Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

33 minutes ago, Šarac said:

Niko o Smailagicu i nije razmisljao jer kada je  DR verovatno razmisljao o timu za ovu sezonu , Alen je bio pod ugovorom sa GSW, plus je odbio poziv za reprezentaciju jer se spremao za novu  sezonu u NBA.

 

Jel se trebalo cekati odluka GSW , sta da je ostao da igra tamo, sta  da je u free agency dobio neki poziv drugog kluba?

 

Ali ajde sve sto hoda na dve noge i bavi se kosarkom da uzmemo samo da ga komsije ne uzmu. 
Ne zna se ni iz kojih para ce se ovo placati sto je dovedeno, a ne jos jedan iz NBA sa sedam cifara 🙂

 

Smailagic je 5/4, i tip igraca kakav nam uopste ne bi skodio, jer su nam tu prve alternative olovne noge Luka i Kuz.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ocekujem ostavku Covica ako ne napravi tim za borbu za F8, ako je to uspeo KKP, ne vdim nijedan razlog sto to mi nismo uradili..te price o Psihopati su smesni a Nesha je njegova pudlica od 2012 a verujem i ranije...

 

Sve sto treba je tri igraca kvalitetna  i super, ako za to nije sposban nek bezi u Zeleznik svoje prirodno staniste jer je ovo nasa poslednja EL sezona sve da uzmemo i tripletu...oni umesto da dovode igrace placu na svaki potpis Zlog Zelimira...

 

 

 

 

 

Pa zar ti nisi rekao da je sada kada je dosao pravi trener moze Zeljko da dovede bilo koga. Zasto je sada onda bitno da dovedemo vrhunske igrace? Da li se to meni cini ili si pljunuo legendu naseg kluba? Pudlica ovde moze da bude samo neki tvoj drugar iz SNSa za koga tako agitujes da preuzme klub. Mozda mozes ti da ga preuzmes posto toliko dobro znas da komentarises sa strane. Verovatno bi ti bilo lako da obezbedis finansije.

Sto se Smailagica tice, on decko jos nije odigrao smislenu takmicarsku utakmicu, slicno kao Stefan Jankovic, pa svi znamo kako se to zavrsilo. On je veliki rizik i nas trener nikada nije tako rizikovao. Mozda bude vrhunski, a mozda zavrsi u nekom losijem timu Grcke lige.

Izvinjavam se, posto sam pomislio da si izvredjao Nesu Ilica, sto se tice Covica nemam problem kako ga nazivas to je ipak izmedju vas dvojice.

Edited by VISOKOLETAC
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Pa zar ti nisi rekao da je sada kada je dosao pravi trener moze Zeljko da dovede bilo koga. Zasto je sada onda bitno da dovedemo vrhunske igrace? Da li se to meni cini ili si pljunuo legendu naseg kluba? Pudlica ovde moze da bude samo neki tvoj drugar iz SNSa za koga tako agitujes da preuzme klub. Mozda mozes ti da ga preuzmes posto toliko dobro znas da komentarises sa strane. Verovatno bi ti bilo lako da obezbedis finansije.

Sto se Smailagica tice, on decko jos nije odigrao smislenu takmicarsku utakmicu, slicno kao Stefan Jankovic, pa svi znamo kako se to zavrsilo. On je veliki rizik i nas trener nikada nije tako rizikovao. Mozda bude vrhunski, a mozda zavrsi u nekom losijem timu Grcke lige.

Smajlagic je za Stefana trenutno Albert Ajnstajn po IQ a po borbi Roki Balboa. Trenutno je bolje dovesti Smajlija nego Bjelicu...

 

Ne pricam o Zeljku, vec o borbi za F8, bas me briga za zlog Zeljka, ali mi nije normalno da partizan dovodi vrhunske igrace i rade punom parom dok kod nas DR obavlja posao svakog u klubu koji lade jaja i ne rade nista.

 

Cuj moj drugar iz sns-a a sta je Nebojsha nego sns..mislim stvarno...nije sns tacno  koliko i Terzic...stvarno svasta pises.

 

I nema tu mozda bude vrhunski a mozda zavrsi u Grckoj ligi, sto onda pises bilo sta, to moze napisati bilo ko...verovatno ga nisi ni gledao, i ne znas njegovu pricu...

 

Pudlica=sns...vi zivite u ubedjenju da je drugacije..

 

Dejo bre ne ide na odmor,on vodi pregovore sa igracima, to je dovoljno da se vidi kakav smo klub.. sem trenera, svi ostali u upravi su na nivou Zeleznika..

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

 

 

Dejo bre ne ide na odmor,on vodi pregovore sa igracima, to je dovoljno da se vidi kakav smo klub.. sem trenera, svi ostali u upravi su na nivou Zeleznika..

Jadan tvoj dejo, ostavili ga samog u Bg po ovoj vrucini da  sklapa tim po svojoj zelji  bez da mu se iko mesa i ubacuje igrace, sa odredjenim budzetom. Uh  rudarenje, da nikom ne pozelis takav pisao. Pustih suzu upravo. 

Edit, ona su svi ostali klubovi EL i EC na nivou ispod Zeleznika... Jer smo ako se ne varam godinama u top 3 po organizaciji, marketingu i slicnom.

Edited by Predragdjape
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Smajlagic je za Stefana trenutno Albert Ajnstajn po IQ a po borbi Roki Balboa. Trenutno je bolje dovesti Smajlija nego Bjelicu...

 

Ne pricam o Zeljku, vec o borbi za F8, bas me briga za zlog Zeljka, ali mi nije normalno da partizan dovodi vrhunske igrace i rade punom parom dok kod nas DR obavlja posao svakog u klubu koji lade jaja i ne rade nista.

 

Cuj moj drugar iz sns-a a sta je Nebojsha nego sns..mislim stvarno...nije sns tacno  koliko i Terzic...stvarno svasta pises.

 

I nema tu mozda bude vrhunski a mozda zavrsi u Grckoj ligi, sto onda pises bilo sta, to moze napisati bilo ko...verovatno ga nisi ni gledao, i ne znas njegovu pricu...

 

Pudlica=sns...vi zivite u ubedjenju da je drugacije..

 

Dejo bre ne ide na odmor,on vodi pregovore sa igracima, to je dovoljno da se vidi kakav smo klub.. sem trenera, svi ostali u upravi su na nivou Zeleznika..

Naravno da sam ga gledao. To kakav ce igrac biti to cemo tek videti, za sada je samo predpostavka. Ja licno bih voleo da bude kako si ti rekao, jer cemo dobiti igraca za reprezentaciju.

Cini mi se da je Dejo bio na odmoru u Budvi, cak je bila i neka fotografija.

Ko kaze da su ostali na odmoru? Neko napise nesto i svi to prihvate kao gotovu stvar.

Ti si pominjao Zeljka, kao oni mogu da imaju budzet, a ako mi ne mozemo, da ode Covic(parafraziram).

Znaci tebi ne smeta sto je neko na celu kluba iz SNSa vec ti smeta Covic. Vazno je da dodje neko iz SNSa ko ce da donese kintu? Samo da se vidi ovde tvoje principijalno stanoviste.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Kole91 said:

Ljudi da imamo budzet kao prekoputasi verujte da bi roster vec bio kompletiran, jednostavno se nema i to je to, neka nam je bog u pomoci.

Mala je verovatnoca da bog postoji u obliku kakvog ga mi vidimo.

Mislim da je sve ovo dobro i da ce nas naterati da budemo bolji,vise posecujemo utakmice,i da lokalna takmicenja budu zanimljivija.Mislim na Abu i KLS.

Ganferi mozda i nismo zasluzili bolje,posle hajpa El i odlaska Radonje poseta je bila sramna i pre korone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Placebo Lone star said:

Mala je verovatnoca da bog postoji u obliku kakvog ga mi vidimo.

Mislim da je sve ovo dobro i da ce nas naterati da budemo bolji,vise posecujemo utakmice,i da lokalna takmicenja budu zanimljivija.Mislim na Abu i KLS.

Ganferi mozda i nismo zasluzili bolje,posle hajpa El i odlaska Radonje poseta je bila sramna i pre korone.

Za ovu posetu se apsolutno slazem, ali za to su najveci krivci Delije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Delije su posebna priča i ne, nemaju veze sa posetom.

 

Ako nema mimo Delija 7000 ljudi da dođe u Pionir onda gasi mešalicu i motaj kablove.

 

Navijači Zvezde su postali previše razmaženi i prebrzo su zaboravili neka teška vremena.

 

Mnogo Evro publike ima i na košarci i na fudbalu, a to je veliki problem. Jesi bio juče na Marakani? Jesi video onu sramnu posetu? A Delije su bile tamo.

 

Da ne bude zabune, grupu ne podržavam i gade mi se mnogi njihovi postupci.

 

U ABA ligi je Pionir stalno poluprazan osim protiv Partizana i u plej of-u. To ne može tako. Podrška znači i protiv Splita kad dođeš pa daš vetar u leđa i pokažeš igračima i Deju da si tu, da si uz njih. Dolaziš da gledaš i podržiš Zvezdu, a ne zbog atraktivnog protivnika.

 

Na kraju krajeva, u naš budžet ulaze i prodate karte, pa i na taj način pomažeš klubu.

 

Pasivni Zvezdaši i simpatizeri treba da se probude iz hibernacije i dođu, grupa nam ni ne treba.

Edited by thelosttribe
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, thelosttribe said:

Delije su posebna priča i ne, nemaju veze sa posetom.

 

Ako nema mimo Delija 7000 ljudi da dođe u Pionir onda gasi mešalicu i motaj kablove.

 

Navijači Zvezde su postali previše razmaženi i prebrzo su zaboravili neka teška vremena.

 

Mnogo Evro publike ima i na košarci i na fudbalu, a to je veliki problem. Jesi bio juče na Marakani? Jesi video onu sramnu posetu? A Delije su bile tamo.

 

Da ne bude zabune, grupu ne podržavam i gade mi se mnogi njihovi postupci.

 

U ABA ligi je Pionir stalno poluprazan osim protiv Partizana i u plej of-u. To ne može tako. Podrška znači i protiv Splita kad dođeš pa daš vetar u leđa i pokažeš igračima i Deju da si tu, da si uz njih. Dolaziš da gledaš i podržiš Zvezdu, a ne zbog atraktivnog protivnika.

 

Na kraju krajeva, u naš budžet ulaze i prodate karte, pa i na taj način pomažeš klubu.

 

Pasivni Zvezdaši i simpatizeri treba da se probude iz hibernacije i dođu, grupa nam ni ne treba.

Nisam bio na Marakani, ali to je zato sto slabije pratim fudbal, pogledam naravno preko tv-a ali nemam zelju da idem na stadion dok sam u Pioniru svaku utakmicu prisutam, bilo El bilo ABA bilo KLS.Sto se tice Delija ne slazem se sa tobom, da bili su na fudbalu jer fudbal ne bojkotuju a oni su ti koji imaju moc da pokrenu druge ljude, dok su bili na basketu bila je puna hala svaki mec ko god bio protivnik i to je jednostavno tako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Isto tako je bilo punih hala i bez njih. Tako da sve može, samo treba malo više želje..

 

Malo više samokritike, a malo manje osuda i svaljivanja krivice na druge. Nije ta grupa starija od Zvezda pa da kažeš da bez nje nema pune hale/stadiona.. Jesam li u pravu ili ne?

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, thelosttribe said:

Isto tako je bilo punih hala i bez njih. Tako da sve može, samo treba malo više želje..

 

Malo više samokritike, a malo manje osuda i svaljivanja krivice na druge. Nije ta grupa starija od Zvezda pa da kažeš da bez nje nema pune hale/stadiona.. Jesam li u pravu ili ne?

 

 

Slazem se da klub apsolutno ne zavisi od njih kao grupe ako si na to mislio, ali ubedjen sam da bi bila mnogo bolja atmosfera i vise ljudi na utakmicama KK, i ne samo u EL nego i u ABA u kojoj ce ove sezone biti prekoptrebna podrska, slozices se?

Link to comment
Share on other sites

Ajde da probam malo drugačije da sročim.

 

Dakle, isto su krivi i Delije i Evro navijači, simpatizeri koji su tu uz Zvezdu kad pravimo lude serije po Evropi od po 5 pobeda u nizu i to, a onda se ne pojave za vikend na ABA.  Ja lično znam nekolicinu ljudi koji uzmu sezonsku, a onda nakon par vezanih poraza batale da dolaze. To je za neko naučno istraživanje definitivno, ali takva smo publika i kao takvi moramo da se pogledamo u ogledalo i da budemo iskreni sami sa sobom.

 

Znači nema podele, svi smo isti, svi smo mi Zvezda. 

 

Još jedna jako bitna stvar. Zvezdaši su po pravilu fudbalska publika i to je nešto što se neće iskoreniti ni promeniti nikad. Imaš dosta njih koji za basket ne haju niti su ikad bili u Pioniru. Prosto, ne zanima ih, kao tebe fudbal recimo.

 

Ako Delije više ne mogu ljude da dovuku ni na fudbal, kako si zamislio da ih dovedu u Pionir? Nešto je tu puklo, a videćemo posledice, mada me i ne zanima previše.

 

Naš KK trenutno zavisi samo od nas "običnih navijača" i to je tako.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, thelosttribe said:

Ajde da probam malo drugačije da sročim.

 

Dakle, isto su krivi i Delije i Evro navijači, simpatizeri koji su tu uz Zvezdu kad pravimo lude serije po Evropi od po 5 pobeda u nizu i to, a onda se ne pojave za vikend na ABA.  Ja lično znam nekolicinu ljudi koji uzmu sezonsku, a onda nakon par vezanih poraza batale da dolaze. To je za neko naučno istraživanje definitivno, ali takva smo publika i kao takvi moramo da se pogledamo u ogledalo i da budemo iskreni sami sa sobom.

 

Znači nema podele, svi smo isti, svi smo mi Zvezda. 

 

Još jedna jako bitna stvar. Zvezdaši su po pravilu fudbalska publika i to je nešto što se neće iskoreniti ni promeniti nikad. Imaš dosta njih koji za basket ne haju niti su ikad bili u Pioniru. Prosto, ne zanima ih, kao tebe fudbal recimo.

 

Ako Delije više ne mogu ljude da dovuku ni na fudbal, kako si zamislio da ih dovedu u Pionir? Nešto je tu puklo, a videćemo posledice, mada me i ne zanima previše.

 

Naš KK trenutno zavisi samo od nas "običnih navijača" i to je tako.

 

 

Hm, a sto dozvoliste da Delije odredjuju ko je podoban, a ko nije?

Da se rastera ekipa iz Partera B?

Sto ih ne najuriste iz Pionira?

Kako ocekujes da iko dovede decu na utakmice znajuci ko vodi glavnu rec natribinama?

Isto vazi i za ove moje Grobare, da se razumemo.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

izgleda da je stanje u klubu bas lose

pripreme pocinju za koji dan, a nama nedostaje min 3 ozbiljna igraca

znam da smo istorijski nekad cekali na igrace do septembra, ali to je obicno bio jedan igrac

ovo sada je zabrinjavajuce

To sam i ja pomislio, uglavnom se plej cekao poslednji ali ovo je sada previse...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Predragdjape said:

Jadan tvoj dejo, ostavili ga samog u Bg po ovoj vrucini da  sklapa tim po svojoj zelji  bez da mu se iko mesa i ubacuje igrace, sa odredjenim budzetom. Uh  rudarenje, da nikom ne pozelis takav pisao. Pustih suzu upravo. 

Edit, ona su svi ostali klubovi EL i EC na nivou ispod Zeleznika... Jer smo ako se ne varam godinama u top 3 po organizaciji, marketingu i slicnom.

 

4 hours ago, VISOKOLETAC said:

Naravno da sam ga gledao. To kakav ce igrac biti to cemo tek videti, za sada je samo predpostavka. Ja licno bih voleo da bude kako si ti rekao, jer cemo dobiti igraca za reprezentaciju.

Cini mi se da je Dejo bio na odmoru u Budvi, cak je bila i neka fotografija.

Ko kaze da su ostali na odmoru? Neko napise nesto i svi to prihvate kao gotovu stvar.

Ti si pominjao Zeljka, kao oni mogu da imaju budzet, a ako mi ne mozemo, da ode Covic(parafraziram).

Znaci tebi ne smeta sto je neko na celu kluba iz SNSa vec ti smeta Covic. Vazno je da dodje neko iz SNSa ko ce da donese kintu? Samo da se vidi ovde tvoje principijalno stanoviste.

Lepo sto pises malim slovo Dejo,ne verujem da si nepismen, samo pripadas jednom odredjenom klanu 🙂 

 

Znas ti sta znaci organizacija,marketing itd...stvarno ne znam da li si bio bar na jednoj EL utakmici izvan BG i onda bi znao sta je organizacija i marketing. Naravno da jeste tako jer covek pregovara sa Markovicem u kaficu u Beogradu a ne u Budvi. Cak i da ode dole, povede neke mladice i uci ih novim kosarkaskim vestinama.

 

Visokoletac, da mi majka rodjena glasa za sns,odrekao bih je se. Lepo poturas da covic nije sns...

 

Pa sta fali ostoji nesretnom, doveo Trinkijerija, Zoca, Savica,napravio tim proslavljenih igraca oko kluba i doveo dobre igrace. Pa mi sad ti reci koja je razlika...kad jedan glupan kao ostoja moze da nadvisi covica za samo par godina gledanja kosarke,verujem da ne zna ni pravila.

 

covic je bivsi i sa njim kao klub mozemo samo nazad...sad psihopata daje malo vise ostoji...sve sto je bitno u srpskom sportu...

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:

izgleda da je stanje u klubu bas lose

pripreme pocinju za koji dan, a nama nedostaje min 3 ozbiljna igraca

znam da smo istorijski nekad cekali na igrace do septembra, ali to je obicno bio jedan igrac

ovo sada je zabrinjavajuce

Nije zabrinjavajuce...imena su tu, radi se...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...