Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

I dalje je sve ovo dosta kilavo. Energija nije dovoljna, mora nesto i da se zna, pa uigra i tako.

 

Prelako nas prolaze u odbrani, mucimo se jos uvek sa zastitom obruca i generalno nije to jos ni blizu da ”legne”.

 

Napad poprlicno nedefinisan i nepovezan, kontre su blago receno tragicne, a kada Zvezda podigne radnu temperaturu to ce sve biti 30% losije. Cini mi se da jos uvek ne koristimo maksimalno sirinu rostera koji imamo, niti specijalizaciju pojedinaca.

 

Iz ove perspektive, bez magicnog stapica deluje da u finalnoj seriji nemamo sta da trazimo. Osim, ako, Obradovic.

 

Ajmo crno-beli!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

slabo pratim sporta u poslednje vreme, pa i ovo, ali moram da dam stručnu izjavu da je slabo ovo

 

premala razlika kad uračunaš kakvu smo partiju Avramovića imali, najbolje da će neko tako da ubacuje 30+ svaku tekmu maltene bez promašaja

 

imamo tako ozbiljne nalete gluposti da je to neverovatno, onih par sekvenci sa uzimanjem skoka posle njihovih bacanja, Kalinin tip-in, hteo sam sebi da iskopam oči

 

nažalost ovo liči na onu poslednju konkurentnu sezonu pod Duletom, borimo se mi, dobijemo nešto tu i tamo, ali kad dođe ono glavno oni nas dobiju

 

videćemo, ja se svakako nadam da jedem govna ovako bez gledanja

 

e i da, možda nije mesto, ali skoknuo do komšijske lajv teme, neke stvari se nikad ne menjaju - kad god ih izjebemo, sudije su ih uništile :classic_biggrin: mislim svi smo mi navijači ostrašćeni, ali ono je baš whole new level

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nije realno da Zvezda u ligi gde je Čovićev zet predsednik izgubi bilo koju do kraja. Osim protiv Budućnosti, nemaju ozbiljnu utakmicu. Mi imamo i značiće nam ova pobeda na mentalnom planu.

 

Bravo, momci. Potpuno zaslužena pobeda.

 

Željko večeras nije eksperimentisao, doveo je igrače koji imaju poene u rukama i pustio ih je da igraju izolaciju 40 minuta.

 

Od akcija, spuštali smo dole Lesoru gde ne mogu da brane.

 

Fair enough.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djole said:

i da, možda nije mesto, ali skoknuo do komšijske lajv teme

Uf, i ja sam pre čestitke bacio pogled na vašu lejv temu, ono je strašno ali opet ima nekoliko normalnih forumaša ovde koji zaslužuju da im se čestita. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...