Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

@thelosttribe Moore je do sada igrao u prosecnom italijanskom, izraelskom, francuskom klubu i na kraju zavrsio u Kini.

 

Markovic iza sebe ima 4 EL sezone i jos 5-6 ozbiljnih u EC.

 

Bukvalno su neuporedivi, da ne pisem koliko vise cenim evropske plejmejkere od americkih trpaca.

Edited by goldberg
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

@thelosttribe Moore je do sada igrao u prosecnom italijanskom, izraelskom, francuskom klubu i na kraju zavrsio u Kini.

 

Markovic iza sebe ima 4 EL sezone i jos 5-6 ozbiljnih u EC.

 

Bukvalno su neuporedivi, da ne pisem koliko vise cenim evropske plejmejkere od americkih trpaca.

Pefi bre ima 33 dine i raspada se zadnje 2 sezone. Mur u Nanteru 15 ppg, ludački neki proseci i 26 godina, pa onda Kina gde opet, iako ne previše relevantno, ima fantastične brojke. Kako bre dosta skuplji čoveče, daj Bože da nije jeftiniji.

 

Da valja, našao bi neki klub do sad ili grešim? Lik bre dogovorio sve sa Venecijom pa smo upali mi, izgleda neuspešno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

@thelosttribe Moore je do sada igrao u prosecnom italijanskom, izraelskom, francuskom klubu i na kraju zavrsio u Kini.

 

Markovic iza sebe ima 4 EL sezone i jos 5-6 ozbiljnih u EC.

 

Bukvalno su neuporedivi, da ne pisem koliko vise cenim evropske plejmejkere od americkih trpaca.

ma di je pefi skuplji od moora, malo objektivnosti ne bi falilo.. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@thelosttribe Takvih koji trpaju u francuskoj ligi koliko hoces.

 

Ne znam sta ti znaci 33 godine? Pogledaj malo koliko godina imaju svi najbolji evropski bekovi, svi imaju preko 30. Kalnietis koji je otisao u "znatno bogatiji klub od nas" ima 35 godina.

 

Za Markovica je jasno - ako moze da isporuci to itekako ima svoju cenu, ako ne moze, onda vise i nema cenu i treba u penziju. Ono sto nema nikakvog smisla je da mi hocemo da ga dovedemo za mali novac. Mogli bismo tako i Igora Rakocevica za 50 000 godisnje, nece da se baci.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, thelosttribe said:

Gde su ako ih ima kolko oćeš, nama treba baš jedan takav?

 

Kalates je napravio bar 5x ozbiljniju karijeru od Markovića, da se ne zajebavamo. I sad igra u Barsi što valjda dovoljno govori ko je bolji?

 

Možeš ti da ga voliš, ali budi objektivan.

 

Kalnietis, Mantas Kalnietis - ne Kalates. Citaj pazljivo.

 

Pa samo ti odgovaram na tvoje "ima 33 dine, dakle za skart je". Sloukas (31), De Colo (33), Llull (33), Calathes (32), Rudy (36), Heurtel (32), da ne nabrajam dalje.

 

Moze igrac da se raspadne i ranije, ali ga onda nema smisla ni pominjati. U svakom slucaju, raspao se on ili ne - nema sanse da mu nudimo neku malu platu i da on malo kosta. Ili skoro nista ili mnogo.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ja vise cenim skracene zdepaste plejmejkere sa prezimenom covic i na osnovu toga se lako da zakljuciti da cox jr kosta znacajno vise od pefija i stefa

 

To je relativizacija - sustina je da je, po meni, mnogo bolji plej koji gleda da podeli asistenciju nego neki fake Mike James koji se zakucava u svakom napadu 1 na 5. Bar za nas i za ono sto Radonja hoce od ekipe.

 

E sad, ako neko sa ove teme ima listu slobodnih plejmejkera koji nisu prvenstveno skoreri neka podeli ovde pa da se i ja pridruzim sreci sto smo zaobisli matorog Stefana i invalida Stefana.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

u danasnjoj kosarci, plej bez suta mora da tezi teodosic nivou court visiona i lucidnosti kako ne bi bio hendikep u napadu

sto se mene tice, zdravog jovica bih uvek gledao u svom timu, dok bi matorog pefija najradije zaobisao

on se vec par godina slepa uz saloa legendu, i to mu je verovatno cilj i za ovu sezonu

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Markovic je pre nas bio pred potpisom za Veneciju...pa vi razmislite koliko kosta.

Doduse sigurno malo napumpa cenu za seljakanje na Balkanu.Svakako Zeljko ima da ga plati al ga bas nesto zabole da se plej kojem idu ispod bloka kao necka..."ee znas Zeljko plati ti mene malo vise ne volim uslove u Srbiji" nema govora,covek dovodi krem EL-a i opasne ali opasne ofanzivce.

Pritom sto kaze Sarac on sigurno gleda da se uvali kod celavog i obrnuto.Markovicu EL i ikebana a celavom ako zagusti otkaz tu je ovaj pritom kojinprocenat od ugovora,stari i vrlo vrlo dobro isproban recept  Djordjevica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goldberg said:

 

Kalnietis, Mantas Kalnietis - ne Kalates. Citaj pazljivo.

 

Pa samo ti odgovaram na tvoje "ima 33 dine, dakle za skart je". Sloukas (31), De Colo (33), Llull (33), Calathes (32), Rudy (36), Heurtel (32), da ne nabrajam dalje.

 

Moze igrac da se raspadne i ranije, ali ga onda nema smisla ni pominjati. U svakom slucaju, raspao se on ili ne - nema sanse da mu nudimo neku malu platu i da on malo kosta. Ili skoro nista ili mnogo.

Ovo sto si naveo su sve igraci za klasu ili dve kvalitetniji od Markovic Stefana. To je bekovski krem EL vec sezonama unazad sto Markovic nikad nije bio. Covek je citavu karijeru bekap na svojoj poziciji.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

u danasnjoj kosarci, plej bez suta mora da tezi teodosic nivou court visiona i lucidnosti kako ne bi bio hendikep u napadu

sto se mene tice, zdravog jovica bih uvek gledao u svom timu, dok bi matorog pefija najradije zaobisao

on se vec par godina slepa uz saloa legendu, i to mu je verovatno cilj i za ovu sezonu

 

 

Markovic nikada nije vazio kao za nekog posebnog sutera, pa nije bas najjasnije kako je mogao da odigra 4 sezone u EL i nekoliko u EC osim ako ne mislis da je pre pet godina njegova igra prolazila, a danas ne.

 

Drugo, srpski igraci, pogotovo na deficitarnim pozicijama ce svakako biti skuplji od stranaca sto se vidi i na drugim pozicijama kad smo preplacivali domace igrace samo zato sto su domaci. Pogotovo to vazi za Radonju.

 

Trece, a to se ne odnosi samo na tebe - Dallas Moore se ovde uzdize samo zato sto je potpisao za KK Partizan, inace je rec o igracu sa nikakvom karijerom do sada. Muceni Hall je barem imao dobre brojke u EC, ovaj ni to. E, ali da je Markovic potpisao za Partizan, a Moore za nas, bilo bi - za njih potpisuje ex reprezentativac sa brdo jakih meceva u nogama, a za nas neki tamo cirkusant iz Kine.

 

I dalje cekam da mi neko navede predloge plejmekera koje mozemo da potpisemo, a da umeju da podele asistenciju kao Pefi ili Stefi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, kokodakalo said:

Ovo sto si naveo su sve igraci za klasu ili dve kvalitetniji od Markovic Stefana. To je bekovski krem EL vec sezonama unazad sto Markovic nikad nije bio. Covek je citavu karijeru bekap na svojoj poziciji.

Poenta komunikacije je bila vezana za godine zivota, a ne kvalitet.  Igraci igraju i u poznijim godinama, a ako vode racuna o ishrani, odmoru, treningu, mogu da traju. Ne kazem da je Pefi taj slucaj, ali ipak traje vec dugo (krenuo je poprilicno rano da igra na visokom nivou). Meni se vise svidja Jovke, ali bi i Pefi bio OK za KKCZ. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To sto je Mur igrao u malim klubovima do sada, ne znaci da je los igrac, stavise imam bas jako visoko misljenje o njemu jos kad je krenuo pikati basket za Albance :))

 

Nema neke patnje i ako ne dodju ovi igraci, samo zamisljam naseg ex selektora kako dovodi Pefija u Fenerbahce :))) akosu nekom naklonjeni bogovi kosarke za trenere 😛 to je SDJCP 

 

Nisam siguran za Jovica sta se desava tacno,ali meni iskreno Jovic i Pefi nisu za prvog pleja Zvezde iz prostog razloga sto je Jovic vecno povredjen a Pefi mislim da nema kvalitet za to,ako zelimo bilo kakvu borbu za F8. Mada kad je pricao sa Radonjom, verujem da nije to daleko od transfera sem ako SDJCP ga ne uzme za neku bolesnu lovu kao sto je dao Pavlovicu, Raduljici,Kuzmicu, Teu pa i samom Pefiju...i to ga stavilo na stub srama..

 

Bolje vise puta meriti i dobro preseci nego na precac uzimati,mislim da imamo stabilnu osnovu, sad nam treba malo umetnosti.

 

VD direktor je na odmoru, ali u sustini on je nebitan kad je tu Radonja..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pefi je klasican zadnji vezni koji sluzi da pravi male faulove, dodaje loptu do prvog slobodnog i zbog kog se pitas zasto i ti sa dva metra visine nisi postao profesionalni kosarkas jer sve sto on radi deluje prosto i bez grama talenta.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Na kojoj planeti je Jović bolji igrač od Pefija. Jović je za nijansu bolji šuter , ali ni tu nema neke velike razlike, sve drugo je pata karti ili na strani Markovića.

Razumem ljude koji kažu da im se ne sviđa ni jedan ni drugi, ali kao Jović može jer zdrav Jović je top, a Pefi nikako je u najmanju i najbolju ruku stav izazvan emocijama.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...