Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

ja samo da izjavim da mi je mnogo drago da se zeljko vratio, iz kojih god da je razloga, i nadam se da ce dati sve od sebe da vas podigne bar na nas trenutni nivo. 

meni se ne gleda finale sa megom ili fmp, ili u aba sa cedoli ili bud. buducnost nikad nece biti ono sto ste vi za nas, veciti rival i to gradski i meni je i dalje najdraza pobeda protiv vas onda u 1/2 aba sa duletom. i kad vas dobijemo stoka razlike sa trinkijem. 

vi ste nas najveci rival i uvek cete biti, zadovoljan sam sto cete biti jaki i jedva cekam duele u aba i sve sto sledi. 

 

ovo za pantera je jbg ludilo, bas je previse placen. recimo dule ovo ne bi uradio da ima budzet 100 miliona (on bi kupio par slika ^^ i stvarao igrace). no neka ne igraju pare, dokazivali su to i dule i radonja nebrojeno puta. 

 

moze i veseli i judo i meli i nando. moze. 

ne sumnjajte da ce vesna odgovoriti i imacemo najjaci derbi od ko zna kad. 

ja sam i inace uvek bio da i mi i vi imamo garantovano ucesce u el. 

ili bar aba da ima 2. po svemu mi to zasluzujemo. 

ne mogu docekati da pocne sezona. 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi 🖤!

 

Posle višegodišnjeg odsustva i svega što se izdešavalo, nekako do pre samo minut sam znao šta želim da napišem i kažem, ali reči jednostavno ne dolaze....

Po prirodi pripadam onoj grupi ljudi koja se pridržava one "nije uvek lako, ali je lepo" i da je čast i privilegija navijati za KKP... Verujem da postoji dosta vas koji se osećaju kao i ja, koji žive ove značajne momente u našem klubu, možda najznačajnije do sada...

Ne bih da budem euforičan, ali ovo je sigurno jedna od najvećih stvari u istoriji našeg kluba. Vratio se najveći, i hvala mu na tome. Ne bih da se pravim da razumem njegove motive, ali verujem da je presudila ljubav i to čista ljubav, a tu razuma nema.

Posle svega što je dao jugoslovensko/srpsko/evropskoj košarci, vratio se tamo gde je počeo, da vrati naš klub tamo gde i pripada. Ne bih da navodim njegove uspehe i dostignuća, kao ni veličinu našeg KKP.

 

Ja samo želim da se snovi ostvare, i želim da Željko Obradovic svoju desetu titulu evropskog šampiona donese tamo gde je sve i počelo!

 

Naše je samo da punimo hale gde god da se igra, kao i krv, suze i znoj! Posle toga samo nebo je granica.

 

A za ovaj "većinski" deo Srbije.... Oduvek su znali šta i ko dolazi!

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, lord_slawe_ said:

 

 ko je veca Vuciceva kurva

 

Ovo pitanje smo razrešili 😊

 

5 hours ago, Kronostime said:

Nije svejedno kad te Zeljko ili Dule pozovu u tim - znas da ce ti sledeci ugovori biti dovoljni  za 5 kolena familije!

 

 

Kakvi crni bi sledeći ugovori, nakon ovoga u Partizanu mogu u penziju komotno, samo jednom u životu te plate nekoliko puta više no što vrediš.

 

Eto, ako ništa drugo, biće makar još 15 tak ljudi koji će iskreno i iz srca moći da kažu "Hvala Vučiću".

 

Obične navijače Crno bele armije ne pominjem, oni će zahvalnost iskazati na izborima.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Laki21 said:

 

Ovo pitanje smo razrešili 😊

 

 

 

Kakvi crni bi sledeći ugovori, nakon ovoga u Partizanu mogu u penziju komotno, samo jednom u životu te plate nekoliko puta više no što vrediš.

 

Eto, ako ništa drugo, biće makar još 15 tak ljudi koji će iskreno i iz srca moći da kažu "Hvala Vučiću".

 

Obične navijače Crno bele armije ne pominjem, oni će zahvalnost iskazati na izborima.

Zapocni novi YT projekt sa Zocom, recimo tema

https://www.youtube.com/watch?v=j8Mkv84V9mY

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Kratak je put od mamojeba do prevare i najvećeg zajeba u istoriji. Panter je igrač koji se isplati kad ga pustiš da divlja, ali onda i sistem igre mora da bude takav. A Šakota je upravo to gajio, zato ga je i doveo. Ko zna, možda i Željko krene tako da igra, ali sumnjam nešto. A dovešćete vi još mamojeba, ne sumnjam u to... Neće se on uklopiti tu. Već vidim tamo negde u februaru kako ga vraćate u Zvezdu, i to uz doplatu, kad se vrati u PAO mod...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Issey said:

Već vidim tamo negde u februaru kako ga vraćate u Zvezdu, i to uz doplatu, kad se vrati u PAO mod...

 

Vidis ili prizeljkujes? Msm retoricko je pitanje 😆

 

Svakako moze poci u bilo kom smeru. Ali ja ne bih sumnjao u ZOCa i potencijal njegovog slaganja gotovih igraca (sto sami tvrdite da mu je specijalnost).

 

Uostalom, on ga je birao, prilicno sam siguran da su se sporazumeli i da je Zeljko zadovoljan idejom saradnje.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Jakob Aman said:

Prvi put u istoriji imamo mamojeba na poziciji beka sutera.

 

imacete vi i mamojeba centra, mamojeba pleja, bice to mamojebi u rangu pantera, pitanje je sta imate od domacih igraca. kakva god da je zvezdina baza domacih igraca, jaca je od partizanove, odlaskom jaramaza nemate nijednog kvalitetnog srpskog igraca koji moze da deliveruje. pitanje je koga mozete da dovedete. ili da igrate sa 7-8 stranih mamojeba ako budzet to dozvoljava.

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisu mi jasni forumaši koji non stop pominju plate i obeštećenja. Da ste vi to dali iz svog džepa pa hajde da vas i zanima ali koga zabole da li je Panter dobio 1 ili 1.5m po sezoni. Te pare bi svejedno potrošio neki glavonja iz SNS-a, ovako ćemo barem gledati dobru košarku uživo.

Link to comment
Share on other sites

Nije da bilo koga boli tuki i da to menja bitno sta, ali for the record, i ja imam gorak ukus u ustima posle ovog potpisa (ili je mozda do Hendrixovog splovila 🙂 )

Ako ovo kupuje mir na tribini, poserem se i na tribinu i na klub. O scenariju gde Zoc brani/hvali psiha jos uvek ne zelim ni da razmisljam.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...