Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

11 minutes ago, fancy said:

Kolko vidim, Nolo igra taman koliko je potrebno za Šapu 🙂

Za nostalgične, sevne tu i poneki S&V, taman da zadrhti jagoda u šampanjcu i zaiskri suza u oku fedfanovima...

Sent from my phone using their app
 

 

Konzervira energiju za finale. Nisam siguran koliko je to pametno jer je onaj Italijan još veći siledžija od ovog malog, Nolo bi trebalo da makar malo zaigra i isproba full-on mod...ali ajde, on bolje zna šta treba.

Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, implant said:

 

Konzervira energiju za finale. Nisam siguran koliko je to pametno jer je onaj Italijan još veći siledžija od ovog malog, Nolo bi trebalo da makar malo zaigra i isproba full-on mod...ali ajde, on bolje zna šta treba.

Meni ovo ne izgleda kao taktiziranje, mislim da trenutno prosto ne može bolje iz nekog razloga. Ako izgubi ovaj set možda će odnekud izvaditi dodatnu energiju, ali koliko mu je ostalo goriva to jeste pitanje.

 

Baš me zanima, biće valjda posle meča neka statistika koliko je puta odigrao S/V.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

 

Meni ovo ne izgleda kao taktiziranje, mislim da trenutno prosto ne može bolje iz nekog razloga. Ako izgubi ovaj set možda će odnekud izvaditi dodatnu energiju, ali koliko mu je ostalo goriva to jeste pitanje.

 

Baš me zanima, biće valjda posle meča neka statistika koliko je puta odigrao S/V.

 

Ne znam. Već milion puta je izgledao ovako, pa kad postane gusto proigra i izvadi se...ko će ga znati. Ali, ako bude ovako izašao u finale (pod uslovom da dobije danas) Italijan ima velike šanse.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Apsolutno, s tim sto mislim da svi znamo da se nece pojaviti ovakav

 

Da nije bilo onakvog RGa, bila bih ubedjena da ce se skroz drugaciji Djokovic pojaviti u finalu, ovako nisam bas sigurna.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Boxy said:

Beretini je dosta stabilniji, nema on oscilacije kao Shapo, posebno kod servisa.

Ako se pojavi ovakav Djokovic u finalu, Beretini ima bas dobru sansu

 

To je tačno, ali nije isto servirati protiv Hurkača i protiv Đokovića. Beretini svakako ima šanse, biće napaljen a i Đokoviću ne bi bio prvi put da donira slem nekom devcu.

6 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

Nek se on prvo pojavi. 

 

Upravo to, nije ovo još gotovo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, implant said:

 

To je tačno, ali nije isto servirati protiv Hurkača i protiv Đokovića. Beretini svakako ima šanse, biće napaljen a i Đokoviću ne bi bio prvi put da donira slem nekom devcu.

 

 

Nije, ali Beretini ima iskustvo igranja protiv Djokovica sa RGa, gde je bilo ektremno blizu i ko zna sta bi bilo da nisu praznili tribine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Boxy said:

 

Da nije bilo onakvog RGa, bila bih ubedjena da ce se skroz drugaciji Djokovic pojaviti u finalu, ovako nisam bas sigurna.

Videcemo, mnogo puta smo svi svasta prognozirali pa omasili 🙂 E sad bi trebao biti kraj. Elem,slazem se sa tobom da Sapovalov nije bezveznjak, ima ovde pregrst materijala za ozbiljnog trenera, dobro je i Mek primetio da je rodjeni brat Tima po teniskom IQ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...