Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 minutes ago, oubrevo. said:

 

pominjite ga ali bi bilo bolje da se brinete za životno značajne teme a ne dva usranja komunjarska kluba

 

doduše, možda radite u sns državnim prćijama pa vam je normalno da se od naroda grabi za lične hobije

 

vladaće aleč još 10 do 500 godina, u zavisnosti od toga da li ima izvor mladosti.

Sa kim se ti svadjas? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, oubrevo. said:

 

pominjite ga ali bi bilo bolje da se brinete za životno značajne teme a ne dva usranja komunjarska kluba

 

doduše, možda radite u sns državnim prćijama pa vam je normalno da se od naroda grabi za lične hobije

 

vladaće aleč još 10 do 500 godina, u zavisnosti od toga da li ima izvor mladosti.

Mislim da komentarisemo u vezi kosarke a ne stanja u drzavi. Sve si u pravu ali to je mnogo sira tema koju zapocinjes na kosarkaskom delu u ovom trenutku. Nekome je sport ventil nakon svih stvari kroz koje svakodnevno prolazi..

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Sa kim se ti svadjas? 

 

sa tobom.

Just now, Predragdjape said:

Mislim da komentarisemo u vezi kosarke a ne stanja u drzavi. Sve si u pravu ali to je mnogo sira tema koju zapocinjes. Nekome je sport ventil nakon svih stvari kroz koje svakodnevno prolazi..

 

dada, kompleksna tema

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hugo Punch said:

 

Covek je skroz u pravo. Pecamo se i prepucavamo o dva kluba koja iz godine u godinu jedu buducnost ljudi ove zemlje. Nek zarade za svoje budzete pa nek dovode kog hoce...a ovo je blam koliki novci se daju tim rupama bez dna.

Partizan ce ovo iskoristiti za buducu privatizaciju....

Link to comment
Share on other sites

Samo da pitam vaskoliku ciganiju, na stranu ovo besramno bahaćenje u komšiluku, šta cenite, da li će u izbornoj godini (finiš sezone se poklapa sa izborima) ova džukela na vlasti da pusti da Zvezda liči na Crnokosu a Partizan na Kobi i Šek Lejkerse? :classic_rolleyes:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hugo Punch said:

 

Covek je skroz u pravo. Pecamo se i prepucavamo o dva kluba koja iz godine u godinu jedu buducnost ljudi ove zemlje. Nek zarade za svoje budzete pa nek dovode kog hoce...a ovo je blam koliki novci se daju tim rupama bez dna.

Nije stvar u pecanju i prepucavanju, vec bahacenju, dokazivanju moci. Ovo izmedu KK-a je samo dokaz moci kada drzava stane iza necega. Kao i u svim ostalim stvarima u zemlji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hugo Punch said:

 

Covek je skroz u pravo. Pecamo se i prepucavamo o dva kluba koja iz godine u godinu jedu buducnost ljudi ove zemlje. Nek zarade za svoje budzete pa nek dovode kog hoce...a ovo je blam koliki novci se daju tim rupama bez dna.

Ma sve ok. Daj onda da ugasimo temu. Sta raspravljamo o tome, lozimo se... A drzava propada. Sad ja da zajebem Zvezdu jer dobija pare iz budzeta. Jebiga onda

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

Samo da pitam vaskoliku ciganiju, na stranu ovo besramno bahaćenje u komšiluku, šta cenite, da li će u izbornoj godini (finiš sezone se poklapa sa izborima) ova džukela na vlasti da pusti da Zvezda liči na Crnokosu a Partizan na Kobi i Šek Lejkerse? :classic_rolleyes:

Ovo drugo. Mi u fazonu imamo FK, neka njima KK. Sve kul i sve super. 1:1 i teraj dalje. 😄 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Ma sve ok. Daj onda da ugasimo temu. Sta raspravljamo o tome, lozimo se... A drzava propada. Sad ja da zajebem Zvezdu jer dobija pare iz budzeta. Jebiga onda

 

kakva zamena teza. poenta je da i zvezdašima i partizanovcima vučić smeta uglavnom kada im ne dotira klub koliko bi želeli. ostalo je okej. o tome se radi

 

meni je samo smešno što "će da grmi" kad se ovako nešto desi a svakog dana se dešavaju bitnije stvari,

 

 

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NMX said:

Samo da pitam vaskoliku ciganiju, na stranu ovo besramno bahaćenje u komšiluku, šta cenite, da li će u izbornoj godini (finiš sezone se poklapa sa izborima) ova džukela na vlasti da pusti da Zvezda liči na Crnokosu a Partizan na Kobi i Šek Lejkerse? :classic_rolleyes:

Neće, dobro zna da je nas cigana puno više i da kad jednom sa nase tribine krene prozivka neće biti povlačenja.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NMX said:

Samo da pitam vaskoliku ciganiju, na stranu ovo besramno bahaćenje u komšiluku, šta cenite, da li će u izbornoj godini (finiš sezone se poklapa sa izborima) ova džukela na vlasti da pusti da Zvezda liči na Crnokosu a Partizan na Kobi i Šek Lejkerse? :classic_rolleyes:

 

Možda neće, ali ovo je baš prst u doope. Naš bivši igrač, za ovolike pare, nadmaši se ponuda dva F4 EL tima... Pa ako je i prst u doope Čoviću, mnogo je kume... 

 

Poređenje sa Waldenom ne pije vodu...

 

Koga ćemo mi dovedemo da im doskočimo? Zaqrca ili da vratimo Dangu? 

 

Ovo su potezi očajnika, iz straha, ovoliki novac se ne bi davao zbog EL i nekih ABA titula... Da mu je to bilo toliko bitno dao bi nama 3x više prethodnih godina kao cigan jbg... Ovo su opasne igre...

Edited by Issey
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, oubrevo. said:

 

pominjite ga ali bi bilo bolje da se brinete za životno značajne teme a ne dva usranja komunjarska kluba

 

doduše, možda radite u sns državnim prćijama pa vam je normalno da se od naroda grabi za lične hobije

 

vladaće aleč još 10 do 500 godina, u zavisnosti od toga da li ima izvor mladosti.

Masis poentu ovde Uini. Upravo se pominje zato sto dotice sve nas, ipak tih 20ak miliona koje ce se ulupati u blizance je nas novac a ne neki licni. Na cije koriscenje ocigledno ima tapiju jedan covek po licnom nahodjenju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NMX said:

Samo da pitam vaskoliku ciganiju, na stranu ovo besramno bahaćenje u komšiluku, šta cenite, da li će u izbornoj godini (finiš sezone se poklapa sa izborima) ova džukela na vlasti da pusti da Zvezda liči na Crnokosu a Partizan na Kobi i Šek Lejkerse? :classic_rolleyes:

Neće, cenim da se radi na kadrovskim promenama u KKCZ ...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

Samo da pitam vaskoliku ciganiju, na stranu ovo besramno bahaćenje u komšiluku, šta cenite, da li će u izbornoj godini (finiš sezone se poklapa sa izborima) ova džukela na vlasti da pusti da Zvezda liči na Crnokosu a Partizan na Kobi i Šek Lejkerse? :classic_rolleyes:

 

Pa NMXe, ne donose mu izbore navijaci Zvezde i Partizana, vec ekipa koja gleda Zadrugu 😄

 

Lakijev vid, nema ni 1k pregleda na yt, to je smesan uzorak opozicije i na forumu i na twiteru.

 

Ja se samo nadam da cemo konacno imati jednu dobru EL godinu, jer ovo sto smo igrali poslednja tri puta, mozda i ne zasluzuje vise.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Masis poentu ovde Uini. Upravo se pominje zato sto dotice sve nas, ipak tih 20ak miliona koje ce se ulupati u blizance je nas novac a ne neki licni. Na cije koriscenje ocigledno ima tapiju jedan covek po licnom nahodjenju.

 

ma ako je ovo početak bune protiv dahija, nemam ništa protiv ali sumljam

Link to comment
Share on other sites

Just now, Issey said:

 

Možda neće, ali ovo je baš prst u doope. Naš bivši igrač, za ovolike pare, nadmsši se ponuda dve F4 EL tima... Pa ako je i prst u doope Čoviću, mnogo je kume... 

 

Inače, poređenje sa Waldenom ne pije vodu...

 

Koga ćemo mi dovedemo da im doskočimo? Zaqrca ili da vratimo Dangu? 

 

Ovo su potezi očajnika, iz straha, ovoliki novac se ne bi davao zbog EL i nekih ABA titula... Da mu je to bilo toliko bitno dao bi nama 3x više prethodnih godina kao cigan jbg... Ovo su opasne igre...

 

U teoriji si u pravu. U praksi mislim da Žoca zabole za te stvari. Njemu je u roster banuo opasan mamojeb. I to je jedino bitno. Da Limar može da vuče ovakve poteze patkometrije a da Žoc ne aminuje, nema šanse. Pošto Žocu treba roster a ne dugačka patka, mislim da grešiš. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, BojanaCZV said:

 

Pa NMXe, ne donose mu izbore navijaci Zvezde i Partizana, vec ekipa koja gleda Zadrugu 😄

 

Lakijev vid, nema ni 1k pregleda na yt, to je smesan uzorak opozicije i na forumu i na twiteru.

 

Ja se samo nadam da cemo konacno imati jednu dobru EL godinu, jer ovo sto smo igrali poslednja tri puta, mozda i ne zasluzuje vise.

 

Ne donose, svakako. Samo nije baš zgodno da se talasa u izbornoj godini. Nego samo bonaca u dvoranama i bleja. 

 

Za poslednju rečenicu se i ja nadam. Malo mi muka od statiranja u kukuruzu i aba je prioritet. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...