Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

bukvalno nas usrala baskonia za sve pare, umesto da su povuklu petruseva a nama ostavili nnoka, na kraju ni jedno ni drugo za nas, mada petrusev nikad nije ni bio opcija za nas..

a sem baskonie nije bilo ni jedna druga el opcija za nnoka, a iz evrokupa eventualno da ceka da ga robija preplati, koji ocigledno nie bio zainteresovan za njega..

 

i onda ako znamo da je radonja u moru opcija za beka izabrao woltersa, mozemo ocekivati prave porodjajne muke po pitanju centra, posto izbora u sustini i nema, sto implicira da ce biti ozbiljnog kockanja, mada ako cemo logikom kojom je izbrao woltersa, ne bi me cudilo i da se dovede stimac :facepalm:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jasno je da ima nešto u priči da Radonja nije hteo Noka.. Kaparisali bismo mi to davno da jeste. Ovako smo ga ili odjavili, ili ponudili neku manju cifru, i uz to imali nekog keca u rukavu, neku drugu (ustvari prvu) opciju. Ne bismo ga se tek tako lako odrekli.

Link to comment
Share on other sites

Шта је ово данас? Само вести о паризанима. Али свака вест на сваком порталу. Наши се изгледа закопали у дубоку илегалу. Изгледа да ћемо да делујемо као отписани хехехе против тајне полиције и гестапоа 😃.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Николица said:

Шта је ово данас? Само вести о паризанима. Али свака вест на сваком порталу. Наши се изгледа закопали у дубоку илегалу. Изгледа да ћемо да делујемо као отписани хехехе против тајне полиције и гестапоа 😃.

U tome je stvar, zna se da je tihi smrtonosan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad dolazi do izrazaja to marketing mrtvilo koje je bilo prisutno prethodnih godina, ali nakon promena kod komsija to sada iskace u prvi plan. Nijedan video klip, dzingl, specijal ne umeju da naprave koji bi nalozio ljude, podiglo pozitivnu energiju, a sto bi se onda prenelo i na igrace. To ne moraju oni ni da rade, samo da angazuju marketinsku agenciju i to je to. Ono zezanje sa Sofom je izgleda bio samo jedan izuzetak... inace da je pravilo desilo bi se od tada jos nebrojeno puta. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Николица said:

Шта је ово данас? Само вести о паризанима. Али свака вест на сваком порталу. Наши се изгледа закопали у дубоку илегалу. Изгледа да ћемо да делујемо као отписани хехехе против тајне полиције и гестапоа 😃.

 

Pa ono, treba da pisu da je Zvezda cestitala Bobiju rodjus 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

meni to nije jasno, ne pijem bas tu pricu

rekao bih da smo ga cekali, on nama bio prva opcija a mi njemu rezervna...i ispalo kako je ispalo

Ne znam, da je Ra bio zadovoljan logično mi je da bismo ga produžili odmah posle kraja sezone.. Nije da je preskupa roba. Bilo je para i kasnije, pa Kalina je došao..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mister-no said:

Ne znam, da je Ra bio zadovoljan logično mi je da bismo ga produžili odmah posle kraja sezone.. Nije da je preskupa roba. Bilo je para i kasnije, pa Kalina je došao..

 

 Dva meseca su skupljali pare da se isplate zaostale plate ... aj da se vratimo u realnost.

Kakvi su to pregovori ako igraču duguješ za prethodnu sezonu. Para nema na gomili, to ne postoji.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mister-no said:

Ne znam, da je Ra bio zadovoljan logično mi je da bismo ga produžili odmah posle kraja sezone.. Nije da je preskupa roba. Bilo je para i kasnije, pa Kalina je došao..

 

aman ljudi, ne igra kalina za 500k, al ne igra ni za milion.. bukvalno lik dosao da odigra jednu sezonu debelo ispod cene, zbog zato sto je lud.. :coffee:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Николица said:

Шта је ово данас? Само вести о паризанима. Али свака вест на сваком порталу. Наши се изгледа закопали у дубоку илегалу. Изгледа да ћемо да делујемо као отписани хехехе против тајне полиције и гестапоа 😃.

Otpisani su teska laz i partizanska propaganda. Za vreme okupacije u BG je poginuo samo jedan nemacki vojnik i to u saobracajki.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...