Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 hour ago, Laki21 said:

Koliko je tražio Noko?

U prvom krugu je bilo 450k pa nesto kasnije je povecao na 500k. Posle ne znam rj ovo na kraju se vise nije nista ni znalo sem da smo zeleli da ga zadrzimo i da je planirano da se za Noko zadrzi ma sta drugi pricsli da nije bio po ukusu DR.

Koliko je dobio od Baskonije nzm,cuo sam da je oko 600-650 da li je istina ili nagadjanje videcemo 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

U prvom krugu je bilo 450k pa nesto kasnije je povecao na 500k. Posle ne znam rj ovo na kraju se vise nije nista ni znalo sem da smo zeleli da ga zadrzimo i da je planirano da se za Noko zadrzi ma sta drugi pricsli da nije bio po ukusu DR.

Koliko je dobio od Baskonije nzm,cuo sam da je oko 600-650 da li je istina ili nagadjanje videcemo 

Koliko je onda od nas imao ove godine?

Nakon problema sa srcem i ne bas sjajne sezone on ne moze kostati vise nego prosle godine

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, thelosttribe said:

Ma da priupitamo mi Miličića za zdravlje

 

Sezona zborova i vašara u punom jeku. Tek za koji mesec možda.

 

1 hour ago, Maverick88 said:

Ako imas 850k pisi ga odmah,toliko nam je trazio pre nekih mesec dana

 

Monroe?

 

Jaka cifra. Mislim da se i on malo prekalkuliso što se tiče svoje vrednosti na tržištu. 

 

Meni ovo miriše na 550-600k u sredini septembra. Kad on shvati gde je, a nama bude gorelo jer nismo bili sposobni da poziciju zatvorimo ranije.

 

37 minutes ago, Pero said:

Stimara ce se pre penzionirati nego preci tamo

 

Šta ja znam. Uvek mi je bilo zanimljivo da ljudi lojalnost mere uz pomoč frekvencije busanja u grudi, i ponavljanja rečenice "Zvezda mi je sve".

 

Ja recimo imam više poverenja u takve kao što je Kalina (ok, neko če reći, lako je sad pričati...), nego u ove koje sam opisao gore. Igrao bi Štime za Partizan istim ovim žarom, samo da mora. I ne vidim u tome ništa strašno (za razliku od navijača komšija 😄), samo kažem.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Maverick88 said:

U prvom krugu je bilo 450k pa nesto kasnije je povecao na 500k. Posle ne znam rj ovo na kraju se vise nije nista ni znalo sem da smo zeleli da ga zadrzimo i da je planirano da se za Noko zadrzi ma sta drugi pricsli da nije bio po ukusu DR.

Koliko je dobio od Baskonije nzm,cuo sam da je oko 600-650 da li je istina ili nagadjanje videcemo 

Znači opet smo izduvali za neku smešnu cifru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

i za 500k a pogotovo 600k se moze naci bolji centar od Nnoka. Jedino je steta sto nismo zadrzali kontinuitet vec ce jos jedan igrac morati ponovo da se uklapa. 

Da je moglo, našli bi ga ... ne bi se bavili Nnokom mesec dana.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ivanovic, Nejt, Vajt, i Kalinic...nijedan ''insajder'' ih nije ni spomenuo, ali sad znaju tacne cifre koje su se nudile igracima...to apsolutno niko ne zna. Sigurno da pokusavaju sve i svasta i da se nudi sve i svasta...al te price oko Noka su smesne jer je imao ponude vise EL timova i da smo mi hteli da ga uzmemo,uzeli b ga al za masne pare koje ocigledno nismo bili spremni da damo za coveka koji je ''no1'' zelja.  Bice gotovo sigurno neki sidras, mozda ako ispadne nesto jeftino dovedemo jos nekog..sto kazu ugledni insajderi kad omase sve zivo,... transferi su ziva stvar...i zacas se sve promeni. 

 

Siguran sam da i ova dva igraca koja trazimo da ;;insajderi;; ih do sad nisu spomenuli...al bumo videli...i corava koka zrno ubode..

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Potpis Walters-a je realan pokazatelj gde smo trenutno po platežnoj potentnosti i koliko je i Radonja spreman na kompromise.

Nnoku iskreno želim da ga ne spominjemo kao Pengosa iako nije taj rang. Nije on kriv što mu je naša ''struka'' ponudila ugovor tri meseca pre kraja sezone koji mu može predstavljati prekretnicu u karijeri.

I slatko i voda i mož da nam nategneš snajku kad ti se ćefne.

Zbog sutrašnjeg okupljanja tima bez zatvorene dve pozicije prve petorke, sada nam je Reed otprilike mera a ostaje bojazan da ćemo za prvog beka čekati da se neko neudomljen umilostivi za ne više od 350-400K...jer tako smo u mogućnosti.

U krajnjem slučaju...tek sada nam postaju jasne razmere koliko rani potpis Lojda bio splet okolnosti.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Laki21 said:

 

Kada je 100-150k cifra koja može da ti odredi sezonu, ne da je smešna već urnebesna.

 

Može da odredi sezonu, i to na više načina. Recimo obečaš tih 100-150k, a nemaš da jih isplatiš. pa onda krene famozno loveljenje po parkinzima i aerodromovima.

Link to comment
Share on other sites

Ne ohrabruje me ovo. Tim nam je slozen tako da moramo ocekivati gro poena sa pozicija 2 i 5 - koje sad zvrje poprilicno nepopunjene. Pocinjati sezonu bez resenja na tim pozicijama necemo - ali da vidim neke opcije na trzistu koje mi se dopadaju - ne vidim. Neko je pomenuo Rida, nadam se da cemo ga izbeci u sirokom luku.

Link to comment
Share on other sites

Lendri 'olovne noge' Noko. 

Boljeg necemo naci? Ne budite smesni. 

Kad procitam da je dobar u odbrani grohotom se nasmejem, jedan od najlosijih defanzivaca na poziciji centra u EL. 

Izvolite proverite. 

O napadu da ne pricam, ukoliko mu ne nameste zakucavanje, covek ne postoji, eventualno neki otpadak ako uhvati.

Hvala Bogu sto je ova opasnost prosla. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Karakondzula! said:

Lendri 'olovne noge' Noko. 

Boljeg necemo naci? Ne budite smesni. 

Kad procitam da je dobar u odbrani grohotom se nasmejem, jedan od najlosijih defanzivaca na poziciji centra u EL. 

Izvolite proverite. 

O napadu da ne pricam, ukoliko mu ne nameste zakucavanje, covek ne postoji, eventualno neki otpadak ako uhvati.

Hvala Bogu sto je ova opasnost prosla. 

 

Jbt kako se ovde olako ide iz krajnosti u krajnost. Kao da si Djoku Šalića opisao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...