pre par godina? Sta obavezuje EL da mora klub iz ABA da je igra, zar im nije lakse bilo da ih ubace umesto nas? Kako je Zenit dobio WC onda? 

 

Ove gluposti oko Obradoviceve table ili toga da je sramota da zvezda poput Pantera igra EC nisu ni vredne komentara.

Pa Evroliga jos uvek zeli jedan klub sa ovih prostora, a nisu u obavezi da to mesto daju sampionu ABA, vec mogu bilo kom klubu iz ABA, naravno da su davali nama, dok je za Partizan igrao Vrabac i kompanija, ali ljudi jeste li vi svesni koliko je Zeljko Obradovic veliki, nezamislivo je da on ne igra Evroligu

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Evo zamisljamo ove sezone kako ne igra, pa veliki je i Spanulis pa eto covek za penziju i nije za El nezamislivo da ne igra

Zeljko + sampion Evrope Partizan+ u klubu zvezde poput Pantera i Lideja, plus ko zna kakve jos zvezde dolaze u Partizan na leto+ najveci mladi talenti Evrope+ svaku tekmu puna Arena 20.000 ljudi....i kome bi ti dao WC... Uostalom zivi bili pa videli, ja vam kazem Partizam je u Evroligi sledece sezone sugurno, a mi verovatno ako ne budu igrali ruski klubovi

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Sa druge strane mi smo neatraktivan tim, sa skromnim budzetom,sa siroj publici anonimnim igracima, tim poznat po ruznoj kosarci i rukometnoj odbrani, negledljivi siroj publici u Evropi, 10 godina igramo Evroligu nikakav zapazen rezultat, nemamo ama bas nijednog mladog talenta, tako da mi protiv Partizana u trci za WC nazalost nemamo sanse... A to je pitanje i za nase rukovodstvo sta je radilo zadnjih 10 godina da bi danas dosli do ove situacije

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefqw said:

Zeljko + sampion Evrope Partizan+ u klubu zvezde poput Pantera i Lideja, plus ko zna kakve jos zvezde dolaze u Partizan na leto+ najveci mladi talenti Evrope+ svaku tekmu puna Arena 20.000 ljudi....i kome bi ti dao WC... Uostalom zivi bili pa videli, ja vam kazem Partizam je u Evroligi sledece sezone sugurno, a mi verovatno ako ne budu igrali ruski klubovi

 

   Ajde još neki post o Željkovoj veličini za nas koji košarku pratimo od 2011-te 😏 

 

    O budućnosti Evrolige ima mnogo nepoznanica ... učešće ruskih timova , finansiranja , haosom sa brojem utakmica  koji nikome ne odgovara , fiba vs Euroliga ...

 

     

 

    

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Setite se 2011 said:

 

   Ajde još neki post o Željkovoj veličini za nas koji košarku pratimo od 2011-te 😏 

 

    O budućnosti Evrolige ima mnogo nepoznanica ... učešće ruskih timova , finansiranja , haosom sa brojem utakmica  koji nikome ne odgovara , fiba vs Euroliga ...

 

     

 

 

    

 

Ja samo realno sagledavam situaciju, bez navijackih strasti, a gospodin sa snimka je najodgovorniji sto mi stagniramo gotovo 10 godina, lako je bilo dok su u Partizanu bili Vrapci i Boze Djumici i Pusice

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, stefqw said:

Ja samo realno sagledavam situaciju, bez navijackih strasti, a gospodin sa snimka je najodgovorniji sto mi stagniramo gotovo 10 godina, lako je bilo dok su u Partizanu bili Vrapci i Boze Djumici i Pusice

Mislim da si dovoljno trolovao, dosadan si.

  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stefqw said:

Ja samo realno sagledavam situaciju, bez navijackih strasti, a gospodin sa snimka je najodgovorniji sto mi stagniramo gotovo 10 godina, lako je bilo dok su u Partizanu bili Vrapci i Boze Djumici i Pusice

 

 Možda si "realan" ali ja bih rekao da slabo pratiš kkcz i šta se dešavalo proteklih 10 godina , inače najuspešnijih u  istoriji kk Crvena zvezda ... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@stefqw ja te molim da ovu temu ne spamujes sa velicanjem "najboljeg trenera evrope" ovakvo potenciranje obraefekta ni grobari ne rade bukvalno, pisi na njihovoj temi, velicaj, radi sta god hoces al nema potrebe za zivciranjem ljudi ovde. Druga stvar idu nam jako bitne utakmice ti ovde pricas o njima, bolje o tome razmisljasti a ne o necemu gde ima sto ali.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Šarac said:

Mislim da si dovoljno trolovao, dosadan si.

Ajde ti se ne javljaj, ti si podguzna muva Nebojse Covica, i to svi ovde znaju... Tako da tvoji postovi su i pristrasni i neobjektivni, dobio si svoju apanazicu od gazda Cove i cuti bolje ti je, takvi kao ti Zvezdi nikad dobro Zvezdi nisu mislili, da ti sutra Covic preuzme neki drugi klub, ti bi za njega navijao

  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...