Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

24 minutes ago, Wingwalker said:

Čime to planiramo da iznenadimo Albu...? U zadnja 4 susreta nismo uspeli ni da se približimo tesnoj završnici. Napadali smo tu njihovu zonu sa znatno rasnijim šuterima...Beron, Lojd i prodornijim ballhandlerima...Lorenzo.

Najlošije izgledamo upravo protiv njih a ne možemo ni na Aita više da se vadimo...baš se sekiram.

 

zakonom velikih brojeva:default_coffee:

 

-nikad nismo pobedili u berlinu

-imamo 6 uzastopnih poraza protiv njih

-oni kompletni, mi ne kompletni

 

tako da ono, ako zanemarimo ovo pobrojano gore, sve je na nasoj strani:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

mrtvi armani, protiv nas nisu odustali ni na -20 a vamo cim makabi otisao na 10 razlike, predali se..

obrni okreni nema nista od ovoga, mi sa povredjenima, protivnicima se bas protiv nas svi vracaju, plus se ni ostali rezultati ne poklapaju..

Kad smo to Armanija vodili 20 razlike 😁

 

U oba meca su nas relativno lagano dobili. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, n4l1m said:

mrtvi armani, protiv nas nisu odustali ni na -20 a vamo cim makabi otisao na 10 razlike, predali se..

obrni okreni nema nista od ovoga, mi sa povredjenima, protivnicima se bas protiv nas svi vracaju, plus se ni ostali rezultati ne poklapaju..

 

Pomesao si ti nesto, Monaco nas je dobio nakon sto su gubili 20 razlike, Armani nas je lagano dobio oba puta.

 

Kako god, hajde da vidimo kako stojimo - Alba, Bayern, Zalgiris u gostima, pa Efes kod kuce. Ostali konkurenti:

 

Fenerbahce(9-13): Baskonia, Barcelona, Maccabi u gostima, Alba, Bayern, PAO kod kuce - realno je da ugrabe 4 pobede sto znaci da moramo da dobijemo dve ako hocemo da zavrsimo iznad njih.

Monaco(11-13): Oly, Baskonia, Alba kod kuce, Armani u gostima - najmanje dve pobede, ako tako ostane trebace nam tri pobede da bi bili iznad njih.

Bayern(12-11):  Sa nama kod kuce, Armani, Real, Efes, Fenerbahce u gostima - tesko da mogu ikoga da pobede osim nas, sto znaci da smo sa pobedom kod njih 99% u TOP 8.

Maccabi(12-11): Real, Asvel, Fener kod kuce, Barca i PAO u gostima - bas bi bilo dobro kada bi oni mogli jos negde da kiksnu, ali realno je da zavrse na 15 pobeda.

 

Dakle, sve cetiri pobede nam skoro sigurno obezbedjuju 6. mesto (i susret sa bracom u TOP 8), sa druge strane, ako izgubimo od Bayerna verovatno cemo morati da dobijemo i oba gostovanja i Efes.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, n4l1m said:

nek sarac potvdi ili demantuje, a znano je koliko se on i ja "gotivimo":default_coffee:

 

ne mora, zna se da kod nas svi igraju za topli obrok a ujutru rukama grebu kolena da budu krvava jer sistem opruge. 

 

nije uvek lako ali je lepo navijati za tu tvoju zvezdu. ako su ruze procvetace. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

ne mora, zna se da kod nas svi igraju za topli obrok a ujutru rukama grebu kolena da budu krvava jer sistem opruge. 

 

nije uvek lako ali je lepo navijati za tu tvoju zvezdu. ako su ruze procvetace. 

pomesao si mi sa nekim i to ozbiljno...

di sam kazao da u zvezdi igraju za crkavicu?

kazao sam citiram "jedino kalina kod nas ima veci ugovor od onog koji tristan ima u partizanu"

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, n4l1m said:

nek sarac potvdi ili demantuje, a znano je koliko se on i ja "gotivimo":default_coffee:

Ne znam plate kod njih.

 

Ne znam sta podrazumevas pod platu.

 

Neto na blagajni ili neto na blagajni plus stan,kola,i obestecenje od 250.000 eur.

 

Ili su ga dobili za dzabe i NBA trening kompenzacija sve  KKPu kada ode u NBA.

Realu nista jer nisu prepoznali talenat. 

 

 

Kada to izvuces onda mogu da ga uporedim sa nasim "milionerima"

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, n4l1m said:

fun fact

samo tristanov ugovor u partizanu bi bio drugi najveci kod nas, odnosno jedino kalina kod nas ima vecu platu od njega, pa vi racunajte kakva cuda radi radonjic kao i sami igraci jelte..:default_coffee:

Jbg. Ja vidim u Zagrebu na našem dresu reklamu Milenijum tima, firme iz vrh naprednjačkog kartela, pomislim ima para. Šarac kaže sića, čisto dase kaže da su dali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Najteža dvorana u kojoj sam igrao je u Beogradu, domaći teren Crvene zvezde. Svi tamo stoje i zajedno pjevaju, nešto neverovatno i nešto što treba doživeti", izjavio je Serhio Ljulj.

 

 

Edited by Čvarkov
  • Like 17
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...