Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Teško da može netko kvalitetno odmijeniti Hollinsa u defanzivnom segmentu. pogotovo ne Dobrić i Đoni , koji su po meni naši najslabiji defanzivci. Ofanzivno to je već druga stvar iako je i tu Austin pokazao nemali napredak u odnosu na one igre s početka sezone. Jednostavno igrač za kojeg ti se čini da ga ima svugdje. Da se pomolimo za njegovo zdravlje i da nam se vrati što je prije moguće a da pritom naravno  ne rizikuje pogoršanje povrede preranim  povratkom na parket. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

sa povredom hollinsa, opada i ono malo sanse sto smo imali za top8..

najbolji defanzivac, bitan za tranziciju, skracuje nam se rotacija, a i poceo je konstano da prelazi 10+ppg uz dobre procente..

pri tom sve su nam gostovanja protiv ekipa koje inace retko i kuci dobijamo i koji imaju odlican protok lopte(alba, bayern, zalgiris), tako da je tu izostanak holinsa ozbiljan hendikep..

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

povreda kolena je uvek zajebana stvar, makar u smislu da zahteva proper odmor (a ako je dilema između operacije & mirovanja, jasno je da je to tarme zajebano)

u tom svetlu, jebeš hollinsa & top8 = ako se on oporavi za metar dana, to će i dalje biti pobeda za zvezdu. a i za njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

povreda kolena je uvek zajebana stvar, makar u smislu da zahteva proper odmor (a ako je dilema između operacije & mirovanja, jasno je da je to tarme zajebano)

u tom svetlu, jebeš hollinsa & top8 = ako se on oporavi za metar dana, to će i dalje biti pobeda za zvezdu. a i za njega.

sve to stoji, samo da ne bude na kraju, mesec dana mirovanja i onda operacija...

ja sam prvi kazao i milion puta ponavljao zasto se ne dovodi zamena za vajta, posto ce od njega neki doprinos moci da se ocekuje tek u plej ofu aba lige ako i tada..

a to je range od 6-7 meseci,  i tu je ss i medical stozer napravio ozbiljan fail, kao sto i iz prilozenog vidimo.. a ako se setimo, izjave nakon povrede vajta su bile da nema potrebe da se dovodi zamena posto se vraca za 2 meseca..

a ako ja kao laik znam da te ne moze biti pre 6-7 meseci, onda da ga jebem..

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, n4l1m said:

sve to stoji, samo da ne bude na kraju, mesec dana mirovanja i onda operacija...

 

que sera, sera. te stvari zaista ne možeš predvideti unapred.

 

a to da imamo spremnu zamenu svaki put kada se neki igrač koji je bitan povredi, je nešto što može sebi da priušti real, cska, barca, armani, efes itd. mi nismo u tom registru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

que sera, sera. te stvari zaista ne možeš predvideti unapred.

 

a to da imamo spremnu zamenu svaki put kada se neki igrač koji je bitan povredi, je nešto što može sebi da priušti real, cska, barca, armani, efes itd. mi nismo u tom registru.

ni izbliza problemitka o kojoj pricamo..

vajt je bio jedina cetvorka, a od centara smo imali luku i kuza, i tradicionalno trazili prvog centra.. a mi ne da nismo doveli centra koji bi nam trebao i bez povreda vajta, vec ga nismo doveli ni u sitaciji gde se znalo da nam se prva cetvorka sjebali fakticki do kraja sezone. 

tako da manite te spinove o zamenama za svakog igraca koji se povredi.

 

edit:

da je tada dovedena jedna 4/5 mi bi sada imali 3-4 pobede visem u el, i vec bi bili u top8 i imali bi taj luksuz da cekeamo holinsa mesec dana..

Edited by n4l1m
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

a šta je davidovac, plejmejker?

 

i ja bih voleo da imamo roster kao u nba ligi - neko ti se duže povredi, ti ubaciš dva igrača iz g league i furaš ih po 10odnevnom ugovoru. opet kažem, nit' je ista liga, nit' mi imamo te mogućnosti.

i deda i dobric su usli sa povredama u sezonu.. i znalo se da ce  im trebati min mesec dana..

i pored toga i pored povrede vajta, opet nije dovedena jedna 4/5, to je neozbiljno za nekog ko ima kakve takve ambicije.

tako da kao sto rekoh taj spin ne prolazi.

mi smo trazili centra sve i da su svi zdravi, a on nije doveden cak ni pored povrede vajta, i sto u sezonu ulazimo sa 3-4 povredjena igraca.,

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, n4l1m said:

ni izbliza problemitka o kojoj pricamo..

vajt je bio jedina cetvorka, a od centara smo imali luku i kuza, i tradicionalno trazili prvog centra.. a mi ne da nismo doveli centra koji bi nam trebao i bez povreda vajta, vec ga nismo doveli ni u sitaciji gde se znalo da nam se prva cetvorka sjebali fakticki do kraja sezone. 

tako da manite te spinove o zamenama za svakog igraca koji se povredi.

Pa evo ti vec sada smatras da moramo imati zamenu za |Hollinsa jer eto povredio se sa ovi sto ga menjaju nisu ui ni do kolena na obe strane terena.
Mrzi me da listam upise ali je koliko se secam  tamo negde sredinom decembra Hollins bio prvi za odstrel i prizivao se Freeman, Andjusic, bilo koji igrac sa ADE koji zna pogoditi otvorenu trojku.Jebo odbranu, stranac tamnije boje koze ne sme biti igrac da igra samo odbranu vec da plodi u napadu. 

Ajmo dalje, Pefi koji ce nam moj,  a posle osvajanja KUPa I njegove povrede, kada ce se on vratiti, raspadaju nam se ova dva na playu.

Zirbesa niko ne priziva nazad srecom, White bi ove igrao prikazivao sve i da se nije povredio, mozda za koji procenat bolji dve godine je vec u ozbiljnom kanalu, tako da  bila je kocka , kocka je pala da ga imamo ovakvkog sa manjkom samopouzdanja i dozom straha. Izgleda kao uplasena srna u odnosu na ove nase ostale, na oba strane terena, Igra protiv Pao tamo je po meni slucajnost,mozda malo i iz inata i sto su ostali izgledali kao puki turisti. 

 

Koga smo morali jos dovesti,  umesto Vanilice smo morali nekoga da ga menjamo kada izvodi slobodna, bacanja, morali smo svakako i jednu zamenu za Dzonija , naravno nikada ne treba zaboraviti da DEDA do nove godine qrzu nije valjao, i da je protiv UNIXA u Pioniru dobio salvu zvizduka posle dva promasena slobodna bacanja, teran je vec tada u FMP.Jer ko bolje zna sta nam treba od uvek objektivnih semenkara. Imamo li mi jednog igraca da mu nije trazena zamena ove godine??

Istupi tastaturu, ali svakako da smo doveli Petruseva, Pane, Fremana, zadrzali Loyda, Berona i ostale mamojebce od gore pobrojanih luzera, vec bi slavili F4, ovako nam trebaju dve pobede od mogucih 5 da ipak udjemo. Realnost? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Pa evo ti vec sada smatras da moramo imati zamenu za |Hollinsa jer eto povredio se sa ovi sto ga menjaju nisu ui ni do kolena na obe strane terena.
Mrzi me da listam upise ali je koliko se secam  tamo negde sredinom decembra Hollins bio prvi za odstrel i prizivao se Freeman, Andjusic, bilo koji igrac sa ADE koji zna pogoditi otvorenu trojku.Jebo odbranu, stranac tamnije boje koze ne sme biti igrac da igra samo odbranu vec da plodi u napadu. 

Ajmo dalje, Pefi koji ce nam moj,  a posle osvajanja KUPa I njegove povrede, kada ce se on vratiti, raspadaju nam se ova dva na playu.

Zirbesa niko ne priziva nazad srecom, White bi ove igrao prikazivao sve i da se nije povredio, mozda za koji procenat bolji dve godine je vec u ozbiljnom kanalu, tako da  bila je kocka , kocka je pala da ga imamo ovakvkog sa manjkom samopouzdanja i dozom straha. Izgleda kao uplasena srna u odnosu na ove nase ostale, na oba strane terena, Igra protiv Pao tamo je po meni slucajnost,mozda malo i iz inata i sto su ostali izgledali kao puki turisti. 

 

Koga smo morali jos dovesti,  umesto Vanilice smo morali nekoga da ga menjamo kada izvodi slobodna, bacanja, morali smo svakako i jednu zamenu za Dzonija , naravno nikada ne treba zaboraviti da DEDA do nove godine qrzu nije valjao, i da je protiv UNIXA u Pioniru dobio salvu zvizduka posle dva promasena slobodna bacanja, teran je vec tada u FMP.Jer ko bolje zna sta nam treba od uvek objektivnih semenkara. Imamo li mi jednog igraca da mu nije trazena zamena ove godine??

Istupi tastaturu, ali svakako da smo doveli Petruseva, Pane, Fremana, zadrzali Loyda, Berona i ostale mamojebce od gore pobrojanih luzera, vec bi slavili F4, ovako nam trebaju dve pobede od mogucih 5 da ipak udjemo. Realnost? 

ne znam sta se bacas?

jer treba da ti vadim 5-6 postova gde sam u trenucima kad ga je vecina terela, pisao da ne postoji bolji fit od hollinsa za radonjica, jel hoces?

vajt je bio medju dvojicom najboljih po prikazivanom na pripremnim..

i nigde ni sada nisam bio rekao da treba za mena za hollinsa, vec da je bila dovedena zamena za vajta, gde se svakako i trazio prvi centar, a nit je dovedena zamena nit centar, mi bi sada imali luksuz da cekamo hollinsa mesec dana.

koji deo ti nije jasan?

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, n4l1m said:

ne znam sta se bacas?

jer treba da ti vadim 5-6 postova gde sam u trenucima kad ga je vecina terela, pisao da ne postoji bolji fit od hollinsa za radonjica, jel hoces?

vajt je bio medju dvojicom najboljih po prikazivanom na pripremnim..

i nigde ni sada nisam bio rekao da treba za mena za hollinsa, vec da je bila dovedena zamena za vajta, gde se svakako i trazio prvi centar, a nit je dovedena zamena nit centar, mi bi sada imali luksuz da cekamo hollinsa mesec dana.

koji deo ti nije jasan?

 

Gde si procitao da sam napisao da si ti trazio zamenu za Hollinsa, vecina je trazila. 
Za White si trazio, ali se trazila i petica tokom njegove povrede, pa bi dolaskom 5 ice, Luka se spustio na 4, gde smo vec imali, Davidovca, Kalinica, Simonovica, znaci 4 igraca koji mogu na 4, uz to na pocetku sezone i Popovic je bio registrovan za ABA I EL koji samo na 4 moze.. Sve i da se dovela ta famozna 4ka, ko bi izvisio od ovih nabrojanih, gde bi ih, ako si se odrekao Popovica i Simonovica? I DEDA bi onda zavrsio na transfer listi kada se White vratio. Nije nama prvom delu faliio samo White, falili su nam i Dobric, DeDa, Dzoni, Holins van forme, znaci trebali smo ih sve menjati, a ne samo po tvojoj racunici dovesti rezervnu 4ku za Whitea, a vec ih imas pun kamion u rosteru na toj poziciji.

Neko je vec napisao, nismo Real i Cska da imamo van 12 igrace koji imaju preko pola miliona po sezoni i koji bi bili nosioci timova u donjem delu EL.
Da ne navodim imena igraca koji su van 12 u Realu, Barsi, Efesu, Cska. 
 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Wingwalker said:

Oćemo li tu Albu više da tresnemo...kako god ? Omiljena smo im kučka zadnje dve sezone i to bez obzira ko su nam treneri. Prodju nam kroz ruke u tom periodu CSKA, Real, Barsa, Oly...ali Alba nikako.

Reaal prodje, Alba nikako

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, uini said:

povreda kolena je uvek zajebana stvar, makar u smislu da zahteva proper odmor (a ako je dilema između operacije & mirovanja, jasno je da je to tarme zajebano)

u tom svetlu, jebeš hollinsa & top8 = ako se on oporavi za metar dana, to će i dalje biti pobeda za zvezdu. a i za njega.

 

Pa TOP 8 je za vise od mesec dana - ako ce da odsustvuje vise, onda je najbolje da zavrsi sezonu, ako nije toliko ozbiljno, onda ne vidim razlog zasto ne bi bio fit za te meceve.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...