Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Bogami, u jednom trenutku sam pomislio da je i nama obecana ogromna para, ali kako ide vreme sve vise sam stava da je ipak Kalina pristao na mnogo manje novca, jer kako drugacije objasniti da toliko dugo ne mozemo da produzimo Noka iako je velka zelja, Pefi nas podjebava... dakle jasno je da ne mozemo da mu ponudimo nesto sto se "ne odbija" vec pilicarimo u nadi da ih niko drugi nece.

 

Kako sada stvari stoje, Smajlagic ide kod Zeljka, mozda i Petrusev (mada za njega treba platiti obestecenje Baskoniji, ne znam kako), tako da je verovatno ipak znacajnija razlika u budzetima, makar ovim nasim, srpskim, projektovanim.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Hugo Punch said:

Bogami, u jednom trenutku sam pomislio da je i nama obecana ogromna para, ali kako ide vreme sve vise sam stava da je ipak Kalina pristao na mnogo manje novca, jer kako drugacije objasniti da toliko dugo ne mozemo da produzimo Noka iako je velka zelja, Pefi nas podjebava... dakle jasno je da ne mozemo da mu ponudimo nesto sto se "ne odbija" vec pilicarimo u nadi da ih niko drugi nece.

 

Kako sada stvari stoje, Smajlagic ide kod Zeljka, mozda i Petrusev (mada za njega treba platiti obestecenje Baskoniji, ne znam kako), tako da je verovatno ipak znacajnija razlika u budzetima, makar ovim nasim, srpskim, projektovanim.

 

na rsb kazu da bismo noka trebali da zavrsimo u narednih 7 dana, nadam se da je tako, ali i ovo valja uzeti s rezervom obzirom na to koliko su se ispromasivali ovog leta.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

jbg, ako budu noko i pefi, onda bek mora biti neki umetnik

gde ces vise krvavih kolena

Poštovani ljubitelji košarke, javljamo se sa upravo završene utakmice u Športskoj dvorani Leon Štukelj gde su igrali Krka i Crvena zvezda, a konačan rezultat utakmice je 22-27 u korist gostujuće ekipe.

 

#tvrdobruč

Edited by Liska Manjina
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Liska Manjina said:

Poštovani ljubitelji košarke, javljamo se sa upravo završene utakmice u Športskoj dvorani Leon Štukelj gde su igrali Krka i Crvena zvezda, a konačan rezultat utakmice je 22-27 u korist gostujuće ekipe.

 

mi ga teško mećemo...ali oni ni da umoće.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hugo Punch said:

Bogami, u jednom trenutku sam pomislio da je i nama obecana ogromna para, ali kako ide vreme sve vise sam stava da je ipak Kalina pristao na mnogo manje novca, jer kako drugacije objasniti da toliko dugo ne mozemo da produzimo Noka iako je velka zelja, Pefi nas podjebava... dakle jasno je da ne mozemo da mu ponudimo nesto sto se "ne odbija" vec pilicarimo u nadi da ih niko drugi nece.

 

Kako sada stvari stoje, Smajlagic ide kod Zeljka, mozda i Petrusev (mada za njega treba platiti obestecenje Baskoniji, ne znam kako), tako da je verovatno ipak znacajnija razlika u budzetima, makar ovim nasim, srpskim, projektovanim.

Bice brutalno jak tim..samo sacekaj malo 🙂

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Sector said:

Toliko cemo biti mocni da cekamo 2 mjeseca rekonvalescenta Jovica koji se i dalje nada bilo kakvoj boljoj ponudi od nase. 

Po svemu sto se prica ne cekamo ga vise.

 

Teraj dalje,

 

 a " bonasera" se nada pozivu bivseg trenera pa da opet zaigra EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Hugo Punch said:

Bogami, u jednom trenutku sam pomislio da je i nama obecana ogromna para, ali kako ide vreme sve vise sam stava da je ipak Kalina pristao na mnogo manje novca, jer kako drugacije objasniti da toliko dugo ne mozemo da produzimo Noka iako je velka zelja, Pefi nas podjebava... dakle jasno je da ne mozemo da mu ponudimo nesto sto se "ne odbija" vec pilicarimo u nadi da ih niko drugi nece.

 

Kako sada stvari stoje, Smajlagic ide kod Zeljka, mozda i Petrusev (mada za njega treba platiti obestecenje Baskoniji, ne znam kako), tako da je verovatno ipak znacajnija razlika u budzetima, makar ovim nasim, srpskim, projektovanim.

 

Do sada su stigli White, Kalinic i Ivanovic vs. Punter, LeDay, Avramovic, Kurucs, Moore. Treba pogledati brojke i reputacije ovih igraca i otprilike ce biti jasno za koliku platu ce igrati sledece sezone.

 

E sad, Crvena zvezda tek treba da dovede prvog pleja, prvog beka i prvog centra. Plej je malo teza prica jer vrhunski i oni malo manje vrhunski evropski plejmejkeri drze cenu - primetices da ni Partizan "nema para" za Markovica, a ni za prvog centra jos uvek. Markovic je dosta skuplji od Moora.

 

Moje je misljenje da bi mi mozda i mogli da dovedemo Jovica i Markovica, ali necemo za onoliko koliko oni traze, sto je po meni greska jer bolje se kockati sa njihovim zdravljem nego sa kreacijom nekog no name Amerikanca.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...