Jump to content

Tenis - OI Tokio 2021


Recommended Posts

Ne goji se prase uoči Božića. Godinama nemamo kršteni dubl ni u jednoj konkurenciji, pa ćemo sad da se vadimo. Šipak. Jedini dubl igrač na kojeg može da se računa u narednom periodu (Ćaćić), izabrao Bosanca za partnera?!? Ostalim našim primadonama je draže da ispadaju u drugim kolima singla, nego da se prekvalifikuju. Šta fali Dodigu?

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Ko je rekao da mora? Ja samo odgovaram na tvrdnju da je ovaj turnir potpuno nebitan i da ne bi ni trebao igrati za broncu. 

 

Pa jeste nebitan, ne baš potpuno ali je u rangu neke 250ice, recimo. Ove godine je postao bitniji zbog te šanse za zlatni slem, pa kao ajde, lepo bi bilo uzeti i to - ali nikako nije nešto što će mnogo uticati na njegov CV. Zna se šta je Holy Grail u tenisu, a da li će imati pored sva 4 i OI ili WTF, to je manje bitno.

 

A za bronzu treba da igra kad je već tu i da po mogućstvu razlupa PCBa, mnogo je poleteo mali.

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

Moglo bi da bude rusko finale i u miksu, kao hrvatsko u muškom dublu.

S druge strane, ako bi igrali s Australijancima za bronzu, to je jedinstvena prilika da vidimo muškog i ženskog broja 1 sa dve strane mreže. Verovatno bi naši opet izvisili za medalju :classic_rolleyes:

 

Puče mi strim a možda i bolje bude ako ne gledam...

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, alcesta said:

Labava je i ova prednost od jednog brejka, Rusi mnogo sigurnije deluju.

Očigledno nije Novak stigao da se oporavi, a nadala sam se da će ga malo izvući iz bunara to što mora odmah da se fokusira na idući meč :classic_sad:

 

Žao mi Nine, ona baš daje sve od sebe :classic_sad:

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Nole zeli da udje u istoriju kao jedini srpski olimpijac sa tri bronzane medalje.

Pa niko ni bronzu ne garantuje :classic_sad:

Samo još fali sutra od onoga da izgubi, a ne znam kako će se oporaviti na vreme  :default_sofa:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...